Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Kizlar bu bebiş kiyafetleri yikama ütüleme işine kaçıncı hafta bakılmali sizce çok ağarlaşmadan yapılmali mi diyorum 31.haftam başliyim diyorum artık siz ne zaman yapacaksınız

Günaydın güzel anneler 🌸 ah ne çekiliyor kv lerden yazılanları okudum da.. şükrettim benim ha kayınvalidem ha annem . Şansıma galiba çok iyi bir kayınvalide ve görümceye denk geldim gerçi eşimin tüm ailesi öyle . Ben açıkcası bazen diyorum kendi sülalemde gördüğüm sevgi saygı el üstünde tutulmayı eşimin ailesinde daha çok görüyorum . Gerçi hiç kayınvalide demedim hep anne derim oda kızım der gelin demez. Ne ayıp ama o kv Ler ne kadar kötü:. Sende bir annenin kızısın oğlunun eşi kıymetlis torunun annesinin . Gerçekten çok üzüldüm sizin adınıza öyle kv olmaz olsun . Onlar kv değil deccal mübarek. İyi olmak anne kız olmak varken ne gerek düşmanlığa.. madem oğluna çok düşkündün evlendirmeyecektin. Alacaktın vitrinde büyütecektin oğlunu. Büyü fazlan yazmışlar ay insan evladının yuvasını yıkar mı.. yok anam yok onlar insansa bunlar ne . Kv olunca birşey sanmışlar kendilerini otur diyecekler oturacaksın kalk diyecekler kalkacaksın öyle bir dünya yok.
Ahhahah evet öyle valla çok haklısın valla da işte ne bilim ya aman sevindim senin adına benim ki de 1 senedir iyi sayılır idare ediyoruz artık yada ben artık kafa olarak kimseyi takmıyorum ama yaptıkları çok sadece büyü basit bir olay kalır neler neler

Kizlar bu bebiş kiyafetleri yikama ütüleme işine kaçıncı hafta bakılmali sizce çok ağarlaşmadan yapılmali mi diyorum 31.haftam başliyim diyorum artık siz ne zaman yapacaksınız
Bana kalırsa 28-30 da halledilmeli ilerleyen aylarda temizlik vs uğraşmak daha rahat olur ama kendimde 32 haftayı geçti hala yapamadım

Ahhahah evet öyle valla çok haklısın valla da işte ne bilim ya aman sevindim senin adına benim ki de 1 senedir iyi sayılır idare ediyoruz artık yada ben artık kafa olarak kimseyi takmıyorum ama yaptıkları çok sadece büyü basit bir olay kalır neler neler
Aman takma zaten öyle birini. Canını sıktığına değmez sen bebişinle mutlu mesut yaşa yeterli 😀 ay böyle kv boğazlayasım geldi 🤣🤣

Aman takma zaten öyle birini. Canını sıktığına değmez sen bebişinle mutlu mesut yaşa yeterli 😀 ay böyle kv boğazlayasım geldi 🤣🤣
Ahhaah ilk zamanlar çok üzülürdüm birde böyle cevap verebilen kavga edebilen bir tip değilim içime atıp dert ederdim sonra
Kabullendim bana değil bir tek bu durun kadının niyeti kötü herkese çoçuklarına bile bazen öyle artık geldi mi gitti mi yaptı yapmadı şunu dedi duymuyorum bile tabi zamanla kendi ayaklarımın üzerinde durmak da etkiliyor ilk zamanlar üni mezun oldum KPSS diye çok gerdim üzdüm kendimi onlara fırsat verdim
Öyle herkesin bir hikayesi var bu hayatta insanlar kolay bir şekilde biryerlere gelmiyor benim için en önemli şey
Şusn kızım bir yana dünya bir yana çok seviyorum onu nasıl anlatılır bilmiyorum oğlum doğunca böyle sevecek miyim nasıl bir his m ediyorum

Ay okuduklarımı hem çok üzüldüm hem de çok sinirlendim bu hayatta en değerli kendimiziz valla kimsenin üzmesine beni katlanamam cevabını veririm olmuyorsa da yoluma giderim. Benimkilerin yararı yok bu şekilde zararları da yok kendi hallerindeler ama fazla samimiyete gerek olmadığını düşünüyorum

32+4 üm haftasonu kıyafetleri yıkadım kurutmaya atmadım şimdi ütüye geçtim iki gündür ütü yapıyorum ama bitmedi bugün biter diye düşünüyorum çok kıyafet almışım ben yıka ütüle bitmedi ama ilk defa bir işi yaparken keyifle mutlu yapıyorum giydiği günleri hayal ediyorum ❤️ önünüzdeki hafta bebek arabasını yıkıcam ablamdan aldım arkadaşım yardım edecek aynı gün hediyeleri yapıcaz 🫣

İzne 34 te ayrılınca da hastane çantamı hazırlarım diyorum.
Bu ara en büyük problemim mide yanması uyandığımda sırt agrısı ile kalkıyorum ama yogadaki kedi deve hareketi çok iyi geliyor🫣 çok oturunca kuyruk sokumum batıyor ona çözüm bulamadım yatmaktan başka 🫣

Ahhaah ilk zamanlar çok üzülürdüm birde böyle cevap verebilen kavga edebilen bir tip değilim içime atıp dert ederdim sonra
Kabullendim bana değil bir tek bu durun kadının niyeti kötü herkese çoçuklarına bile bazen öyle artık geldi mi gitti mi yaptı yapmadı şunu dedi duymuyorum bile tabi zamanla kendi ayaklarımın üzerinde durmak da etkiliyor ilk zamanlar üni mezun oldum KPSS diye çok gerdim üzdüm kendimi onlara fırsat verdim
Öyle herkesin bir hikayesi var bu hayatta insanlar kolay bir şekilde biryerlere gelmiyor benim için en önemli şey
Şusn kızım bir yana dünya bir yana çok seviyorum onu nasıl anlatılır bilmiyorum oğlum doğunca böyle sevecek miyim nasıl bir his m ediyorum
Seversin kız niye sevmeyesin evlat ayrılmaz derler ya onun sevgisi başka oğluşun başka . İşte zamanla sende olgunlaşıyorsun bakıyorsun tanıyorsun karşıdakini. Önceden takıldıklarına takılmıyorsun en iyisi bu zaten. Kadınlar kendi ayakları üzerinde durması ne güzel. Herkes bir takım zorluk yaşıyor kendine göre çok haklısın . Sonunda aman beee önemli olan kendim çocuklarım eşim gerisi sonra demeyi bilmek lazım. Kv için de üzüldüm ne kötü kendi çocuklarına bile öyleyse sevilmek değer görmek ne hiç bilemeyecek 😄

30 haftalığız özellikle yattığım taraftaki çok batıyo ya annemler teyzemler böyle bi şey yaşamamış
Ben sol tarafımda ciddi kaburga ağrısı yaşıyorum doktor bana bebek solda başı yukarda demişti. Hissettiğim şeyler yumrukmuş. Sanki kaburgam kırılmış batıyor hissiyatı var. Şeninde öyle olabilir bebek kaburgaya yakın duruyor olabilir canım .

Son düzenleme:
Ben sol tarafımda ciddi kaburga ağrısı yaşıyorum doktor bana bebek solda başı yukarda demişti. Hissettiğim şeyler yumrukmuş. Sanki kaburgam karışmış bayıyor hissiyatı var. Senin söyle olabilir bebek kaburgaya yakın duruyor olabilir canım .
Oda olabilir genelde tekmeleri göbeğimin hizasında hissediyorum ama sanırım boyum kısa karnımın üst kısmı göğüslerimin alt tarafı genişlemeye başladı derim resmen ayrılıyor orda ondan mı acaba dedim yarın görüş günü oğlanın kontrole gidicem doktora söylicem bakalım ilaç kullanmak istemiyorum ama verirsede kötü olduğum zamanlarda kullanırım sanırım

Oda olabilir genelde tekmeleri göbeğimin hizasında hissediyorum ama sanırım boyum kısa karnımın üst kısmı göğüslerimin alt tarafı genişlemeye başladı derim resmen ayrılıyor orda ondan mı acaba dedim yarın görüş günü oğlanın kontrole gidicem doktora söylicem bakalım ilaç kullanmak istemiyorum ama verirsede kötü olduğum zamanlarda kullanırım sanırım
Bir sor bakalım beden mesafen kısaysa belki bebeğe yer kalmadığından kaburgaya yakın kısımdadır. Umarım faydalı birşey söyle doktor yoksa mecbur doğuma kadar yada bebek dönene kadar katlanılacak bu acıya

Ben 31 de yaptım hallettim annem yanıma geldi diye bence ağırlaşmadan yap geç bi iş bitmiş olur

Seversin kız niye sevmeyesin evlat ayrılmaz derler ya onun sevgisi başka oğluşun başka . İşte zamanla sende olgunlaşıyorsun bakıyorsun tanıyorsun karşıdakini. Önceden takıldıklarına takılmıyorsun en iyisi bu zaten. Kadınlar kendi ayakları üzerinde durması ne güzel. Herkes bir takım zorluk yaşıyor kendine göre çok haklısın . Sonunda aman beee önemli olan kendim çocuklarım eşim gerisi sonra demeyi bilmek lazım. Kv için de üzüldüm ne kötü kendi çocuklarına bile öyleyse sevilmek değer görmek ne hiç bilemeyecek 😄
İşin garip yanı çocukları ki memnun etmek için 4 döner tapar en çok da eşim
Yaa öyle muhakkak ama algılayamıyorum susn doğunca anlayacağım nasıl bir his o yüzden m ediyorum ayy doğumlarımıza da çok az kaldı senin kız mı erkek mi

X