2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Tansiyonun gördüğün kadar kötü değilmiş demekki bu güzel haber her şer de var bi hayır işte. Biliyorum daha iyi olacaksınız bebişin de sen de

Kesinlikle kuzum beterin beteri var şükredelim halimize

Kızlar benim şeker testim normal çıktı ama yine de tatlı bişeyler yesem korkuyorum. Tatlı dediğimde meyve, gün kurusu falan. Şeker ölçüm cihazı alayım diyorum eve. Siz hangilerini kullanıyorsunuz? Bana fikir olsun. Trendyoldan mı aldınız

Tansiyonun gördüğün kadar kötü değilmiş demekki bu güzel haber her şer de var bi hayır işte. Biliyorum daha iyi olacaksınız bebişin de sen de
İnşallah kuzum inşallah korktum baya dün gece ki kan değerlerim pek güzel değildi aralıklarla tekrar tekrar baktılar çok şükür iyi şimdi biraz da hastaydım bence ondan da kötü olmuşum. İnşallah bir daha bu kadar korkutmaz bizi

Hamile ve yeni bebişi olmuş kişinin evine yemek yemeye gidilmez ya. Hizmet beklenmez.

canım ben baktım ama çoğunda elle yıkanır makineye atmayın vs diyor onla uğraşamam dedim şeffaf kilitli poşetlere koymaya karar verdim şimdilik ama makineye atılan bulursam olabilir
Ben bundan almıştım. Boy boy. Makinede yıkadım hiç bişi olmadı.

Hamile ve yeni bebişi olmuş kişinin evine yemek yemeye gidilmez ya. Hizmet beklenmez.
Aynen canım kaldı ki aynı gün haber verildi. Ev falan temiz düzenliydi Allah'tan bir de onunla uğraşsaydim pert olmuştum. Bizi en fazla misafirliğe falan çağırsinlar bence yiyip içip gidelim. Gayri gelmesinler evimize

Saol cnm, bnde görümce, elti, kaynana öyle kimseler yok, ben annemin evinin üstüne ev yaptım. 3 ay kalıyorum evet istanbul yazın çekilmiyor.oğlum için iyi oluyor tüm gün dışarda.
Bnım köyumde yakın trakya
Hee bnımde huzursuzluklarım oluyo. Kaynana yok ama annemle tartışmalarımız oluyo. Aynı bahcede dayım var, dayımın çocukları var, bişyler oluyo, yasanıyo ama buna şukur tabii

Bana yatılı misafir gelecek, bende ağırlaştı, çabuk yoruluyorum nefes nefese kalıyorum, işlerimi tam yapamıyorum
İnşallah hep güzel haberlerimiz olsun hepimizin
Amin canım hep güzel haberlere, bu da sonra herşey senin ve bebişin için çok daha güzel olsun
Kızlar nefesim çok daralıyor kalbimin atışı beni rahatsız ediyor ne yapmalıyım
Nabzını ölçtün mü canım, benimde çarpıntım var,kalbim ağzımda atıyor bazen, soluna yat dinlen sonra tekrar ölç, kafanı camdan uzat derin derin nefes al, iyi gelir inşallah
Canım ben eczaneden aldım, sabahları açlık tokluk olarak ölçüyorum bazen akşamları da ölçüyorum
Böylelikle nelerin şekerimi yükselttiğini az çok görüyorum

Kızlar merak etdim geceler WC hepinizmi kalkıyorsunuz? 3 gündür çok rahat uyuyorum geceler WC isteğim olmuyor bana garib geldi bu durum bundan bir kaç gün önce her gece kaç defa kalkardım

Kızlar merak etdim geceler WC hepinizmi kalkıyorsunuz? 3 gündür çok rahat uyuyorum geceler WC isteğim olmuyor bana garib geldi bu durum bundan bir kaç gün önce her gece kaç defa kalkardım
Uyumaya yakın içersem su gece cok kalkıyorum ama uyumadan once içmezsem bende rahat uyuyorumm onla alakalıdır bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…