Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Ay kıyamam yaaa o duygu bende de var ama bide doğum korkusu sarıyor arada ya nasıl yapacam diye sonra diyorum yaparsın kadınların doğasında var Allah yardım eder diye ama işte
Yaparız inşallah deyip beni de sarıyor o korku diyorum ama benim arkadaşım takın zaman sa doğurdu o kadar rahattı ki ne kadar rahat olursan o kadar iyi bence

Kızlar bir duygumdan bahsedeceğim size korkuyorum da biraz.Belki beni yargılarsınız ama,

Ben şeklen güzelliğe de biraz önem veriyorum hem kendimde hem çevremde bakarım yani güzel insan severim Allah’ın yarattığı sonuçta.şimdi hepimiz diyoruz bebelerimiz sağlıklı olsun yeter ki diye ama içten içe ben güzel bir bebek de olsun istiyorum.

Birinin çocuğunu bebeğini görüyorum mesela bazen beğenmediğim bişiysi varsa umarım bu bende olmaz diye geçiriyorum istemsiz içimden sonra tövbe çekiyorum hemen, utanıyorum da aklımdan geçen düşüncem için, korkuyorum da…
Allahtan Herşey ve mümkün çünkü….

kendim beyaz tenli mavi gözlü biriyim eşim de kumral ama renkli göz genleri pek yok onlarda gibi.renkli gözlü pamuk bebeklere bakıyorum manifestliyorum diyelim ama napıcam ben bu istemsiz duyguları sizde de oluyor mu zaman zaman ?

Ekran görüntüm beğenimde bir bebek mesela…Napıcaz bu duyguları ?

Tabi ki ya vaktinde gelsin bebeklerimiz . Kimse erken istemez sağlıkla zamanında doğsunlar: ya vala bu arada bende böyle boş konuşanlara bir tokat atasım var. Hep olumsuz olumsuz kimse güzelliklerden bahsetmiyor
aynen öyle. Gezerken bile eğleniyorsun ama sonunda yoruluyorsun. Bebek de öyle illaki yoracak ama güzel yanları daha fazladır. Hiç kucağıma alacak şekilde anne olmadım ama eminim ki bir gülüşü için herşey yapılır

Seni yargılamıyorum kız herkes güzel bebeği olsun ister. Ama eminim doğunca en güzeli bizimkisi olacak. Çünkü ona baktıgımız göz anne gözü olacak. Kargaya yavrusu apappak gelirmiş derler ya o misal … hem istemek bizden vermek allahtan . Ben buna çok inanıyorum isterken detay vermeye de inanıyorum . Ben önce sağlıklı olsun diyorum ama söylüyorum vala işte gözü şuna burnu şuna benzesin hesabı .. ne olacak ki istemek bedava sonuçta . Ama nasıl doğarsa doğsun en güzeli kendi yavrumuz olacak buna inan

Yaparız inşallah deyip beni de sarıyor o korku diyorum ama benim arkadaşım takın zaman sa doğurdu o kadar rahattı ki ne kadar rahat olursan o kadar iyi bence
Ay hadi İnşallah kuzum ya hepimizin ki kolay ve güzel geçer inşallah bı avazda derler ya öyle doguralim cennet kuslarimizi sağlıkla alalım kucağımıza

Tabiki önce sağlıklı olsun cnm ama işte gönlümde böyle bir his de geliyor korkuyla beraber

ayy bende tam tersi istiyorum (kendime güldüm) kara kuru kepçe kulak koca kafalı falan çünkü
Brnim bir kızım bar dünya güzeli sarı saçlı mavi gözlü maşallah çok da akıllı teni de çok beyaz bu yüzden sürekli enerjilerden etkileniyor nazara geliyor daha sık hastalanıyor alerji bölümü gittik beyaz tenliller daha hassastır daha sık hastalanır dedi Dr yanında biri hasta gezsin hemen kapar biri ayakta geçirirse o yatağa düşer tüm testlerini yaptık bağışıklığı vs normal alerjisi yok ama maalesef hashas
O yüzden çirkin iste Hem çirkin şansı diye bir şeyde var bu bir gerçek

Raporun hayırlı olsun cnm sıkıntısız hayırlısıyla sonuna kadar devam etsin

Çok nazar değiyor nazara çok inanıyorum bende maşallah kızınıza Allah gönlümüze göre versin

Kızlar 30 haftalık oldum hala doktor bulamadım. İstanbul Avrupa yakasında memnun kaldığınız doktor var mı? Acil önerilerinize ihtiyacım var.

bana da bütün bebekler çirkin görünüyor ve çocukları sevmiyorum ve uyuz oluyorum gürültülerine vs o yüzden korkuyorum bebeğimle ilgili de aynı şeyleri hissederim diye ama analık hormonları bunun önüne geçecektir İnşallah

Ya bu birazcık bende de var desem
Garip şeylere karşı aşırı duygusal tepkiler veriyorum ama hala tüm çocuklar güzel, sevimli falan gelmiyor bana. Hatta baya çocukları yüzümü ekşiterek izlediğimi eşim birkaç kez yakaladı
İnşallah dediğin gibi olur yoksa halim nanay

Kızlar beşik ne aldınız yada almaya başladınız mi
Ben daha almadım canım.
Kafamda bir beşik vardı bakayım diye çıktım ama pek kullanışlı gelmedi beğendim beşik. Öyle olunca kafam daha çok karıştı eve döndüm çocuğun 5-6 tulumu dışında hiçbir şeyini almadım daha

Bende daha almadm canm bir iki marka var ama karar veremedim daha doğrusu gidip mağazada göreyim dedim gidip onada bakamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…