Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Benimki erken mi döndü o zaman 27-28 de dönmüştü 29 dayım bende
Benim de 27 civarı döndü 28 de doktor söyledi dönmüş diye erken falan birşey demedi gerçi hala kaynanamı döndüğüne inandıramıyorum diyorum döndü diyo dönemez çok erken allah allah erken mi doğacak ki acaba diyo... Diyorum ne alaka dönmüş işte doktor dedi gösterdi doktordan iyi mi bilicez sürekli bir felaket tellallığı ilk oğlum 36. Haftada doğmuştu ya erken doğarsa diye zaten paniğim...

Doğum kasılması ağrılı sancılı acılı olur sahte kasılmalar daha acısız olur kısa sürer aralığı açık olur doğum sancısı düzenli ve sık uzun süreli olur dinlenince geçmez sahte kasılma dinlenmeyle geçer

Kızlar eli ayağı yanan var mı böyle anca tabir edebiliyorum 32 haftalık çarşamba Dr gideceğim
Hemde nasıııl.. ateş topu gibi geziyorum dokunan yanıp çekiliyo niye bu kadar sıcaksın diye bende içerden yanıyor hissediyorum sanki ateşe tutuyorum

Bende varis var bacağımda ondan olabilir mi acaba?
Muhakkak doktorunuzla paylaşın bende görünür varis vs olmadığı halde bacak ağrım sebebiyle doppler istedi dr çektirdim ve süpriz şekilde öğrendik, görünen varis varsa kesinlikle çektirin dr sonucu görür görmez oksapar iğneye başladı ki 2. Derece yetmezlik görüldüğü halde şimdi de emboli çorabı verdi onu giyicem artık

Çocuk doğduktan sonra en çok onlar laf sahibi olur canım. Kimse neler yaşattığını düşünmez kendince birşeyler sıralar hemen

Benim de oturunca bıçak saplanır gibi kötü bir sırt ağrım oluyor tek taraflı oturmak hiç iyi gelmiyo ya yatcam ya da spor yapar gibi hareketli olcam ev işi yapcam o zaman da ağrımıyor ama yoruluyorum sadece

Benim de olmadı diyorum oğlum beni hiç üzmüyor diye ama inceden de korkuyorum hareketi mi az aslında diye, bence döndüğünde annneye de bir rahatlık geliyor , sağıma yatabiliyorum mesela
Sizin döndüğü zaman derken ne tarafa dönmesinden bahsediyosunuz baş aşağı gelmesi mş yoksa sırtını dönmesi mi

Aaa geçmiş olsun ya. Ben fellik fellik temizlşk yapıyorum sizin gibi yüklük vs düzenliyorum

Hemde nasıııl.. ateş topu gibi geziyorum dokunan yanıp çekiliyo niye bu kadar sıcaksın diye bende içerden yanıyor hissediyorum sanki ateşe tutuyorum
Yaa bende şekerden dolayı korkuyordum ama ölçümlerim de normal demek olabilir bir şey kış olaydı Sonay ihtiyaç kalmazdı

Benim varis büyük baya ama hiçbir şey söylemediler. Oksapar da kullanıyordum ama bıraktım 16da

Çocuk doğduktan sonra en çok onlar laf sahibi olur canım. Kimse neler yaşattığını düşünmez kendince birşeyler sıralar hemen
Aynen aynen şimdi bile bi izinleri varmış gitmeselermiymiş şehir dışına gidemiyorlarmış ama sorsan paramız yok bebeğe bişey alamadık beklemeyin bizden diyorlar karı koca köpek gibi çalışıyoruz aylardır en son geçen sene gitmiştik şehir dışına oda tesadüf oldu biraz ama biz deyince aman siz gençsiniz biriktirin lazım olur falan işte ben gitmeyin demişim oğlu gidin demiş ben hallederim demiş eşimde ben gönülleri kırılmasın diye gidin dedim ama gitmemeleri gerekiyordu diyor ama hamileyken çok şey öğrendim mesafe istenilince koyuluyormuş bundan sonra bambaşka benle karşılaşacaklar

Ay benimde korku sevinç heyecan hepsi bir arada. hiçbir şeye yetişemeyecek gibi hissediyorum . amin inşallah hayırlısı ile alalım kucağımıza . Allahım nasiip etsin
Aslnda yetişir canm sa bze öyle geliyor:))
Aminn amin yavrum

Siz benden tam 3 hafta önce öndesiniz canım sağlıkla vaktinde gelsinler inşallah bebişlerimiz
Amin canm inşallah sende kendini cok yormaa

Benim de döndü sanki. Ama benim tam tersine hareketleri arttı gibi geliyo. Göbeğimin orda kafası vardı şimdi bi göbeğimin orda bi de sağımda ayak hissediyorum. Sürekli aktif bi ayak kıpır kıpır
Benim de genelde hep az hareketli idi hala öyle:)
Ama ben resmen midem de hissediyorum hareketlerini

Benim de döndü sanki. Ama benim tam tersine hareketleri arttı gibi geliyo. Göbeğimin orda kafası vardı şimdi bi göbeğimin orda bi de sağımda ayak hissediyorum. Sürekli aktif bi ayak kıpır kıpır
Ay ben de böyle hissediyorum. Kafa vardı sanki aşağı gitti ve hareketleri daha da güçlendi gibi hissediyorum ayaklar yukarı çıkınca inşallah doğru hissediyorumdur orası ayrı

Yani sizinkilerde biraz hep bana tavrı var fedakarlık, alttan alma, duruma göre idare etme pek görmedim ben. Hep kendileri ne yapmak istiyorsa onu yapıp sizinde bunu kabul etmenizi bekliyorlar gibi

Aaa geçmiş olsun ya. Ben fellik fellik temizlşk yapıyorum sizin gibi yüklük vs düzenliyorum
Dikkatli ol canım o hareketlerin bazıları biliyorsun doğum başlatmak için yapılan hareketler gibi. Eğer bi acelesi yoksa 36 dan sonra hem doğum için hem iş için yapılabilir. Bende dişimi sıkıp 36 yı beklersek tekrar başlamayı düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…