2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
canım çpk zor durumdayım ama düşünmemeye çalışıyorum ev çokküçük max 1 sene yaşarız mecbur taşınacağız ama kiralar uçmuş ataköyde yaşıyorum ama burayı da sevmiyorum hiç çarşı vs yok eşim florya istiyor arabam yok orda arabasız bakkala bile gidilmez yeşilköy tarafı 2 oda yeni evler 40dan başlıyor valla merkez bankası başkanı bile şikayet ediyorsa benim de hakkımdır deyip sallamıyorum
Doğru diyorsun kuzum çok zor karar vermesi de maddi manevi iyi düşünmek gerek inşallah senin için en güzeli en rahatı neyse o olur sonucu 🙏🏻

Aynen kuzum gerçekten etrafı topla et o bile eğil kalk derken yoruyor insanı. Eşim yardım ediyor ama maalesef beğenmiyorum her işini yani böyle tam gelmiyor, arkasından yapıyorum çoğu şeyi 😅
Özellikle ben şu bir haftadır gerçekten evet agirlastim diyorum yani. Çok çabuk yorulduğumu hissediyorum
Bende özellikle bu gece horlamışım çok az bir süre sabah eşim dedi horluyordun nefes alman zordu diye korkmuş ama ben hiç fark etmedim sanırım ağırlık baskı derken horlama başlar mı ki ben hayatımda hiç horlayan biri değilim

Annen ya da eve bir yakının geldiğinde ondan rica et canım maalesef yetiştirilme çok önemli onun da elinde değildir hiç sinirlenme buradan da mesaj olsun annelere, çocuğa bu erkek bu kız demeden ne verebiliyorsak vereceğiz ki ileride zorluk yaşamasın 🙏🏻
Annemler bir arka sokakta oturuyor zaten her hafta temizliğe babamla annem geliyor eşime dedim bırak zaten yarın gelecekler temizlik günü babam 2 dk kurar bunu çocuklarımın yatağını ben kuramaz mıyım ben kurucam falan en sonunda çocuk odasının kapısını kilitledim girmesin uğraşmasın yoksa yatağı kıracaktı o takmış bozuk diye en son yaptı dedim hani bozuktu bozuk olsa böyle yapabilir miydin er çok zor yapmışlar kılavuza da baktım böyle yazmıyor falan klasik erkek bahaneleri 🙄

Annemler bir arka sokakta oturuyor zaten her hafta temizliğe babamla annem geliyor eşime dedim bırak zaten yarın gelecekler temizlik günü babam 2 dk kurar bunu çocuklarımın yatağını ben kuramaz mıyım ben kurucam falan en sonunda çocuk odasının kapısını kilitledim girmesin uğraşmasın yoksa yatağı kıracaktı o takmış bozuk diye en son yaptı dedim hani bozuktu bozuk olsa böyle yapabilir miydin er çok zor yapmışlar kılavuza da baktım böyle yazmıyor falan klasik erkek bahaneleri 🙄
😂 Tatlıya bağlanmasına sevindim bazen en ufak şeyden böyle tartışmalar çıkıyor maalesef erkeklerde biraz müdahaleyi sevmiyor hele ki başkasının yapabileceği şeyi kendi yapamamalarını da yediremiyorlar 🙈 sonuç olarak bebişleriniz yataksız kalmadı 😂❤️

Kızlar merak etdim geceler WC hepinizmi kalkıyorsunuz? 3 gündür çok rahat uyuyorum geceler WC isteğim olmuyor bana garib geldi bu durum bundan bir kaç gün önce her gece kaç defa kalkardım🤔
Ben nerdeyse 2 3 haftadir bir kere kalkıyorum hatta onda da kalkmasam olur aslında ama yatakta o kadar rahat edemeyince hareket de edeyim diye kalkıyorum. Önceden en az 2 kere kalkardim. Gece suyu azalttım sanırım onun etkisi.

Kızlar merak etdim geceler WC hepinizmi kalkıyorsunuz? 3 gündür çok rahat uyuyorum geceler WC isteğim olmuyor bana garib geldi bu durum bundan bir kaç gün önce her gece kaç defa kalkardım🤔
Canım ben uyumaya yakın suyu azaltıyorum ama yine de 1 kez kalkıyorum gece ama uyumaya yakın suyu kesmezsem 3 kez falan kalkıyorum. Bi ara senin gibi hiç kalkmadığım bir hafta geçirdim çok rahattı ama sonra yine kalkmaya başladım ne olduysa

😂 Tatlıya bağlanmasına sevindim bazen en ufak şeyden böyle tartışmalar çıkıyor maalesef erkeklerde biraz müdahaleyi sevmiyor hele ki başkasının yapabileceği şeyi kendi yapamamalarını da yediremiyorlar 🙈 sonuç olarak bebişleriniz yataksız kalmadı 😂❤️
Ay evet olan çocuklarımın yataklarına olacaktı bir de iadeye git gel tam delirirdim o zaman herhalde döverdim o sinirle onu da iyi kurtuldu elimden 🙏🏻🤣

Su içme durumuma bağlı canım ve ben 4-5 kere kalkıyorum çünkü çok susuyorum tuvalete kalkıp birde su içip geri yatıyorum bilmiyorum neden ama çok fazla susuyorum kana kana hemde içim yanıyor resmen 🙈

Ben nerdeyse 2 3 haftadir bir kere kalkıyorum hatta onda da kalkmasam olur aslında ama yatakta o kadar rahat edemeyince hareket de edeyim diye kalkıyorum. Önceden en az 2 kere kalkardim. Gece suyu azalttım sanırım onun etkisi.
Yani aslında bende bu gece kalktım ama yani istemiyordum sadece dedim bir kalkayım baktımki kalkmasamda olurmuş..ben yatmadan önce su içmem hiçbir zaman bazen diyorum belki baskı yapıyormuş ondanmı sık sık çıkıyordum

Canım ben uyumaya yakın suyu azaltıyorum ama yine de 1 kez kalkıyorum gece ama uyumaya yakın suyu kesmezsem 3 kez falan kalkıyorum. Bi ara senin gibi hiç kalkmadığım bir hafta geçirdim çok rahattı ama sonra yine kalkmaya başladım ne olduysa
Kuzum dediğim gibi su içmekle alakalı diğil bende bundan öncede çok içmiyordum ama kalkıyordum..gitsem bir dert gitmesem bir

İyiyim kuzum çok şükür. Şimdi taburcu olduk. Ama genel anlamda gebelik zehirlenmesi teşhisi kondu attık bana 😔
Kuzum geçmiş olsun demek ki iyi degrlerin çıkardılar seni 🙏 gebelik zehirlenmesi eşimin akrabasi yaşadı yakın zamanda doğumu oldu 36. Haftada sezeryanla bebeği aldılar bebegin kilosu 2 kiloya gelsin diye kuveze aldılar bir haftada toparladı çıkardılar çok sağlıklı maşallah 🥰 kendi de hamileliği boyunca kilo almıyordu daha öncesinden böyle birşey olduğunu bilmiyordu bile kötü hissedip muayane oldu o zaman anlaşıldı gebelik zehirlenmesi yaşadığı.senin bu süreci bilerek geçirmen iyi olacak bunun bilinciyle önden hazırlıklı olacaksın inşallah sağlıkla alacaksın kucağına canım 🤲🏻

Su içme durumuma bağlı canım ve ben 4-5 kere kalkıyorum çünkü çok susuyorum tuvalete kalkıp birde su içip geri yatıyorum bilmiyorum neden ama çok fazla susuyorum kana kana hemde içim yanıyor resmen 🙈
Bende ona bağlı diğil çünkü hiç su içmeyi sevmem☺️hele gece su için hiç kalkmam😄

X