Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
3 ayda toplam 300 gram mı almışsın? Sen toplam kaç kilosun canım bünye olarak hep kilo alma sorunun var mıydı?
1 ay baya önden gidiyormuş gerçekten, bence bu konuda bi diyetisyenden destek alırsan senin için çok daha iyi olur.

Neler yiyorsun yeme düzenini değiştir canm

Maşallah ilk kez duydum bir ay önden giden bebiiişi nasıl besleniyordunuz ne tükediyodunuz mesela

Şekerim çıkmadan önce mide bulantısı çok çektim 2-3 ay. Sonra normale döndü düzenim ama az yedim midem hemen doyuyordu. Şekerin çıkaracağı şeyleri fazla yiyemiyorum mesela dikkat ediyorum doktorda çok iyi gidiyorsun aslında ama biraz Alman lazım diyo. Mesela en basit sebze yemeği fasulye ve börülce şekerimi çıkartıyor hiç aklıma gelmezdi bunlar o yüzden kararında yiyorum. Sabah öğlen akşam düzenli yemek saatim çünkü sürekli şeker ölçüyorum aç ve tok karnına her öğün ve sonrası. Meyveleri ara öğünümde az miktar yiyorum.
Anlamadım bende nasıl bu kadar önden gittiğine 2 kiloyu geçmişiz ve şimdiden de gün verdi inşallah bekler gününü diye de ekledi ama biz kasım ayını göremeyiz hocam dedim

Bu arada hafta sonu annem ve ablam vardı bebişin bütün eşyalarını yıkadık ütüledik ve yerleştirdik çünkü kendim de az çok vaktinden önce geleceğini düşünüyorum. Tek dileğim sağlıkla gelmesi

80 kiloyum canım önceden bu kadar değildi tüp bebek tedavisine başlayınca iğneler ve ilaçlar aldırdı maalesef. İlk 4 ay alıyordum sonradan durdu kilo alımım.

Merhaba siz 001 amh ile doğal yoldan mi hamile kaldınız acaba neler yaptınız bilgi verirseniz çok sevinirim. Şu an inşallah hamileliğiniz güzel ilerliyordur. Benim amh 003 bi başka testte 001 de cıktı 1 ay ara ile labaratuvar farkı mi gerçekten düştü mü bilmiyorum zaten ikiside ciddi düşük benzer durumdayız sizinle benim fsh de yuksek 2 ay evvel 53 teydi su an ne alemde bilmiyorum tam 36 gun oldu adet olmadim adet olursam gidicem doktora çok vitamin kullanıyorum dikkat de ederim beslenmeme ona rağmen olmadi hep dovsl olur diye bekledik 2 sene oldu gebe kalamadım kullandığınız tavsiye edeceginiz şeyler var mı acaba

Bu arada nisan ayında 4 yumurtam vardı ama sonra teke düştüm geçen ay 1 yumurta vardı 1 tane de arkadan göründü toplam 2 yumurta ama ikiside gelişmedi ignelerle tedavimi iptal etti doktor adeti bekliyorum

Kesinlikle öyle canım doktorda anne karnındaki bir gün bile bizim için çok önemli dedi. Özellikle bebeği baş gelişe dönmüş olanların dahada dikkatli olması gerekiyor
Teşekkür ederim ben bilmiyordum benim de bebişim doğum pozisyonunda dikkat ettiğim iyi olmuş o zman

Ben dha o kisma geçemedim gözümde büyüyor ya bide tek gurbetlikteyiz eşim ve ben olucZ allah sabir selamet güç versin hepimize

Aynen 3. Ama unutuluyor ya korku yine başladı ufak ufak Allahım yardımcımız olsun birde her doğum ayrı bir öykü

Ayağımın altı yanıyor canım şekerle ilgili bir sorunum yok ama gün sonu dinlenmek için uzanınca hissediyorum
Benim şeker problemim var ama ölçüyorum şekerim düşük çıkıyor biraz netten baktım kan dolaşımı falan diyor anlamadım ya 2-3 gündür öyle çarşamba gideceğim inş Dr a

Hamile halimle bile en yakın arkadaşımın herşeyinde yanında oldum ben o sadece sabah arayarak beni yapılacak neyin kaldı diyor dalga mı geçiyorsun herşey duruyor dedim hmm neler dedi söyledim belim çok müsait değil ben bunları beğenmedim başka ne var seçeneklerde diyor şu saatte kadar hala tuttuğumuz evi temizlemekle eski evde ki kalanları boşaltmakla uğraştık kocamla sağolsun yarın babaanneyiz dedeyiz biz diye gelecekler de tatile gitti görümcem de sağolsun üç arkadaşım var onlar olmasa asla yapamaz mışım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…