Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Hanımlar ben bittim tükendim. Oğlum geçen hafta kafa geliş dönmüştü. Bir haftadır çok baskı hissediyorum bir de kendini karnımın en üstlerine resmen kaburgalarıma çıkarttı dik durmazsam uzanmazsam nefes alamaz hale geldim. Zaten eğilmek çökmek hak getire şuan 3 yaş oğlumu tuvalete alıştırmaya çalışıyorum neyseki görümcem 2 haftadır bize geldi kaldı yardım ediyor da biraz daha kolay geçiyor ama haftasonu gidiyor yandım ki ne yandım yarım saatte bir tuvalete götürmekten eğilip kalkmaktan bacaklarım tutmaz oldu ayıp diye halasını da kabul etmiyo tuvalete götürsün bana güç ve sabır dileyin

Ay bende var Allahtan hastanede çalışıyorum 2 haftada 1 gördüm hep

Ahh allah yatdımcın olsun canım zor bir dönem benimde 3 yaş oğlum arabaya oturt kaldır zorlanıyorum tuvaleti biliyor ama onada genelde babasına sesleniyorum ben zorlanıyorum bende bugün markete gittim alışveriş arabasına çocugu oturt bide eşya ınu taşı fln yoruldum allah yardımcımız olsun bir iki haftaya normale döner tuvaleti öğrenir ilk zamanlar sık sık oluyorda sonra söyler kendi

Benim de öyle kafa hep sağ tarafımda yukarda elime geliyor sertliği döner mi ki diye bekliyorum 32. Haftaya kadar 12. Haftadan bu tarafa hep makat gelişimli dediler
Aa benimde hep sağ tarafimda elime geliyor sanki. Bazen orası çok ağrıyor bazen de göbek deligim. Makat gelişimi mi deniyor ona :)

Sakin ol tabiki canım stresi hissediyor bebeklerimiz . Arayanları da kısa kes geç . Canını sıkma bunlrla

Kızlar iyi akşamlar. Ay kafama takıldı. Benim oğlan. O kadar hareket ediyor ki sürekli karnımda tekmeler . Bu kadar hareket etmesi normal mi bilemedim . Ayyy hareket etse dert çok hareket etse dert yalnız baya korktum bana birşey mi anlatmaya çalışıyır içerden diye

Bence korkulacak bir şey yok evham yapma hiç. Benim oğlan da öyle sürekli kıpır kıpır içerde başka bir arkadaşım var benzer haftalardayız onun oğlu daha az hareketli. Eşi dışardan hareketlerini görmek istiyormuş ama göremiyoruz diye şikayet ediyor

Benim ilk oğlum karnımda kayıyordu balık gibi resmen çok hareketli idi doğdu hareketli suan 10 yaşında halen hareketli
İkinci oğlan şimdi ilkine göre az hareketli ama bazen bir yerlerini dayıyor gıdıklıyorum çekiliyor ordan gıdıklayabilirsin

çok sağol yavrum ben cuma gidicem tam 32+0 oluyorum

Maalesef benim de sağ tarafım çoook fazla batıyor ve ağrıyor. Sağıma yatınca ve eşime biraz masaj yaptırınca hafifliyor canım istersen dene
kabus gibi bi geceydi ne yapsam dindiremedim kaburgamın ağrısını yavrum , belime masaj aleti ile masaj yaptı eşim ona ragmen geçmedi en son parol aldım ağrıdan sızmışım

ayyy bizim bebek yan yatıyordu ama şu iki gündür kaburga ağrımı anlatamam , senin birde oğluş var Allah yardımcın olsun canım benim

valla çiçeğim 2 gündür benim oğluş'ta çok hareketli canımı yakıyor hele dün iyice yükseldi sanırım kaburgalarım ağrıdı. herhalde hareketli olacaklar

Canım maşalalh benim kızda çok hareketli böyle devam etsinler boşver en azından acaba iyi mi diye düşünmüyorum hep bi hareketlilik var şükür. Çıkınca üstümüzden geçmezler inşallah sakin olurlar o ayrı mesele henüz dışardan görünmüyor ama benim yani pıt edip bırakıyor

kızz maşallahhh daha ne istiyorsun neden bebek kilo almasınmış bebek alsın ne güzel işte normal olmasada sezeryan olur allahım yarabbim ya normal doğurcan diye bebek kilo mu almasın ben anlamadım bu doktoru
Aynen yani maşallah ne güzel bebek kılo almış
Ben yine kılo alsn diye uğraşıyorum

kızz maşallahhh daha ne istiyorsun neden bebek kilo almasınmış bebek alsın ne güzel işte normal olmasada sezeryan olur allahım yarabbim ya normal doğurcan diye bebek kilo mu almasın ben anlamadım bu doktoru
Aynen yani maşallah ne güzel bebek kılo almış
Ben yine kılo alsn diye uğraşıyorum

I Oyy Allah yardmcn olsun canm zor valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…