Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Kızlar karın çevresi ac geride olup bir anda öne geçen var mı 7-8 gün içinde birkaç gün gerideyken 2 hafta öne geçmiş bu ara şekerimde yüksek çıkıyor doktor ondan dolayı takip edelim vs dedi canm sıkıldı
2 gün önce de çok ağrım vardı bebek hareket edince baş aşagı dönmüş
Benim de karın çevresi gerideydi yarın kontrolüm canm, bana da takip edelim dedi bence ne olur ne olmaz diye yakın takip edecektr sıkma canını güzelim

Selam canlar, cuma kontrole gittim 32+0 da . Her şey yolunda dedi. Çalışabilir raporunu aldım . 1860 Gr olmuş 😍 en başından beri zayıf bir bebek olacak diyor doktorum. 35 te görüşelim nst ye bağlayalım dedi doktor 💙
Aaa yavrum calışabilir aldın yaa şu süreye kadar yazdı mı doktor peki
Ben de mesela 32 de çalışabilir alcam ama 35 e kadar
Yani öyle yazabilir mi acaba😕

Kızlar beşik ne aldınız yada almaya başladınız mi
Ben bundan aldim, ayni zamanda anne yani da oluyor.

Bende daha almadm canm bir iki marka var ama karar veremedim daha doğrusu gidip mağazada göreyim dedim gidip onada bakamadım 🙂
Ya kesinlikle mağazada görmek gerekiyor. Ben ahşap anne yanı bir şey beğenmiştim 24 aya kadar diyordu ama gidip gördüğümde imkanı yok çocuk 24 ay yatamaz o beşikte dedim😂 Eşime de çok güvenli gelmeyince otomatik olarak eledik😬
Bir de ahşap bir şey istiyorum ben kademeli olsun en azından 3-4 yaşına kadar kullanalım. Çünkü evimiz küçük yer yok. Bakalım umarım bulurum aradığımı🙏🏻

Ben bundan aldim, ayni zamanda anne yani da oluyor.
Bu yataklarda çocuk ne kadar süre yatabiliyor genellikle acaba ?

Aaa yavrum calışabilir aldın yaa şu süreye kadar yazdı mı doktor peki
Ben de mesela 32 de çalışabilir alcam ama 35 e kadar
Yani öyle yazabilir mi acaba😕
37 ye kadar çalışabilir yazıyor baby . atayım görüntüsünü bak bir istersen. yazar diye düşünüyorum ama

X