2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Benimki de aynı kuzum bir şeyi yap dersem yapmaz yani inada biniyor herhalde yapma desem yapar yani üstüne ne kadar düşersem o kadar ters tepiyor bi garip yani bir şeyi yapması için 10 kez söylerim o 11. de yapmış olur 🙄 sizin de zor kuzum ya sen ne yaptın düşünecektin aile apartmanını taşınacak mısın
canım çpk zor durumdayım ama düşünmemeye çalışıyorum ev çokküçük max 1 sene yaşarız mecbur taşınacağız ama kiralar uçmuş ataköyde yaşıyorum ama burayı da sevmiyorum hiç çarşı vs yok eşim florya istiyor arabam yok orda arabasız bakkala bile gidilmez yeşilköy tarafı 2 oda yeni evler 40dan başlıyor valla merkez bankası başkanı bile şikayet ediyorsa benim de hakkımdır deyip sallamıyorum

Yine çok duygulandım kızlar çabucak hiçbir işiniz yokmuş gibi sizde duygulanir mısınız 🥲😂😂

• Komik
Reactions: The
Kız yine de çorba salata tatlı yap onları kaldır yıka gidince etrafı topla ee bir de çocuk da var yorulursun artık cidden bitmeli misafirlik 7. Aya girdik, giriyoruz artık ağırlığı hissediyoruz bence
Aynen kuzum gerçekten etrafı topla et o bile eğil kalk derken yoruyor insanı. Eşim yardım ediyor ama maalesef beğenmiyorum her işini yani böyle tam gelmiyor, arkasından yapıyorum çoğu şeyi 😅
Özellikle ben şu bir haftadır gerçekten evet agirlastim diyorum yani. Çok çabuk yorulduğumu hissediyorum

Düzelecek kuzum 32.leri bir atlattık mı sonrası zaten güzel gelecek. Bende şeker olmasına rağmen Atlas kilolu değil. Şuan evet riskli gebelik diye geçiyoruz ama yapacak birsey yok kuzum bekleyeceğiz. Ama daha umutlu daha moralli bir stres çok yapmadan. Sende biliyorsun bebeğin kalbinde delik var dediler ben bir hafta tansiyonla uğraştım tansiyonum çıktı. Ne zaman sakinledim tansiyonum düştü. Hersey güzel olacak inşallah bak zamanımıza azaldı. İnan bana kuzum neleri var ben bizzat gördüm çapada @europh da görüyor çapada o heyetin önünde bekleyenler, burada şükür kuzum. Lütfen daha sakin sessiz ol. Birde bak ne olumsuz düşündüysem başıma geldi 😭 güzel düşünelim güzel olsun.
canım yani baksanıza gencecik delikanlılar şehit oldu sonu yok bunun annelik akıl işi değilmiş delilikmiş ben kendi sorumluluğumu ancak alıyordum şimdi bir ömür merakla telaşla gececek :/ bana da en son amniyotik bant var dediler onun da ciddi riskleri var ama ne yapabilirim ki :KK43: aklım hep orda :KK43: dedim valla doğurana kadar gitmeyeceğim doktora yeter illa bisey buluyorlar hiç bisey bulamasalar baksanıza kafası büyük diyorlar heralde

canım yani baksanıza gencecik delikanlılar şehit oldu sonu yok bunun annelik akıl işi değilmiş delilikmiş ben kendi sorumluluğumu ancak alıyordum şimdi bir ömür merakla telaşla gececek :/ bana da en son amniyotik bant var dediler onun da ciddi riskleri var ama ne yapabilirim ki :KK43: aklım hep orda :KK43: dedim valla doğurana kadar gitmeyeceğim doktora yeter illa bisey buluyorlar hiç bisey bulamasalar baksanıza kafası büyük diyorlar heralde
Ah canım hemde nasıl delilikmiş. Çok doğru bir ömür telaşla merakla geçecek. Canım bilmiyorumdum sanada öyle birşey dediklerini. Doktorlar çok mu acımasız bilmiyorum ki kuzum. İnan öyle ya kafasına büyük diyorlar ya kilolu, ya zayıf ya geriden geliyor illa birsey buluyorlar. Bir arkadaşım var suyu 9 yani baya yüksek. Ablasının öyle oluyormuş doğumlarında. İnan bana asla takmıyor birseyi. Rahat rahat relax bir şekilde hamilelik geçiriyor. Ama ben doktorun yüzüne bakıyorum doktor bebeğe bakarken acaba surat ifadesinden birsey anlar mıyım diye öyle paranoyak oldum çıktım. Ah ki ah o şehitlerin hepsine öyle üzüldüm ki annelerin babaların eşleri olanların yüreği yandı

A Asliyokfotokopisivar cnm bnde hiç eşya görmk istemıyorum. Ne kdar az eşya o kadar az iş. Dediğin gbi yaş geçti heleki süs eşyaları biblo hiç istemıyorum. Okdr greksz gelıyoki.
Odada sadece koltuk, halı ve tv yeterli, ıvır zıvıra grek yok. Oyuzden evımı bayaa sadeleştrdım, huzur buldum. Gözüme batan ne varsa hrseyi elimden çıkartıyorum. Allahtan köye yazlık ev yaptımda şuan yazlıklar, abıyeler, yazlık spor ayakkabıları hep orda bıraktım.
Çunku yazın 3 ay ordayım.

@Buddy x cnm o düşük olan kenarın ortasından tutup, onun kumasın içinde gizli bı yer var, orayı tutup ani bişekılde yukarı çekıyosun, çıt dıye bi ses gelıyo. Osekılde bzde zorlanmıştık bastan çözene kdar.
Evet ya kesinlikle eşim kabul etse koltuk olarak bile köşe istiyorum hayalimdeki çok açık renk ferah standart bır Ikea salonu ama küçük bebeyle açık renge hayatta bakamam eşimde köşe koltuk istemiyor 🥴 ayy ne güzel yapmışsın çocuklara da nasıl iyi gelir köy havası bide kendi evin olunca çok rahat olur... Benimde kv Samsun'da köyde evleri var eşimle abisi bu sene üst katı yaptırdı yazın gidiyoruz ama ben Max. 1 hafta 10 gün kalabiliyorum eltimler de gidiyor gorumcemler de gidiyor birarada olmuyor tek gidince de ötekiler de gidecek diye çok duramıyoruz o yüzden senin kendinin olması çok büyük avantaj güle güle oturun ☺️

Bu doğru. Gerçekten anneye daha bağlı oluyorlar bence. Yani benimki öyle 😂 aksama kadar sözde babasını bekler ama ben olmadan uyumaz, yemek yemez ne bileyim her şeyde beni arar yani ☺️
Annelik işte ne tuhaf ya 😅

• Beğen
Reactions: The
Kızlar hastane çantalarımız ne zaman hazır olmalı, ve hastane çantasının içine organizer ne alacaksınız english homeden baktım bir modele çok küçükmüş. Siz nasıl yapacaksınız.

Kızlar hastane çantalarımız ne zaman hazır olmalı, ve hastane çantasının içine organizer ne alacaksınız english homeden baktım bir modele çok küçükmüş. Siz nasıl yapacaksınız.
canım ben baktım ama çoğunda elle yıkanır makineye atmayın vs diyor onla uğraşamam dedim şeffaf kilitli poşetlere koymaya karar verdim şimdilik ama makineye atılan bulursam olabilir

canım ben baktım ama çoğunda elle yıkanır makineye atmayın vs diyor onla uğraşamam dedim şeffaf kilitli poşetlere koymaya karar verdim şimdilik ama makineye atılan bulursam olabilir
Canım bu yıkanabiliyormuş. Şimdi baktım sen diyince english homeden iyiki almadım 700 küsürdü ve yıkanmazdı, doğru onları yıkamamız lazım önce

Eklentiler

• 403C490E-7457-41E5-BA67-8CD6CBB25C2B.png
    403C490E-7457-41E5-BA67-8CD6CBB25C2B.png
    464,5 KB · Görüntüleme: 65
Bende sinirlendim aldım kaldırıp yapmaya çalıştım bir sinirle pişman oldum sonra 😟 bir de benimki böyle şeylerde aşırı beceriksiz yani her şeyi yap de yapar ama böyle kurulum montaj yapamaz vida bile gevşetemez o derece bilmiyor tek çocuk bir kez eline tornavida vermemişler yani evde bir şey bozulsun ben hallederim eşim yapamıyor ilginç
Annen ya da eve bir yakının geldiğinde ondan rica et canım maalesef yetiştirilme çok önemli onun da elinde değildir hiç sinirlenme buradan da mesaj olsun annelere, çocuğa bu erkek bu kız demeden ne verebiliyorsak vereceğiz ki ileride zorluk yaşamasın 🙏🏻

Biz hazırladık canım sıkıntılı gittiği için ve her an bir şeyler olabilir korkusuyla. Ben ikeadan kilitli poşetler aldım 6 lt ve 4,5 lt den yıkayıp ütüleyip koyduk hep iyi oldu

Kuzum ben bundan sipariş etdim ama beğenmedim sağlam gelmiş sadece boyutları küçük ölçüde olanlar fazlaymış ben dikkat etmedim sipariş edince

Düzelecek kuzum 32.leri bir atlattık mı sonrası zaten güzel gelecek. Bende şeker olmasına rağmen Atlas kilolu değil. Şuan evet riskli gebelik diye geçiyoruz ama yapacak birsey yok kuzum bekleyeceğiz. Ama daha umutlu daha moralli bir stres çok yapmadan. Sende biliyorsun bebeğin kalbinde delik var dediler ben bir hafta tansiyonla uğraştım tansiyonum çıktı. Ne zaman sakinledim tansiyonum düştü. Hersey güzel olacak inşallah bak zamanımıza azaldı. İnan bana kuzum neleri var ben bizzat gördüm çapada @europh da görüyor çapada o heyetin önünde bekleyenler, burada şükür kuzum. Lütfen daha sakin sessiz ol. Birde bak ne olumsuz düşündüysem başıma geldi 😭 güzel düşünelim güzel olsun.
Güzel olacak kuzum güzel olacak ❤️ inanıyorum ben de 35-36ları görcem Allah izin verirse 🙏❤️

X