Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Kızlar deneyimli anne yorumuna ihtiyacım var bu bepantol derma stoklamışım gratis indiriminde biz bunu bebişe kullanabiliyor muyuz vücut losyonu olarak ?

Öyle canm bende kızımda suni sancı verdiler ilk iki dozda sancı hissetmedim 4. Dozda hissettim ama nts de cıkıyırdu

Maalesef canım ailede görmediyse bunu içine zorla sokamıyorsun benim kayınvalidem denen illet başbakanı eşime bi tırnak makası dahil aldırtmamış hep bütün kıyafetlerini almış yediği içtiğine kadar kendi yapmış evde kimse birbirine hediye şu bu almamış nişanlıyken çok takmadım bende bu jest sürpriz işine ama evlenince beklentiye giriyorum maalesef girdim de ilk doğum günümde kayınvalidem hemen eşimden önce pasta yapmış hazırlamış çünkü oğlundan böyle bir şey çıkmayacağını biliyor bende kızmayayım diye hemen öne geçti neyse o öyle geldi geçti sevgililer günü on gün başının etini yedim bitane orkide almış gelmiş bana ama onun doğum gününde ben ona istediği bi oyun vardı ki çok pahalıydı aldım çok güzel bi sofra hazırladım evlilik yıldönümünde hiç bir şey yapmadı çiçek bile almadı doğum günümde yine kayınvalidem pasta yapmış kocamdan önce ki kendileri hediye almışlar kocamdan hediye yok bu arada bu sene anneler gününde bekledim ben de sen gibi baktım bir şey yok hem babalar günü hemde doğum günü aynı gündü bende ona bişey yapmadım canım istemedi daha dün akşam kurumuş bu çiçekler diyor bende yenisi gelince atacağım onları dedim cevap yok haaa bugün olsa bugün yine eşimle evlenirdim merhameti bana karşı sonsuz ne istesem alır şuraya gidelim diyetim götürür yemeğe çıkalım diyetim hemen der ailem biraz uzak bize ama asla hayır demez ama düşünemiyor ailemden görmedim diyor

Evet diğer ogullarimda da bel çevresi hep geriden giderdi, kafa ve boy ise önden, bakın hatta dün gittim 28+6 iken sonuçlar böyle, AC karın çevresi ve 27+2 çıktı, Dr hiç bi sorun görmedi Blue8816

Eklentiler

• IMG_20240905_134557.jpg
    96,8 KB · Görüntüleme: 31
Ohoo abilerim gelisimi çok çok iyi maşallah, yüzde 75 persentilin altına düşmüyorlar, bizim kafa çevreleri önden gidiyordu çok da zekiler hiç dert etme canım, kalbini ferah tut genetik olabiliyor

Gerçekten çok üzücü. Beklentilerin bu kadar havada kalması. Eş tarafından yok sayılması.
Ve maalesef değişmiyor da. Koskoca adamlara laf anlatmaktan gına geliyor bi noktadan sonra pes ediyor insan.

Çok ciddiyim aşırı yordu bu durum beni. Arkadaş çevremle kıyaslamadan edemiyorum. Çünkü bende en azından bi yemeğe çıkarsın diye gözünün damarına bakar hale gelmişken bu kadar bana karşı kör sağır olmasını kabul edemiyorum.

Hamile olunca hormonlar da birbirine girmişken daha çok alıngan demeyeyim de bazı şeyler canımızı acıtıyor ama gözümüzü de açıyor eşimle beraber ben maalesef sözde en yakın arkadaşlarımın tamamını çıkardım hayatımdan hiç birisi sizin kadar bilmiyor hamilelik sürecimi beklenti maalesef üzüyor ama insanız bişeyler yapıyoruz ve karşılığını bekliyoruz alamayınca da bğyğk bir hayal kırıklığı ile devam ediyoruz bende arkadaşlarımın eşlerine bakıyorum ben bu dünyaya izlemeye gelmişim diyorum.

Al benden de o kadar :)

Ohoo abilerim gelisimi çok çok iyi maşallah, yüzde 75 persentilin altına düşmüyorlar, bizim kafa çevreleri önden gidiyordu çok da zekiler hiç dert etme canım, kalbini ferah tut genetik olabiliyor
Yavrucum maşallah valla abilere zeki olsunlar tabiii
Benim de en son kılo boy haftası ile uyumluydu ama karın cevresi gerideydi
2 hafta snra gel yakın takip edelim biraz dedi
Bakalm pazartesi gideceğim ne durumda

Merhaba canım bende bugün gittim 22mm ye düşmüş tamamen yatış önerdi doktorum. Canım malesef sıkıldı inşallah haftaya gidişimde düşüş görmem. Benim de anlamadığım doktorum bana progesteron vermedi neden vermiyor acaba. Kullansam daha iyi olmazdıydı. Sadece endol fitil kullanıyorum

Yavrucum maşallah valla abilere zeki olsunlar tabiii
Benim de en son kılo boy haftası ile uyumluydu ama karın cevresi gerideydi
2 hafta snra gel yakın takip edelim biraz dedi
Bakalm pazartesi gideceğim ne durumda
Hadi inşallah hiç bir sıkıntı olmaz, güzel güzel büyüsün yavrular

Kızlar deneyimli anne yorumuna ihtiyacım var bu bepantol derma stoklamışım gratis indiriminde biz bunu bebişe kullanabiliyor muyuz vücut losyonu olarak ?
yok canım ya daha bebekken onu kullanma bence jansın baby vücut yağları var ilk zamanlar onla bakım yaparsın banyo sonrası ben pisik kremi kullandım bepantol sen onu kendine kullan yada ilerde bebişe

yok canım ya daha bebekken onu kullanma bence jansın baby vücut yağları var ilk zamanlar onla bakım yaparsın banyo sonrası ben pisik kremi kullandım bepantol sen onu kendine kullan yada ilerde bebişe
Vücut yağlarını banyo yaptırdıktan sonra mı kullanıyoruz canım bir de ben mustelanın pişik kremini aldım ıslak mendil ne alayım bilemedim ama onu

Peki nasıl canım kullanışlı mi?
Kalın battaniyeleri var ama işte bilemedim kararsız kaldım
Ben çok kullanacağıma eminim. Bebek arabası üstüneörtmek için kullanırım, ilk zamanlar suyun direk tenine temas etmemesi için müslin üzerinden yıkamayı düşünüyorum belkide o şekilde yapmam bilemiyorum ya, şuan nerelerde kullanırım bilmiyorum açıkcası ama kullanacağıma eminim kullanışlı olduğunu düşünüyorum

İnsan beklentiyi azalttığında mutlu oluyor evet ama şuan hamilelik duygusallığı bir yandan, geçen sene de bir şey yapılmamasj bir yandan, kırılmakta çok haklısın. Bence eşinle çok ciddi şekilde konuşman lazım

Vücut yağlarını banyo yaptırdıktan sonra mı kullanıyoruz canım bir de ben mustelanın pişik kremini aldım ıslak mendil ne alayım bilemedim ama onu
Mühendisinoğlu diye bir hesap var canım ınstagrwmda bebekler için temiz içerikleri inceliyor her markayı. Ben baby turko aldım ıslak mendili içeriği en temiz olan oymuş zeytinyağlı yeşil olan paketi ama beyazı değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…