2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
O da olabilir ve muhtemelen uzun sürmez biraz daha ağırlaştığımizda tekrardan gece kalkmaları başlar

Benimde öyle ya stres yapma bende cok asırı içmiyorum bszen cok cıkıyorum bazen az
Suyu birden dikersen cok cıkıyorum
Az az içrrsem seyrekk
Aslında ben yeni hamile kalarken bile çok çıkmazdım mesela diyorlar ya ilk belirti sık idrara çıkma oluyormuş hiç bende olmadı oluncada şaşırıyorum

Kızlar merak etdim geceler WC hepinizmi kalkıyorsunuz? 3 gündür çok rahat uyuyorum geceler WC isteğim olmuyor bana garib geldi bu durum bundan bir kaç gün önce her gece kaç defa kalkardım
Bende 2 gündür kalkmıyorum suyumun 2 litresini saat 4 e kadar bitirmeye çalışıyorum 1 litreyi de yayiyorum gece uyumadan bir kere gidiyorum ondan sonra kalkmıyorum ama sabah kalktığımda sıkışmış oluyorum birde benim oğlan sürekli mesaneme vuruyor baskı yapıyor özellikle ayaktayken bazen tuvalete zor yetisiyorum belki senin oğluşun da mesanene vuruyordur benimki iki gündür vurmuyor geceleri böyle yanlara doğru vuruyor böbreğimin oralara falan

kızlar selam. biberon aldınız mı acaba ? link atabılırsenız cok sevınırım
Ben Nuk'un sıcaklık göstergesi olan modellerinden aldırdım Almanya'dan canım. Türkiyede de var küçük boy, büyük boy cam ve plastik bir de bardak biberon aldırdım. Önce Philips Avent alacaktık ama Almanya'daki yakınlarım bunu tavsiye etti

Bir defa bile kalkınca insan uyuyamıyor malesef
Ben tekrar uyuyorum sıkıntı olmuyor da çok sık uyanmam sıkıntı oluyor. Bu arada senin bebiş yukarı çıkmıştır canım mesanende baskı yoktur o yüzden kalkmıyorsundur diye düşünüyorum

Anladım kuzum bende sanki kendisini yukarda en çok hiss ediyorum hep karnımda sanki deprem oluyor sanırım ondan öyle oldum

İyiyim kuzum çok şükür. Şimdi taburcu olduk. Ama genel anlamda gebelik zehirlenmesi teşhisi kondu attık bana
Hepimiz dua ediyoruz senin için. Çok bekledin minik sıpanı. Şimdi azıcık o da bekleyecek zamanı gelince sağlıkla doğacak inşallah Yordu seni ama çoğu gitti azı kaldı inşallah. 33-34. haftasında doğum yapanların bebişleri bile sağlıklıymış hiç bir sıkıntıları yokmuş. O yüzden kendini şartlama sakın 37-38. hafta diye. Allahım hayırlısıyla bebeğinin de senin de iyi olacağın hayırlı vakitte gelmesini nasip etsin inşallah

Ben tekrar uyuyorum sıkıntı olmuyor da çok sık uyanmam sıkıntı oluyor. Bu arada senin bebiş yukarı çıkmıştır canım mesanende baskı yoktur o yüzden kalkmıyorsundur diye düşünüyorum
Bencede canım hiç aşağda kendisini hiss etmiyorum hep yukarda deprem yaşıyorum

Bencede canım hiç aşağda kendisini hiss etmiyorum hep yukarda deprem yaşıyorum
Artık güçlendi hareketleri de dimi senin bebiş çok hıçkırıyor mu canım? Benim gün içinde 4-5 kere hıçkırıyor normaldir herhalde dimi

Kızlar çapadan aradılar. 2.sonuç çıkmış doktor bizi çağırmış acaba birsey mi var ? Niye sonucu söylemediler anlamadım yada böyle mi oluyor doktorla mı görüşüyorsun 2.sonucu bilemedim
Benim de kardiyoloji holter sonucumu söylememişti telefonda canım yarın gelin deyince çok korkmuştum kötü bir şey mi var diye ama prosedür öyle imiş inşallah seni de prosedür gereği çağırmışlardır

Kuzum dediğim gibi su içmekle alakalı diğil bende bundan öncede çok içmiyordum ama kalkıyordum..gitsem bir dert gitmesem bir
Evet şu içtiğim günler gitmediğim de oldu canım yani neye göre bilmiyorum bazen wc ye kalkmıyorum ayaklarım huzursuz oluyor ya da belim ona kalkıyorum kalkmışım de wc ye gideyim dediğim de oluyor hani madem kalktım zaten oraya da bi uğruyorum

Kızlar çapadan aradılar. 2.sonuç çıkmış doktor bizi çağırmış acaba birsey mi var ? Niye sonucu söylemediler anlamadım yada böyle mi oluyor doktorla mı görüşüyorsun 2.sonucu bilemedim
Canım bence telefonda söyleme gibi prosedür yoktur o yüzden çağırmıştır benim fetal DNA sonucumu da telefonda doktorum söylemedi prosedür gereği hastaneye çağırdı söyledi güzel haberlerle gel inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…