2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    282
Sağol kuzum. Öncelikle tansiyon aletim yanlışmış teyit ettik az önce hemşireyle de. Biraz rahatladım buna. Ama kan değerlerim vs biraz yüksek çıkıyor😞 gerçekten anlamıyorum attık hiçbir şeyi. Şeker tansiyon ve tahlil takibi yapılıyor. İyiyim çok şükür inşallah daha da iyi olcaz.
Tansiyonun gördüğün kadar kötü değilmiş demekki bu güzel haber her şer de var bi hayır işte. Biliyorum daha iyi olacaksınız bebişin de sen de ❤️

Düzelecek kuzum 32.leri bir atlattık mı sonrası zaten güzel gelecek. Bende şeker olmasına rağmen Atlas kilolu değil. Şuan evet riskli gebelik diye geçiyoruz ama yapacak birsey yok kuzum bekleyeceğiz. Ama daha umutlu daha moralli bir stres çok yapmadan. Sende biliyorsun bebeğin kalbinde delik var dediler ben bir hafta tansiyonla uğraştım tansiyonum çıktı. Ne zaman sakinledim tansiyonum düştü. Hersey güzel olacak inşallah bak zamanımıza azaldı. İnan bana kuzum neleri var ben bizzat gördüm çapada europh europh da görüyor çapada o heyetin önünde bekleyenler, burada şükür kuzum. Lütfen daha sakin sessiz ol. Birde bak ne olumsuz düşündüysem başıma geldi 😭 güzel düşünelim güzel olsun.
Kesinlikle kuzum beterin beteri var şükredelim halimize ❤️

Kızlar benim şeker testim normal çıktı ama yine de tatlı bişeyler yesem korkuyorum. Tatlı dediğimde meyve, gün kurusu falan. Şeker ölçüm cihazı alayım diyorum eve. Siz hangilerini kullanıyorsunuz? Bana fikir olsun. Trendyoldan mı aldınız

Tansiyonun gördüğün kadar kötü değilmiş demekki bu güzel haber her şer de var bi hayır işte. Biliyorum daha iyi olacaksınız bebişin de sen de ❤️
İnşallah kuzum inşallah 🙏 korktum baya dün gece ki kan değerlerim pek güzel değildi aralıklarla tekrar tekrar baktılar çok şükür iyi şimdi 🙏 biraz da hastaydım bence ondan da kötü olmuşum. İnşallah bir daha bu kadar korkutmaz bizi

Benim de bugün misafirim vardı. Gelirken balık alıp geldiler yani bana çorba, salata,tatlı vs kaldı ama ona rağmen aşırı yoruldum. Bilmiyorum ya artık şu misafir ağırlama işleri bitmeli bence ben ağırlaşmaya başladım. Gerçekten belim falan çok ağrıdı. Biraz dinlendim de geçti Allah'tan 😐
Hamile ve yeni bebişi olmuş kişinin evine yemek yemeye gidilmez ya. Hizmet beklenmez.

canım ben baktım ama çoğunda elle yıkanır makineye atmayın vs diyor onla uğraşamam dedim şeffaf kilitli poşetlere koymaya karar verdim şimdilik ama makineye atılan bulursam olabilir
Ben bundan almıştım. Boy boy. Makinede yıkadım hiç bişi olmadı.

Hamile ve yeni bebişi olmuş kişinin evine yemek yemeye gidilmez ya. Hizmet beklenmez.
Aynen canım kaldı ki aynı gün haber verildi. Ev falan temiz düzenliydi Allah'tan bir de onunla uğraşsaydim pert olmuştum. Bizi en fazla misafirliğe falan çağırsinlar bence yiyip içip gidelim. Gayri gelmesinler evimize 😅

Evet ya kesinlikle eşim kabul etse koltuk olarak bile köşe istiyorum hayalimdeki çok açık renk ferah standart bır Ikea salonu ama küçük bebeyle açık renge hayatta bakamam eşimde köşe koltuk istemiyor 🥴 ayy ne güzel yapmışsın çocuklara da nasıl iyi gelir köy havası bide kendi evin olunca çok rahat olur... Benimde kv Samsun'da köyde evleri var eşimle abisi bu sene üst katı yaptırdı yazın gidiyoruz ama ben Max. 1 hafta 10 gün kalabiliyorum eltimler de gidiyor gorumcemler de gidiyor birarada olmuyor tek gidince de ötekiler de gidecek diye çok duramıyoruz o yüzden senin kendinin olması çok büyük avantaj güle güle oturun ☺️
Saol cnm, bnde görümce, elti, kaynana öyle kimseler yok, ben annemin evinin üstüne ev yaptım. 3 ay kalıyorum evet istanbul yazın çekilmiyor.oğlum için iyi oluyor tüm gün dışarda.
Bnım köyumde yakın trakya😇
Hee bnımde huzursuzluklarım oluyo. Kaynana yok ama annemle tartışmalarımız oluyo. Aynı bahcede dayım var, dayımın çocukları var, bişyler oluyo, yasanıyo ama buna şukur tabii

Benim de bugün misafirim vardı. Gelirken balık alıp geldiler yani bana çorba, salata,tatlı vs kaldı ama ona rağmen aşırı yoruldum. Bilmiyorum ya artık şu misafir ağırlama işleri bitmeli bence ben ağırlaşmaya başladım. Gerçekten belim falan çok ağrıdı. Biraz dinlendim de geçti Allah'tan 😐
Bana yatılı misafir gelecek, bende ağırlaştı, çabuk yoruluyorum nefes nefese kalıyorum, işlerimi tam yapamıyorum🥴
İnşallah hep güzel haberlerimiz olsun hepimizin 🙏❤️
Amin canım hep güzel haberlere, bu da sonra herşey senin ve bebişin için çok daha güzel olsun 🤲💞
Kızlar nefesim çok daralıyor kalbimin atışı beni rahatsız ediyor ne yapmalıyım :KK43:
Nabzını ölçtün mü canım, benimde çarpıntım var,kalbim ağzımda atıyor bazen, soluna yat dinlen sonra tekrar ölç, kafanı camdan uzat derin derin nefes al, iyi gelir inşallah 🤲
Kızlar benim şeker testim normal çıktı ama yine de tatlı bişeyler yesem korkuyorum. Tatlı dediğimde meyve, gün kurusu falan. Şeker ölçüm cihazı alayım diyorum eve. Siz hangilerini kullanıyorsunuz? Bana fikir olsun. Trendyoldan mı aldınız
Canım ben eczaneden aldım, sabahları açlık tokluk olarak ölçüyorum bazen akşamları da ölçüyorum
Böylelikle nelerin şekerimi yükselttiğini az çok görüyorum

Kızlar merak etdim geceler WC hepinizmi kalkıyorsunuz? 3 gündür çok rahat uyuyorum geceler WC isteğim olmuyor bana garib geldi bu durum bundan bir kaç gün önce her gece kaç defa kalkardım🤔

Kızlar merak etdim geceler WC hepinizmi kalkıyorsunuz? 3 gündür çok rahat uyuyorum geceler WC isteğim olmuyor bana garib geldi bu durum bundan bir kaç gün önce her gece kaç defa kalkardım🤔
Uyumaya yakın içersem su gece cok kalkıyorum ama uyumadan once içmezsem bende rahat uyuyorumm onla alakalıdır bence

X