2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Ah canım benim hepimizin sıkıntıları var böyle söyleyip de maksadım sen de boşver demek değil herkesin bununla başa çıkma yöntemi farklı ben de etkileniyorum herşeyden şimdi zaten hamilelik hormonları da üstüne eklenince daha zor. Ama kimse senden daha kıymetli değil neye kirginsan kim seni uzduyse karşılığını ver 2023 benim için dönüm noktası oldu bir yerde hayatımdan çok insan çıkardım ve hafifledim☺️ birşeyleri zorlama yapmaya gerek yok kim yanında olmak isterse olur olamazsa da canı sağ olsun hiç üzülme.burda bizimle paylaşabilirsin sıkıntılarını yaz buraya da kafan dağılsın
Bende cikarttim ama strestin zarari yavrumla bana.kaldi iste.. Birde insann esinin akrabasi vs olunca uzaklastiramiorsun.. o kadar bencillerki anlatamam...

Şu karın muhabbeti heryerde gecıyor,bn kimseye yorum yapmazdım mesela.

dedıgın gbi dun okuldaydım, tam cıkıyordum montumu giydım, montum bol, arkadas grdı kız nerde göbeğin falan..
Şimdi açarsam önümü küçük dilini yutarsın, göbeğimle döverım senı dedim, gulrek çıktım😁ayy ne cevap vercegnıde sasrıyor insan bunlara 🤦
Sorma canım ya, hadi dışardaki insanlara yapıyorsun. Ya aile…ya gece eşimin amcasının eşi diyor ki ne gelsem bunun göbek aynı. Bende dedim ki bak ne güzel fit hamileyim 😂 yani kalkıp birsey desem saygısızlık olacak

Kuzum ya midem hala pek iyi değil bulantı vs devam ben de. O yüzden çok böyle karıştıramam 🙈

Tansiyonum dün akşamdan beri normale döndü kızlar. Başım dönüyor. Ben yüksek tansiyonla yaşadığım için şimdi aslında normale düştü ama beni şuan etkiliyor yüksek etkilemiyordu çok garip
Dikkatli ol kuzum ben de iki gundur kendi derdime dustum sana yazamadim ama aklimdasin Bebisin nasil ne durumda sen nasilsin ?

Seninde esin soylesin hic bu konularda yuz goz olmaya gerek yok kendi cocugu soylerse bozulmazlar ama biz soylersek gelin derler o yuzden hic bulasmam 😂 Valla en en en takildigim konu suanlik bu dogumdan bile daha cok aklimda 😂 bende de bi huy var suratim asiri belli ediyo rahatsizligimi open olursa kotu bakarim diye korkuyorum 😂🤦🏻‍♀️
Hahah al benden de o kadar . Sevmediğim bir olayla karşılaştığım zaman karşımdakine b..kmuş gibi bakarım djsjs

Kızlar bakın emzik askılığımız geldi, papatyalısını aldım diğerini hediye göndermişler. Hafif olsun diye böyle kumaş almak istedim çok minnoş değil mi 🥰
Ay bende yaptırdım çok hoşmuş seninkilerde 🫠🫠

Eklentiler

• IMG_20231231_234339.jpg
    IMG_20231231_234339.jpg
    252,7 KB · Görüntüleme: 72
Hahahah 😂😂 kuzum ben kv’deme ciddi bilendiğim için artık gerçekten her şeyi batıyor . Eşimle en büyük problemimiz de bu zaten. Belki ilerleyen dönemlerde psikolojik tedavi bile alabilirim ciddi takıyorum her söylediğine çünkü 😅
Valla ne yalan söyleyeyim ben de bayılmıyorum kv'ye ama eşimi düşünüyorum böyle durumlarda 😁 sonuçta annesi diyorum. Her ne kadar çok sevmesem de torunu işte, bu adamdan çocuk yaptıysam otomatikmen babannesini de ben seçmiş oldum 🤣

Sorma canım ya, hadi dışardaki insanlara yapıyorsun. Ya aile…ya gece eşimin amcasının eşi diyor ki ne gelsem bunun göbek aynı. Bende dedim ki bak ne güzel fit hamileyim 😂 yani kalkıp birsey desem saygısızlık olacak
Kuzum ne dedi doktorun?nasıl son durumlar?

Bende sürekli yiyorum bezelye demek ki kalorili bişey 🤷‍♀️
6 da benim kontrolüm senden sonra galiba. En son ben haber alıcam bugün ☺️ keşke 9 da olsaydı hemen göresim var valla. Aşağıda hissediyorum hareketlerini bütün gece korkudan uyuyamadım 😕
Benim bildiğim kadarıyla bezelye kalorili birsy değil diye biliyorm bence şekerden dolayı yememesi için denmistr

Ya bana da diyorlar böyle veya tam tersini ama ben hiç takmıyorum siz neden takiyorsunuz böyle şeyleri 😁

Valla ne yalan söyleyeyim ben de bayılmıyorum kv'ye ama eşimi düşünüyorum böyle durumlarda 😁 sonuçta annesi diyorum. Her ne kadar çok sevmesem de torunu işte, bu adamdan çocuk yaptıysam otomatikmen babannesini de ben seçmiş oldum 🤣
Kuzum bende şöyle bir şey var , kayınvalide aşırı aşırı tatlı dilli bir kadın . Ve böyle olduğu için de suratına karşı açık açık bir şey diyemiyorum haliyle . Çünkü hep böyle tatlı dille bizi düşündüğü için bir şeylere yorum yapıyor aklınca :KK70: :KK70: ben de bir şey diyemedikçe sanırım bilendim:) mesela şuan cenazemiz var . İşte sen çok kalma burda herkes hasta annecim, maskeni tak kuzucum bir şey olmasın Allah korusun falan diyo mesela ama bunu o kadar çok söylüyor ki artık ‘çocuk değiliz bi sus be kadın’ diyesim geliyor djdjs bi de babaannemin cenazesi yani beni cenaze evinde bi sen mi düşünüyorsun sanki. Annem babam zaten gelme diyor sürekli. İşte böyle küçük şeyler ama mide bulandırıyor :)

Kızlar doktordan çıktım, Şeker değerlerim iyi şuanlık ama çok dikkat et dedi. 30+1 çıktı bu sefer . 32.hafta tekrar fetal eko ile kalbe bakılacak. Rahim ağzım 31 dikkat edelim dedi seni artık 2 haftada bir göreceğim dedi ama diğer hafta tekrar göreyim şeker için ölçümü için dedi, şekerden dolayı bir hafta öne geçti. Bu durumu istemeyiz dedi. Şimdi gel buna tak. Bu hafta daha çok dikkat edeceğim.

Kızlar kızlaaar. Kayınvalidem bebeğime ‘kızım’ dediği zaman çok sinirleniyorum normal mi yoksa paikopata mı bağlıyorum :KK70: mesela kızlar genelde erken doğar falan dediklerinde ‘’benim kızım vakti zamanını bilir, iyice tutun dedik biz ona’’ deyip gülüyo ya da ne bilim geçende canım pide istemişti o da yaptı . Bende çok güzel olmuş falan diye bi tanıdığın yanında söylerken ‘’kızımın canı pide istemiş hiç yapmam mı ‘’ falan dedi. Ya da mesela telefonda falan aradığında napıyorsunuz nasılsınız diye soruyor arkasından ‘’kızım nasıl iyi mi’’ falan diyor. Ayy ne bileyim ya. Benim kızım o sonuçta o :KK70:
Kizz ne güzel işte benimsemiş kızım diyor, demek ki seviyor yani 😀 bizim ki de hep bal oğlum güzel oğlum diye seviyor benim hoşuma bile gidiyor 😍 sevsinler yeter ki 😍 acaba biz babanne vs olduğumuzda neler yapcaz düşünsene evlat bu kadar guzelken evlattan olan nasıl güzel olmasın ki 😀

Kuzum bende şöyle bir şey var , kayınvalide aşırı aşırı tatlı dilli bir kadın . Ve böyle olduğu için de suratına karşı açık açık bir şey diyemiyorum haliyle . Çünkü hep böyle tatlı dille bizi düşündüğü için bir şeylere yorum yapıyor aklınca :KK70: :KK70: ben de bir şey diyemedikçe sanırım bilendim:) mesela şuan cenazemiz var . İşte sen çok kalma burda herkes hasta annecim, maskeni tak kuzucum bir şey olmasın Allah korusun falan diyo mesela ama bunu o kadar çok söylüyor ki artık ‘çocuk değiliz bi sus be kadın’ diyesim geliyor djdjs bi de babaannemin cenazesi yani beni cenaze evinde bi sen mi düşünüyorsun sanki. Annem babam zaten gelme diyor sürekli. İşte böyle küçük şeyler ama mide bulandırıyor :)
Kız sende kaşınıyosun 😂😂 derdin mi yok dert arıyosun 😂 benim kv boyle konussa bayılırım kızım diyince bile hosuma gidiyo 😂

hic oyle dusuneceklerini sanmiyorum 😂 benim bu ara asil korkum dogduktan sonra opulmesi 😂 annemlere soyledim bel alti heryerden opebilirsiniz el yuz hemen opmeyin dedim onlar alinmaz annem sonucta ama kvye desem hemen bozulur o yuzden esime soyledim o halledicek insallah 😂 kiz geceleri kabusum oldu herkes opuyo dogur dogmaz cocugumu 😂😂😂
Ben normalde sakınmayı düşünmüyorum pek ama eşim mesela bu konuda çok ciddi..dün diyor ki 40 gün boyunca ailemiz dışında kimse gelmicek. Ben şok yani 😀😀normalde asla böyle şeylere dikkat eden biri değildir. Ama bebek konusunda beni şaşırttı yani. 40 gün kimse.gelmesin hastalık var nazar var falan dedi. Bende iyi madem öyle olsun dedim

Vallahi sorma canım ya, doktorda ne alakası varmış dedi hatta söyledim. İç karnın geniş dedi. Sen sakın bunlara takılma dedi. Neye kimse göre çok haklısın canım.
Doktorun sorun görmediğini bu çok bilmişler görüyor 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ bence de hiç takılma doktorunu dinle canım

X