2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Dün patatesli bezelye yiyen ben buna üzüldü
Canım senin doktor kontrolün bugün kaçta
Bende sürekli yiyorum bezelye demek ki kalorili bişey
6 da benim kontrolüm senden sonra galiba. En son ben haber alıcam bugün keşke 9 da olsaydı hemen göresim var valla. Aşağıda hissediyorum hareketlerini bütün gece korkudan uyuyamadım

of benimde karnım çok küçük hamile olduğumu bile anlamıyor kimse azıcık bol bir şey giyeyim triko elbiseler de vs öyle ben hiç takılmıyorum ailemin genel olarak böyleymiş iç karnımız geniştir

Kızlar bepanthol pişik kremi almıştım 100gr olandan ama hiç düşünmedim bu kadar büyük geleceğini simdi birde 30gr olandan alıcam çantaya atmalık sizinde haberiniz olsun pratik olsun derseniz küçük alin

Haftasına göre uyumlu bence doktorum bir kağıt vermişti orda kg ve haftaları karşı karşıyaydı bulursam o kağıdı atayım sanırım int. De var gayet normal canım
Bana da doktor geride falan demedi ama ne bileyim işte diyet onu etkilemesin yeter ki, ben yaparım bir şekilde
Gayet iyi bence canım maşallah
İki hafta yapıp kontrole gideceğim bakalım bebeğin gelişimi nasıl olacak,
Ayyy yoğurt yoğurt yoğurt başka bişey yok bide patatessiz bezelyesiz susuz yemek ne yaa allah yardımcın olsun valla bu resmen açlık diyeti
Di mi ya patates bezelye havuç muz kaşar yasak hep bunlar, köfte de yok diyeyim de
Dün patatesli bezelye yiyen ben buna üzüldü
Canım senin doktor kontrolün bugün kaçta
Şifa olsun canım sana ve bebişlere

Canım geçmiş olsun acaba usutmus olabilir misin bı yerde ceyranda kalmış olabilir misin o şekilde beniim tarif ettiğin gibi ağrım olur
Olabilirim mantıklı canım geçen ayda şiddetli hastalık geçirdim ateşle mücadele ettim zaten o zamandan beri var bebeğin büyümesine bağladım ama o kadar yukarıya etki etmez herhalde bilemedim ki bir de eşim hasta şu an ama hastalığını unutup devamlı sarılıyor ben de unutuyorum biraz mıçmıç evlilerdeniz ayrı koltukta bile oturamıyoruz ondan da uzaklaşmam lazım çünkü bugün iyice tam hasta oldu sesi nesi de gitti. Bir sarayım göğsümü bakalım geçti sandım yatarken ama ayaklandım hiç geçmemiş gibi tekrar ağrımaya başladı

sende hiç takılma ne güzel minnoş bir hamile olmanın keyfini çıkar bana herkes çok güzel bir hamile oldun ya falan diyor buna odaklan

Bak böyle
Endokrin doktorum, bir kalori söylemiş, ona göre hazırlamış
Benimki sınırın altında çıktı kadın doğum drm diyet önermedi endokrin doktoruma siz de bakın dedim sinir altı ama ilerki aylar çıkabilir kilo da alıyorsun var dedi sağ olsun daha ne diye yaptım bu yüklemeyi diye düşündüm artacaksa aylar ilerkedikce neyse diyetisyene yönlendirdi ama o listeye uyarsan ben bayılırım kesin dayanamam doktorum illa yapacaksın deseydi illa uyacaktim ama altında olduğu için yapmıyorum

Evet canım şimdi X Xxudy kontrolde birazdan çıkar senin Baha geç ya inşallah o zamana kadar su gibi aksın da bir an önce gör bebişini bende aşağıda hissediyorum canım normal bence boyları uzun elbet bir uzuvu aşağıda bir uzuvları yukarda oluyor

HejaR12 köfte neden yok çok şaşırdım. Hep 2-3 köfte koyarlardı ya listeye. Ama olsun canım boşver sen dikkat et son aylardayız zaten napalım biraz zorlancaz bebekler için. Ama bebeğinin kilosu gayet iyi haftasına göre. Bence sen birden kilo aldım diye böyle bi liste yaptılar.

Benimde bugün gelecek krem. mustelaya yedek olsun diye aldım mustela da küçük

Öyle yapıyorum kuzum olumlu düşünüyorum

Evet ama işte her şeyi kafaya takıyorum ister istemez hadi güzel haberlerle gel inşallah. Kiloları boyları çok güzel olsun bekliyoruz haberlerini

tweeetyyy kuzucum ibrahimmeltem diye bi fenomen var biliyo musun. İkizleri prematüre doğdu . O sürekli hemşirelerinin süt artttırıcı vermiş olduğu tariflerini paylaşıyordu. İstersen sen de hemşirelere bir danış bunu iç

Eklentiler

• IMG_5955.png
    296,7 KB · Görüntüleme: 69
Benim karnımda böyle neresi küçük takma sen onlara her kesin iç karın genişliği aynı diğil

Cok korkuyorum.cpm.sukurki hareket ediyor ama etmese strestlenecegim
Canım stres de etkiler sakin olmaya çalış ben de endişe ettim tabi daha önce kayıplarım olduğu için drm yatış verdi çıktım hareketlerini takip et ama ağrı sancı da olursa doktoruna görün mutlaka

Kuzum benim de 27+2de 1200e yakındı kilosu ama doktor zayıf değil ama kilolu da degil demişti. Senin bebiş normal kiloda, neden diyet verdiler? HejaR12

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…