2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Evt cnm kanama kişiden kişiye değişiyor bnım ilk 2 gun yogundu. Dedıgın gbi 1 pk yeterli,
Sen nasılsın kuzum?
İyiyim kuzum. Toparladım tamamen. Yine ayakta dimdik durma kısmına geçemedim ama şuan iyiyim. Ve direk zayıfladım yüzüm gözüm indi. Ben aslında ödem toplamışım kilo falan değil yani

Benimde kist ve myom var 4.5 cm civarı idi en son şimdi bebiş büyüdüğü için doktor göremiyor, sezeryanla doğum yaparsan doktor myomları alırız dedi mi sana , bende aynı zamanda olsalar kan sulandırıcı kullanıyorum canım bu hayatta hepimizin sınavı üzüntüsü sağlığı çözüm yolları farklı geçen sene kanserdim , ağır kemolar gördüm , hastalığımı yenecekmiyim ölecek miyim diye düşünüyorken bu sene bebek bekliyorum hayatı artık akışına bırakmayı geç de olsa öğrendim , güzel şeylere odaklan bak anne olacaksın kaçıncı haftadasın

Şu karın muhabbeti heryerde gecıyor,bn kimseye yorum yapmazdım mesela.

dedıgın gbi dun okuldaydım, tam cıkıyordum montumu giydım, montum bol, arkadas grdı kız nerde göbeğin falan..
Şimdi açarsam önümü küçük dilini yutarsın, göbeğimle döverım senı dedim, gulrek çıktımayy ne cevap vercegnıde sasrıyor insan bunlara

Ayy hepsimi aynı olur, bnım eşimde 100 kiloyu gördü ve uyku apnesi var uyuyamıyorum, bu sefer dürttükçe kızıyor bna ayy çok zor. Saat başı wc gdıyorum zten
Benimki de 100 e merdiven dayadı :) her tartıya çıktığında nasıl olur yaaaa diyo :)

Aynen karıştırma o zaman hiç kuzucum. Kız senin vücudunun normal seviyesi mi o acep :)

Kime göre büyük kime göre küçük ya? Kim belirliyor bu standartı? Herkesin vücut yapısı farklı. Ayrıca küçük de durmuyor gayet minnoş bir hamişsin. Hiç canını sıkmalarına izin verme. Çok sinirleniyorum bu mevzuya benim de bir akrabam bol giyindiğim için her seferinde karnın da hiç yok diyip duruyordu. Geçen gün dar giydim karnım çok net belliydi. Bu sefer de gelmiş diyor ki ben bu kadarlık hamileyken karnım böyle büyük değildi seninki baya ileride. Yani ne yapmam gerek memnun etmek için seni? He he diyip geçmek gerek bunlara.

Kızlar kızlaaar. Kayınvalidem bebeğime ‘kızım’ dediği zaman çok sinirleniyorum normal mi yoksa paikopata mı bağlıyorum mesela kızlar genelde erken doğar falan dediklerinde ‘’benim kızım vakti zamanını bilir, iyice tutun dedik biz ona’’ deyip gülüyo ya da ne bilim geçende canım pide istemişti o da yaptı . Bende çok güzel olmuş falan diye bi tanıdığın yanında söylerken ‘’kızımın canı pide istemiş hiç yapmam mı ‘’ falan dedi. Ya da mesela telefonda falan aradığında napıyorsunuz nasılsınız diye soruyor arkasından ‘’kızım nasıl iyi mi’’ falan diyor. Ayy ne bileyim ya. Benim kızım o sonuçta o

O herkeste var bence suan benim kv de oglum dedigi zaman icimden o benim oglum diyorum hatta esradaki kadinin sesiyle - o benim oglum onu ben dogurucaaaaamm ama oyle ciddi sinirlenmiyorum tabiki sevsinler de nasil seviyolarsa sevsinler ailede sevgiyle buyusun cocuklarimiz

Ya evet sevsin tabiiii ama babaannesinin fıstığı falan da diyebilir kızım ne yani

Kızım derken senden bahsediyormuş gibi cevap versene bi kere

Kızlar benim bebeğim 27+2 iken yani dün 1kg50gr ölçüldü sizce nasıl, minnoş mu, bu diyet inşallah etkilemez bebeğimi tek endişem o
Canım haftasında bebeğin başka sıkıntı olmasın yeter ki, kilosu iyi , çok fazla yeme de başka sıkıntılara sebep oluyor dengeli gitmekte fayda var ve seninki iyi, bizim haftamız ve kilomuz aynıydı geçen hafta, bana Dr um haftasında iyi demişti , çok ileride ve geride olmasını istemeyiz suphelendirir bizi demişti. Sen her hafta mi kontrole gidiyorsun canim, ben şuanda +7 kilodayım, 2gun çok kotu oldum bel ve sırt ağrım oldu çok fazla karnım çok gergindi, fazla yürüdüm sanırım, bikac gün üst uste bir tane parol zencefil ıhlamur ile toparladım çok sukur.

Bence bu psikolojiye hiç girmemeye çalış ya çünkü gerçekten sağlıklı bir şey değil. İlerde daha da sıkıntı yaşarsın. Çünkü bu çocuk daha doğacak, kucaklarına alıp sevecekler opecekler ne bileyim. Oğullarının çocuğu yani şimdi düşününce olumlu telkinler vermeye çalış. Hem de böyle sevmeleri güzel bir şey. Hiç sevmeyip saymaya da bilirlerdi, emin ol öylesi daha kötü olurdu.

Ya evet sevsin tabiiii ama babaannesinin fıstığı falan da diyebilir kızım ne yani
hic oyle dusuneceklerini sanmiyorum benim bu ara asil korkum dogduktan sonra opulmesi annemlere soyledim bel alti heryerden opebilirsiniz el yuz hemen opmeyin dedim onlar alinmaz annem sonucta ama kvye desem hemen bozulur o yuzden esime soyledim o halledicek insallah kiz geceleri kabusum oldu herkes opuyo dogur dogmaz cocugumu

Takıldığın şeye bak ulen ben esimin yeğenlerine bile kizim diyorum ne var ki bunda. Hani çocuğu annemm falan diye seven tipler var o çok gıcık da. Kızım, oğlum çok standart bir sevme sekli değil mi

Kızım derken senden bahsediyormuş gibi cevap versene bi kere
Ya ama nasılsın annecim falan diyo sonuçta sonra kızım nasılmış diyor. Djsjjsjs

Ay evet öpmesinler bu konu bizde de açıldı. Ensesinden öperiz diyo çıldırmalık ya

Takıldığın şeye bak ulen ben esimin yeğenlerine bile kizim diyorum ne var ki bunda. Hani çocuğu annemm falan diye seven tipler var o çok gıcık da. Kızım, oğlum çok standart bir sevme sekli değil mi
Hahahah kuzum ben kv’deme ciddi bilendiğim için artık gerçekten her şeyi batıyor . Eşimle en büyük problemimiz de bu zaten. Belki ilerleyen dönemlerde psikolojik tedavi bile alabilirim ciddi takıyorum her söylediğine çünkü

Ay evet öpmesinler bu konu bizde de açıldı. Ensesinden öperiz diyo çıldırmalık ya
Seninde esin soylesin hic bu konularda yuz goz olmaya gerek yok kendi cocugu soylerse bozulmazlar ama biz soylersek gelin derler o yuzden hic bulasmam Valla en en en takildigim konu suanlik bu dogumdan bile daha cok aklimda bende de bi huy var suratim asiri belli ediyo rahatsizligimi open olursa kotu bakarim diye korkuyorum

Evet kuzum bana da soyledi eger sezeryanla acil alinirsan myomlari alabiliriz fakat almayada biliriz bu hamilelikle buyuyen bi myom dedi riskli yerde biraz dedi. Kanama cok yaparmis. Vallahi sen benden daha dirayetlisin ozaman masallah sana Rabbim.sifa dan yoksun birakmasin seni bebisini ve bizleride. Ben suan 27 oldum.

Vallahi sorma canım ya, doktorda ne alakası varmış dedi hatta söyledim. İç karnın geniş dedi. Sen sakın bunlara takılma dedi. Neye kimse göre çok haklısın canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…