2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Aynı haftadayiz 😍 beni de tekrar çağırmıştı muayene için ama gitmedim ben de alttan muayene ediyor diye eşeletmek istemedim devam da etmediği için..senin de geçmesine sevindim tekrar ederse ne yap ne et git ama bu haftalarda dikkat edelim yüzdük kuyruğuna geldik 🥰🥰 çıkar gitsin akraba da olsa lazım değil böyle akbabalar olmasa da olur ay akraba diciktim pardon 🤣🤣
Yaaa canimsim dogru diyorsun evet ayni haftalardayiz😘 burdan zamaninda dogurdugumjz gunle4ide deriz insallah birbirimize 🥰 Kiyafetler hazir mi ne durumdasiniz

Kızlar idrar tahlilinde eritrosit ve lokosit negatıf cıktı, buseferde keton pozitif çıktı🤔 önemsemedi yine. Yani bu kasılmalar agrılar acaba enfeksıyondanmı diye bakıldı, bısey çıkmayınca nstye soktu.

Yarım saat nst deydım. Dünki gbi kasılmalarda sancı kaç çıkıcak dıye gözümü ekrandan ayırmadım😅hatta kız 15 dk sonra düğmeye basın dedi. Gelip makınayı durdurayım ben basmadım, 😼

Gelgörki şansa bak hiç kasılma olmadı😁sadece 1 kez oldu o yüksek sertleşme son dakıkalarda, sancı 30a çıktı o an.
Onun dışında sancı yok. Göbeğimi full oynattım, bızıkladım sertleşsın dıye🤦

Doktor bunu sancıdan saymadı tabıkı. Hrsey normal dedi. Bunlar olacak dedi.
Tuttuğunu koparan kadın kız naptın ne ettin girdin ya ntsye 🤣

Canım sen kendi vücudunu daha iyi tanırsın bebekle vakit geçirmek açısından sonraya bıraksan iyi olur diyeceğim ama bir süre sonra da iyice ağırlaşacaksın. En iyisi kendini takip etmek pes edeceğin noktada bırak🙈
Aynen cnm zatn 32den sonra kendim istediğim vakit izne ayrilabiliyorum ne kadar dayanabilirsem dayanırım baktm olmuyor bırakırım hayrlsi artk

Kızlar ben 32de rapor alcam
Bni 13 gün sonra çağırdı.
32+0damı tam o günmü rapor alınıyordu
Benim doktorum tam o gün gelmemi söyledi canım erken ya da geç gelme tam gününde gel dedi.
Sonra iş yeri ik ya sordum onlarda tam o gün alıp o gün bize raporu iletin dediler.
Benim tam 30+0 Allahın izniyle 11 ocakta eşim hastaneye gidip doktorumdan alacak çalışmaz raporu doktor sen gelme eşin gelsin veririm dedi 🙏🏻

Hahah kuzum ben oğlumda da kullanmıştım o muslinden çok basit bişeydi işimi görüyordu ama bunun kumaşı pamuk ve çok güzel bide böyle kavisli biseyi var bebeği izleyebilmek için o çok iyi olmuş kafamı örtünün içine sokarak bakmaya çalışıyordum oğlumda 😂 kız git ebebege bak vardır başka şubelerinde 😂
İç göstermiyor dimiiii kuzum

Benim doktorum tam o gün gelmemi söyledi canım erken ya da geç gelme tam gününde gel dedi.
Sonra iş yeri ik ya sordum onlarda tam o gün alıp o gün bize raporu iletin dediler.
Benim tam 30+0 Allahın izniyle 11 ocakta eşim hastaneye gidip doktorumdan alacak çalışmaz raporu doktor sen gelme eşin gelsin veririm dedi 🙏🏻
Bende kendi doktoruma sordum tam o gün gelmene gerek yok dedi biz whatsapdan iletriz dedi o yüzden 13unde kontrole gdexgm 15inde 32+0da bana iletecekler

Benim doğum öncesi boşa gitmiş öyle dediler 8 hafta doğum sonrası kalmış
Kuzum emin misin iş yerine sor bence yine de bir ara. Çünkü şubat annelerinde bu konu baya konuşulmuştu erken doğumda doğum öncesi izinler yanmıyor sonrasına devrediyor baya konuştular hatta orada sorarsın olmadı.
İnternette de böyle yazıyor bak

Eklentiler

• IMG_3222.jpeg
    IMG_3222.jpeg
    82,2 KB · Görüntüleme: 48
Kuzum emin misin iş yerine sor bence yine de bir ara. Çünkü şubat annelerinde bu konu baya konuşulmuştu erken doğumda doğum öncesi izinler yanmıyor sonrasına devrediyor baya konuştular hatta orada sorarsın olmadı.
Aynen cnm izinlerin yanmaz ben ilk dogumum 37+5 te yaptydm kalan kısım doğum sonrasına aktarılmıştır öyle kullandydm

Aynen cnm izinlerin yanmaz ben ilk dogumum 37+5 te yaptydm kalan kısım doğum sonrasına aktarılmıştır öyle kullandydm
Aynen öyleymiş hatta şubat annelerinde öyle bir durumda hakkınızı arayın kullandırmadı lazım iş verenin falan yazmışlardı zaten internette de devreder diyor. Zaten devretmesi de gerek yazık günah anne zaten psikolojik olarak yıpranıyor erken doğumda bu bizim hakkımız yani. Ne güzel bak sende kullanmışsın 🥰 8 haftaya ek olarak yaklaşık 2 hafta daha eklemişlerdir sana

Selam kızlar bir süredir pek iyi değildim hayatımda bazı sıkıntılar vardı pek gelmedim buralara da. Herkes iyidir umarım.
tweeetyyy tweeetyyy kuzum doğum yapmışsın. Rabbim analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah. Prensesin de iyi olacak inşallah. En kısa sürede biraz toparlanıp annesinin kollarına gelecek Allahın izniyle. Göğüs uçların yara olmuş sanırım. Benim deneyip memnun kaldığım tavsiyem eczaneden Furacin krem al. Sütünü sandıktan sonra sür tekrar sağacağın zamana kadar gerekirse kremi tekrarla. Sağım yapacağında göğüs ucunu ılık suyla sabunla yıka ama. Antibiyotik etkili bi krem olduğu için çok çabuk fayda ediyor. Ben kızlarımı emzirirkende yara olunca kullanmıştım. Emzirmeden önce yıkayıp öyle emziriyordum. Çok çabuk toparlamıştı.

Selam kızlar bir süredir pek iyi değildim hayatımda bazı sıkıntılar vardı pek gelmedim buralara da. Herkes iyidir umarım.
tweeetyyy tweeetyyy kuzum doğum yapmışsın. Rabbim analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah. Prensesin de iyi olacak inşallah. En kısa sürede biraz toparlanıp annesinin kollarına gelecek Allahın izniyle. Göğüs uçların yara olmuş sanırım. Benim deneyip memnun kaldığım tavsiyem eczaneden Furacin krem al. Sütünü sandıktan sonra sür tekrar sağacağın zamana kadar gerekirse kremi tekrarla. Sağım yapacağında göğüs ucunu ılık suyla sabunla yıka ama. Antibiyotik etkili bi krem olduğu için çok çabuk fayda ediyor. Ben kızlarımı emzirirkende yara olunca kullanmıştım. Emzirmeden önce yıkayıp öyle emziriyordum. Çok çabuk toparlamıştı.
Sağlığın yerinde inşallah canım sen ve bebek iyi misiniz? 🙏🏻🧿💐 yaşadığın durumu bilmiyorum ama yine de inşallah bir an önce gönlün ferahlasın sıkıntılarından kurtul 😇

Sağlığın yerinde inşallah canım sen ve bebek iyi misiniz? 🙏🏻🧿💐 yaşadığın durumu bilmiyorum ama yine de inşallah bir an önce gönlün ferahlasın sıkıntılarından kurtul 😇
Çok şükür bende bebekte iyiyiz kuzum. 31 haftayı doldurduk artık. Rahim iyice yukarı çıktı. Mide yanmalarım çok oluyor geceleri yatamıyorum uyuyamıyorum. Çatı ağrılarım çok oluyor ama bebişimin sağlığı yerinde ya buna da şükür hepsi geçer doğumdan sonra. Güzel duaların için çok teşekkür ederim amin kuzum 🤲☺️Sen nasılsın bebişler nasıl

Çok şükür bende bebekte iyiyiz kuzum. 31 haftayı doldurduk artık. Rahim iyice yukarı çıktı. Mide yanmalarım çok oluyor geceleri yatamıyorum uyuyamıyorum. Çatı ağrılarım çok oluyor ama bebişimin sağlığı yerinde ya buna da şükür hepsi geçer doğumdan sonra. Güzel duaların için çok teşekkür ederim amin kuzum 🤲☺️Sen nasılsın bebişler nasıl
İnşallah sağsalim kucağına vakitlice al kuzum önemli olan o dediğin gibi 🥰 iyiyiz canım biz de çok şükür zamanın geçmesini bekliyoruz herkes gibi 🙏🏻💐

Kuzum ben de bi yöneticiye sordum öyle dedi. Ama ben zaten doğum iznimi başlatmıcam şuan. Yoğun bakımda olduğu için onun yazılı olduğu belgeyi veriyorum raporlu oluyorum direk. Sonra yoğun bakımdan çıkınca başlatacağım doğum iznimi

Yaaa canimsim dogru diyorsun evet ayni haftalardayiz😘 burdan zamaninda dogurdugumjz gunle4ide deriz insallah birbirimize 🥰 Kiyafetler hazir mi ne durumdasiniz
İnşallah 🙏 kıyafet 03 ay birkaç takım aldım yeter diye düşünüyorum fazlaya kaçmadım kilosu ne olacak belli değil onun dışında eksikler çok daha onlari tamamlarız inş yakında😍 sende durumlar ne 😊

Teşekkür ederim kuzum. Allah razı olsun ❤️ tamam bunu da deneyeyim. İnşallah toparlar.
Sen nasılsın? İnşallah daha iyi olursun kuzum. Eksikliğini farketmiştim açıkçası

X