2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Kızlar bakın emzik askılığımız geldi, papatyalısını aldım diğerini hediye göndermişler. Hafif olsun diye böyle kumaş almak istedim çok minnoş değil mi 🥰

Eklentiler

• PXL_20240102_072054869.jpg
    PXL_20240102_072054869.jpg
    80,5 KB · Görüntüleme: 83
Canım stres de etkiler sakin olmaya çalış ben de endişe ettim tabi daha önce kayıplarım olduğu için drm yatış verdi çıktım hareketlerini takip et ama ağrı sancı da olursa doktoruna görün mutlaka
Ben ne olur.ne olmaz die bos anca cuma gunuymus aldim bu cumaya sira gidip gostercem insallah anlatcam guzelce durumumu

Kızlar bakın emzik askılığımız geldi, papatyalısını aldım diğerini hediye göndermişler. Hafif olsun diye böyle kumaş almak istedim çok minnoş değil mi 🥰
Cok sekerler bendenbakiyordum emzik askiligi 😊 daha karar verememistim 💖

Aşırı güzel güzel günlerde kullanın inşallah 🥰 emzik tutarsa ben de alırım böyle bir şey. Nerden aldın acaba

Canım benim durumum farklı sende şeker çıkmadı ki, bende çıktı, çok hızlı kilo aldım, ben diyetisyene gitmesem dikkatt etmezdim hiç birşeye, böyle kontrol altında olmak daha iyi benim için

Bende öyleyim canım, ama senin şekerin iyi yiyeceksin sen tabiki, bende olmasa bende yemezdim, doğuma kadar dikkat etmem gerek ve diyetisyen beni her hafta görmek istedi, ilerleyen zamanda proteini arttıracağım dedi, endokrin doktoruyla görüşüp

Gayet iyisin canım, maşallah maşallah fıstık gibisiniz 🧿🧿🧿
Şeker çıkmasa bile onlar gibi diyet yapıyorum su fazla olmasın diye..şekeri çıkanlar bile bakıyorum şubat grupunda benim gibi diğiller mesela..birde bende diyet yapmadan önce çok hızlı kilo aldım mesela şimdi toplam 13 kilo aldım.

Olabilirim mantıklı canım geçen ayda şiddetli hastalık geçirdim ateşle mücadele ettim zaten o zamandan beri var bebeğin büyümesine bağladım ama o kadar yukarıya etki etmez herhalde bilemedim ki 🤷🏼‍♀️ bir de eşim hasta şu an ama hastalığını unutup devamlı sarılıyor ben de unutuyorum biraz mıçmıç evlilerdeniz ayrı koltukta bile oturamıyoruz ondan da uzaklaşmam lazım çünkü bugün iyice tam hasta oldu sesi nesi de gitti. Bir sarayım göğsümü bakalım geçti sandım yatarken ama ayaklandım hiç geçmemiş gibi tekrar ağrımaya başladı
Bu ara biraz sosyal mesafeyi koruyun kuzum 😊 aman dikkat et zaten ilaç alamıyoruz bir kere hasta oldum ben de mahfoldum.sicak su torbası iyi gelir normalde ama hamilelikte yapmamak lazımmış ben yapmıştım kaburga ağrım olunca ama bilmiyordum erken doğuma sebep oluyormuş dr uma da bir soracağım bunu.sirtini sıcak tutmaya çalış ev sıcak da olsa yelek giy sırtını muhafaza et he zaman soğuk almasın

Bu ara biraz sosyal mesafeyi koruyun kuzum 😊 aman dikkat et zaten ilaç alamıyoruz bir kere hasta oldum ben de mahfoldum.sicak su torbası iyi gelir normalde ama hamilelikte yapmamak lazımmış ben yapmıştım kaburga ağrım olunca ama bilmiyordum erken doğuma sebep oluyormuş dr uma da bir soracağım bunu.sirtini sıcak tutmaya çalış ev sıcak da olsa yelek giy sırtını muhafaza et he zaman soğuk almasın
Aaa bak ben de bilmiyordum iyi oldu söylediğin zaten riskim var bir de tetiklemeyeyim🙏 giydim canım inşallah geçer çok teşekkür ederim 🥰

Ben ne olur.ne olmaz die bos anca cuma gunuymus aldim bu cumaya sira gidip gostercem insallah anlatcam guzelce durumumu
Senin kaç kere oldu peki. Evet dra gorunmediysen görün mutlaka ne olur ne olmaz bı sıkıntı çıkmayacak inşallah korkma 🙏🏻

Senin kaç kere oldu peki. Evet dra gorunmediysen görün mutlaka ne olur ne olmaz bı sıkıntı çıkmayacak inşallah korkma 🙏🏻
Kuzum ben 12 haftalarda basladi bunkanamalar aslinda kipkirmizi yada pespembe degiller akinti seklinde tok ve kahverengimsi cok uzuldugumde oluyor strest yasadigimda oluyor evet.. Ama benim pesimden ayrilmior uzguntude strestte bktm artik beni uzenlerden hepsinden sogudum.. zaten tek basinayim ne annem var ne babam.. burdakilerde ayrilar uzmeleri strestte sokmalari ayri.. bunaldim cok sagselamet dogurabilmek cocugumu zamaninda tek duam.. kan sulandirici filanda kullaniorum 2 haftadir tansiyonum sabah ogle ikinti aksam yatmadan once olcup yaziyorum.. riskli gebeligim .. myomlarimda var en buyugu suan 5cm.. yani cok sey var kimsesizlik kimseye bisi anlatamamak ta cok zor.. bilmiorum artik cok bunaldim ben..

Bu kocaların hormonlarının bizden daha çok etkilenmesine kaç puan peki :))) benim eşim de öyle . 6-7 kilo aldı hamilelik sürecimde . Haliyle çok horluyor o da . Sürekli uyandırıp arkana dön diyorum :KK70:
Ayy hepsimi aynı olur, bnım eşimde 100 kiloyu gördü ve uyku apnesi var 🤦uyuyamıyorum, bu sefer dürttükçe kızıyor bna ayy çok zor. Saat başı wc gdıyorum zten 🤢

Kızlar depend vs alacaklar için söylüyorum bir poşet almanıza gerek bile yok. Benim bitti bile kanama diyebilirim. Biz acil olduğumuz için ben almamıştım hastane marketinden eşim almış 4-5 tane. 2 tane belki kullandım. Ama sezeryan için söylüyorum bunu tabi ki
Evt cnm kanama kişiden kişiye değişiyor bnım ilk 2 gun yogundu. Dedıgın gbi 1 pk yeterli,
Sen nasılsın kuzum? 🌸

Kuzum ben 12 haftalarda basladi bunkanamalar aslinda kipkirmizi yada pespembe degiller akinti seklinde tok ve kahverengimsi cok uzuldugumde oluyor strest yasadigimda oluyor evet.. Ama benim pesimden ayrilmior uzguntude strestte bktm artik beni uzenlerden hepsinden sogudum.. zaten tek basinayim ne annem var ne babam.. burdakilerde ayrilar uzmeleri strestte sokmalari ayri.. bunaldim cok sagselamet dogurabilmek cocugumu zamaninda tek duam.. kan sulandirici filanda kullaniorum 2 haftadir tansiyonum sabah ogle ikinti aksam yatmadan once olcup yaziyorum.. riskli gebeligim .. myomlarimda var en buyugu suan 5cm.. yani cok sey var kimsesizlik kimseye bisi anlatamamak ta cok zor.. bilmiorum artik cok bunaldim ben..
Ah canım benim hepimizin sıkıntıları var böyle söyleyip de maksadım sen de boşver demek değil herkesin bununla başa çıkma yöntemi farklı ben de etkileniyorum herşeyden şimdi zaten hamilelik hormonları da üstüne eklenince daha zor. Ama kimse senden daha kıymetli değil neye kirginsan kim seni uzduyse karşılığını ver 2023 benim için dönüm noktası oldu bir yerde hayatımdan çok insan çıkardım ve hafifledim☺️ birşeyleri zorlama yapmaya gerek yok kim yanında olmak isterse olur olamazsa da canı sağ olsun hiç üzülme.burda bizimle paylaşabilirsin sıkıntılarını yaz buraya da kafan dağılsın

tweeetyyy tweeetyyy kuzucum ibrahimmeltem diye bi fenomen var biliyo musun. İkizleri prematüre doğdu . O sürekli hemşirelerinin süt artttırıcı vermiş olduğu tariflerini paylaşıyordu. İstersen sen de hemşirelere bir danış bunu iç
Kuzum ya midem hala pek iyi değil bulantı vs devam ben de. O yüzden çok böyle karıştıramam 🙈

Tansiyonum dün akşamdan beri normale döndü kızlar. Başım dönüyor. Ben yüksek tansiyonla yaşadığım için şimdi aslında normale düştü ama beni şuan etkiliyor yüksek etkilemiyordu çok garip

X