Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Çok teşekkür ederim güzel dileklerin için sağlıklı olsunda 5 gün geç gelsin hiç problem değil ❤️ Doktor çok katı değil aslında ama öyle çok sohbet eden biri değil yaşlı da biraz sanırım o yüzden böyle düşünmüş olabilir
Olabilir ben hiç gitmedim vatan hastanesine insanda gittiğinde biraz bilgi istiyor konussun anlatsın ayda bir gidiyoruz zaten ☺️

Aa öylemi hiç duymamıştım ben de sey diye dusundum her adet dönemi şişer belki de benim adet dönemleri şişiyodu
Benim yumurtlama haftamda siser sonra inerdi adet donemi oncesi hic sismezdi simdi gulle gibiler 🤣🤣 bazen hafifliyor bazen yine cok aciyor gecen yatakta donerken acisina uyandim hagshsja

Selamlar canım 9+4 deyim bugün. Bende 3 hafta bekledim günleri saydım resmen bu cts gidicez bebeği göreceğim çok heyecanlıyım inşallah sağlıkla gelişmiştir. Artık biraz daha bebek formuna benzeyecek demişlerdi bakalım nasıl
Ayyy şimdi kolları bacakları yavaştan artık bebek formuna geçmiştir kuzucum bize de güzel haberleri vermeyi unutma minnosun ❤️❤️

12-13 gibi öğreniriz canım diye düşünüyorum. Ama bu fetal DNA şimdi tam olarak ne zaman yaptırırsak onda zaten daha erken belli oluyormuş ve kesin bilgi oluyormuş 😂
Fetal dna da cinsiyet öğrenmek için ekstra ödeme yapmak gerekiyor dedi kız kardeşim 5 yıl önce yaptırdığında öyle demişler acaba şimdi öyle midir

Ben doktorumdan memnunum ama aklım acaba daha iyisi eve daha yakını var mı diye düşünmeden edemiyorum bakalım süreç uzun elbette karar veririz 💓
Sen kime gidiyordun canim ? Bende tamamen o düşünceden acaba daha iyisi var mıdır düşüncesiyle dr bakiyorum hala. Yoksa bu hastane güzel ve temiz sevdim onu. Gittigim dr da iyi. Birde proflar var iste soyledigim drlar. Birde onlari degerlendircem sanirim ayni hastanede. Hastane bana da yakın o nedenle tercihim oldu basta aslinda

Meraba canım lekelenme tarzındamı oldu bende de dün kahve leke seklınde olduda o yuzden soruyorum doktor normal diyor yatıyorum ben de
Basta kahverengi idi normal dedi kontrolde sorduğumda sonradan birden peceteme kanama şeklinde geldi hemen gittim herşey yolunda bazı gebelerde olabilir dedi istirahat etmemi istedi bir dahada gelmedi kırmızı kanamadan kalan lekelenme devam etti şimdi kesildi çok şükür canım

Sen kime gidiyordun canim ? Bende tamamen o düşünceden acaba daha iyisi var mıdır düşüncesiyle dr bakiyorum hala. Yoksa bu hastane güzel ve temiz sevdim onu. Gittigim dr da iyi. Birde proflar var iste soyledigim drlar. Birde onlari degerlendircem sanirim ayni hastanede. Hastane bana da yakın o nedenle tercihim oldu basta aslinda
Ortadoğu da prof Esra Aktepe Keskin çok memnunum eğer fiyatı uygun gelirse ona devam ederim galiba bakalım yarın öğreneceğiz kontrolüm var nasipse 💓

Fetal dna da cinsiyet öğrenmek için ekstra ödeme yapmak gerekiyor dedi kız kardeşim 5 yıl önce yaptırdığında öyle demişler acaba şimdi öyle midir
Hayır canım bana liste verdi doktorum bi kaç firma. Arayıp bilgi alın dedi yaptıkları testler altlarında yazıyor cinsiyete de bakıyorlar hepsi ücrete dahil diye biliyorum

Basta kahverengi idi normal dedi kontrolde sorduğumda sonradan birden peceteme kanama şeklinde geldi hemen gittim herşey yolunda bazı gebelerde olabilir dedi istirahat etmemi istedi bir dahada gelmedi kırmızı kanamadan kalan lekelenme devam etti şimdi kesildi çok şükür canım
Cok şükür kac haftalıksınız😍

X