2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Anladım kuzum bende sanki kendisini yukarda en çok hiss ediyorum hep karnımda sanki deprem oluyor sanırım ondan öyle oldum☺️
Aynen sanki içerde hoplayıp bir anda güm diye oturuyorlar da bi sallandı oluyor gibi 🧿😀 bir de bu aralar bende sanki içerde eliyle ayağıyla dışarı doğru genişletiyorlar gibi hissiyat başladı keselerini ittiriyorlar gibi minik minik 😁🧿

Aynen sanki içerde hoplayıp bir anda güm diye oturuyorlar da bi sallandı oluyor gibi 🧿😀 bir de bu aralar bende sanki içerde eliyle ayağıyla dışarı doğru genişletiyorlar gibi hissiyat başladı keselerini ittiriyorlar gibi minik minik 😁🧿
Hatay depremi yaşamış biri olarak söylüyorum. Maaslesef artcilarimiz devam ediyor bazen öyle bir hareket ediyorki artçı oluyor zannediyorum sonra ağlanacak hamile gülüyorum:))

Evet şu içtiğim günler gitmediğim de oldu canım yani neye göre bilmiyorum bazen wc ye kalkmıyorum ayaklarım huzursuz oluyor ya da belim ona kalkıyorum kalkmışım de wc ye gideyim dediğim de oluyor hani madem kalktım zaten oraya da bi uğruyorum 😀
İyi o zaman tek diğilmişim😄bende gece sola uyumaktan sol tarafım kurudu dedim bir kalkayım kalkmışken çişimide yapayım☺️

Hatay depremi yaşamış biri olarak söylüyorum. Maaslesef artcilarimiz devam ediyor bazen öyle bir hareket ediyorki artçı oluyor zannediyorum sonra ağlanacak hamile gülüyorum:))
Demi kuzum insan o an sevinsin mi duygulanıp endişe mi etsin arada kalır en iyi tabi yaşayan sizler anlarsınız Rabbim kimseye bir daha o korkuyu yaşatmadın inşallah miniklerimizin hareketiyle kalsın deprem tabiri 🙏🏻😇

İyi o zaman tek diğilmişim😄bende gece sola uyumaktan sol tarafım kurudu dedim bir kalkayım kalkmışken çişimide yapayım☺️
Aynen öyle diyorum sola yatmaktan sol kalçam uyuşuyor diyorum kalkıp bi yürüyorum doğrulup kendime geliyor o kadar yürüdüm ee bir de tuvalete uğruyorum 🤭

Kızlar bugün 28 hafta oldum. Özel hastanedeki doktoruma kontrole geldim NST e aldı beni sekreteri. Bana biraz erken geldi ama anlamadım. Devlette 32 de başlıyor demişlerdi

Hoplama zıplama bendede oluyor açıp karnıma bakarken korkuyorum bazen bir yerini kaldırıyor ufaktan😄ben sanmıyorum bu kasılma çünkü arkadaşım hamileyken bir defa resim attı bana çok korktum karnı uzununa duruyordu ama kız hiç korkmuyordu😀

Kızlar bugün 28 hafta oldum. Özel hastanedeki doktoruma kontrole geldim NST e aldı beni sekreteri. Bana biraz erken geldi ama anlamadım. Devlette 32 de başlıyor demişlerdi
Ben özeldeyim benim de 32de başlayacak. Demek ki her hastane farklı diyeceğim ama ücret ödüyor musun nst için

X