2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Özel hayatıma müdahale edilmesinden ben de hiç hoşlanmam o yüzden hak verdim sana canım benimki de fena biri değil ama ben suratsizim ona göre çünkü zamanında yaşadıklarım, zaten mesafeli biri oluşum vs hiç öyle yapış yapış bir iliskiyi kaldırmıyor. O yüzden arayı kötü yapmadan ama çok da bilenmeden hareket etmek lazım. Normalde kv yi hiç takmazdim ama işte çocuk olduktan sonra aranda bir köprü daha kuruluyor..

Ayy ne guzel iste sanada is cikmaz esim hayatta gelene gelme diyemez hatta arayana gel gor falan der o yuzden sıkıntı ya bende sakınmak istemiyorum anneme 100 kere demisiimdir beni uyar cok abartirsam diye ama goz gore gorede opucukten hasta olmasini istemem daha minnacik bagisiklik 0 yani zor bulunan bir bebek olduğu icin birde x2 endişem

Reactions: The
Çok şükür sona yaklaştığımız için mi rahim ağzı uzunluğu böyle acaba. Karından mı baktı ? Ben de gidince unutmazsam özellikle sorucam rahim ağzı uzunluğunu

Kız benim kv dünyanın sersem önüne bir defa bile bana kızım demedine güzel işte tatlı tatlı konuşuyor seninlekendi kızınada kızım demez yani o kadar soğuk birisi

Kızlar şu siyah nokta bantları var ya ondan kullaniyor musunuz ? Bu zamana kadar hic dikkat etmedim cilt bakimina sabun krem serum hic surmedim bebek sampuaniyla yikadim ama dogum yaklaşıyo malum biraz bakım yapmaya baslayayim diyorum kil maskesi falan dokunur mu ki

Hepsini yaptım boş anlık etkisi oluyor sonra yine durum aynıbir tane ürün var iyi diyorlarmış onuda doğumdan sonra almayı düşünüyorum şimdi 400 TL veremem

Hepsini yaptım boş anlık etkisi oluyor sonra yine durum aynıbir tane ürün var iyi diyorlarmış onuda doğumdan sonra almayı düşünüyorum şimdi 400 TL veremem
Yok kuzum ya oyle bi mukemmel etki beklemiyorum zaten sadece siyah noktalar gitsin bide parildasin istiyorum temiz ve nemli cilde makyaj cok guzel oturuyor ya gelen olunca falan hafif makyaj yaparim

Çok şükür sona yaklaştığımız için mi rahim ağzı uzunluğu böyle acaba. Karından mı baktı ? Ben de gidince unutmazsam özellikle sorucam rahim ağzı uzunluğunu
Vajinal baktı canım. Artık rahim ağzının kısalması beklenir dedi. Ama genelde 32 den sonra bekleriz dedi, ama korkma 25 altı bizi tedirgin eder dedi.

Herkesin beklentisi farkli valla seninki de iyice soğukmuş ama
Ayyy buz yani buz bazen diyorum acaba benmi abartıyorum ama görüyorum yok yani harakteri öyle yani benimle alakalı diğil zaten yüzünü gördüğüm yok oğluna karşıda öyle hiç güzel söz söylemez.

Benim eşim de seninki gibi bu biraz sıkıntı oluyor gerçekten evet. Çok sever misafiri falan. Ben de aşırı sakınan bir tip değilimdir ama eşimin rahatlıgi en azından yenidoğan döneminde çok gözüme batıyordu açıkçası

Vajinal baktı canım. Artık rahim ağzının kısalması beklenir dedi. Ama genelde 32 den sonra bekleriz dedi, ama korkma 25 altı bizi tedirgin eder dedi.
Benim de geçen hafta 35 çıkmıştı doktorum hiç takmadı normal dedi. Aynı bana da 25 altı sıkıntı dedi ama ben burda da bahsettiğim gibi bu durumu biraz taktım

Yok kuzum ya oyle bi mukemmel etki beklemiyorum zaten sadece siyah noktalar gitsin bide parildasin istiyorum temiz ve nemli cilde makyaj cok guzel oturuyor ya gelen olunca falan hafif makyaj yaparim
Bende yapmayı düşünüyorum ama o bantlar bana etki etmiyor belki maske filan alırım

O zaman fıtratı böyle sen kendi üzerine alıp takma bazıları oyle icerden canını vericek kadar sever ama dışarı belli edemez

O zaman fıtratı böyle sen kendi üzerine alıp takma bazıları oyle icerden canını vericek kadar sever ama dışarı belli edemez
İlk sene o kadar ağlıyordumki neden öyle diye sonra görümcemle çok yakınız bana dediki kız benim annem olsa bile bana bile kızım demiyor sonra kv kardeşlerini görünce anladımki hepsi öyleama yani çok seviyorum böyle kv geline kızım deyince

Anladım canım aynen bende sezaryan olursa duruma göre alınacak. kuzum Allah hepimize başta sağlık şifa versin ki bebişlerde bizlerden güç alsın.benimde 30+5

Valla en azindan 2 3 hafta 1.derece akraba dışında gelen olmamalı keşke heryerde boyle bilgiler verilse Bakalım oyle böyle geçecek en az hasarla atlatalım insallah

Reactions: The
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…