Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Ay vallahi ne diyeyim o zaman ben çözümsüz kaldım emrivakiden hoşlanmıyor ama kendi kendine de yapmıyor. Ay vallahi niye yalan söyleyim öyle olursa bundan sonra bende yapmam
Ama sen canını sıkma en azından konuşabiliyorsunuz ve seni anlıyor. Umarım en kısa zamanda çözüme de kavuşturursunuz bunu

Kızlar merhaba bu grubu yeni buldum ben de kasım ayında doğum yapacağım inşallah. Oğlum olacak şu anda 28 hafta 3 günlük dün kontrole gittik boyu 37 cm ve kilosu 1260 gr dedi doktorumuz bebeğimin poposu aşağıdaymış henüz dönmemiş yani bir ay sonra tekrar gel dedi takviyelerimi içmeye devam ediyorum. Ben Antalyadayım benim gibi Antalyadan olanlar var mı ?

Kızlar karın çevresi ac geride olup bir anda öne geçen var mı 7-8 gün içinde birkaç gün gerideyken 2 hafta öne geçmiş bu ara şekerimde yüksek çıkıyor doktor ondan dolayı takip edelim vs dedi canm sıkıldı
2 gün önce de çok ağrım vardı bebek hareket edince baş aşagı dönmüş

Doktor geride deyince beslenme düzeninde değişiklik yaptın mı?

Canm ben emin değildim ama kafa biraz daha büyük avuca geliyo gibi ben hep yukarda hissettim o şekilde 2 uğndür çok ağrım oluyordu bebek oynarken bugün sonra yukarıda daha ufak hissettim ayak mı acaba dedim döndü mü bugün öğrendim ki dönmüş

Benimde kafası yada poposu elime geliyor diyordum hep kafası dedi doktor poposu aşağıda kafası yukarda mı dedim evet dedi dönmemişti 32. Haftaya kadar bakalım bekleyelim dedi

Kızlar benim bu yeni gittiğim doktorum 32. Haftada görüşürüz 1 ay sonra dedi ama nst demedi bir kaç arkadaşım var onlara nar demişler grupta da vardı galiba nst diyen sizce neden dememiş olabilir erken mi yoksa risk açısından mı

Benimde kafası yada poposu elime geliyor diyordum hep kafası dedi doktor poposu aşağıda kafası yukarda mı dedim evet dedi dönmemişti 32. Haftaya kadar bakalım bekleyelim dedi
Benim 30+4 daha yeni döndü hep anlat gelişliydi
Kızımdaysa hep baş aşağıydı
son an bile dönebilir çok takılma

Canım ben dün 32 oldum. Kontrolüm de vardı hatta. Benim bebiş dönmüş başı aşağıda. Nst çekmedi ama 34'te görüşelim dedi. 34te çekinmeye başlarsın dedi

Merhabalar sağlıkla gelsin bebeğiniz. Bende antalyada yaşıyorum

Bana da geçen ay kilosu sınırda porsiyon artır dedi de o sebeple sordum. Ben de haftaya gideceğim biraz abartmış olabilirim meyveyi bakalım bizimki ne durumda kucukay172

Bende 32 de gitcem bana da demedi herkesin doktoru farklı ilerliyor ona demişler bana demediler diye takılma sancın olursa çekerler illaki akışına bırak

Ay valla yarın gidicem bakalım pozisyonu nasıl

Yeme düzeninde ne değişti canm ? İştah artması vs mi ?

Bana da geçen ay kilosu sınırda porsiyon artır dedi de o sebeple sordum. Ben de haftaya gideceğim biraz abartmış olabilirim meyveyi bakalım bizimki ne durumda kucukay172
Canm benim gebelik şekerim de olduğu için doktorum biraz korkuttu açıkçası 10 güne bir kontrol dedi bana Şuan 30+4 deyim
Ne kadardı kilosu bende geriler korkusuyla badem kaşar süt avakado yedim bu ay bol bol zorlar iyi kilo aldırıyor bebeğe alt sınırdaysa onları da yiyebilirsin bol bol

Merhaba canım hoşgeldin. Bebişini sağlıkla kucağına alırsın inşallah. Bende antalyadyım

Merhaba diyet menüsünde neler yiyorsun acaba ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…