Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Yaa kansızlık ya da bebeğinde gelişim geriliği vs olmadı dimi? Bende kansızlık var takviye kullanmama rağmen, bebeğimin karın cevresi de birkaç gün geride olunca bi acaba dedim, gerçi abilerinin de karın çevresi hep geriden gelirdi, o genetik de olabilir.
Selam canm, benim en son 1 hafta geriden geliyordu karın çevresinde ki gerilik bu durum da beni korkutuyor biraz duruma göre bebeği erken de alabiliriz demişti doktor.. Yakın takip edecek.. Peki abilerinin şuan gelişimi falan iyi demi

Ben en baştan beri günde 2 tane kullaniyorum ve kadın doğum doktoruma göre degerlerim normal. hamilelikte normal insanlara göre düşük olurmuş ama dahiliye doktoruma gore değerlerim düşük 🤣
Branş çatişmasi k doğum dediyse doğrudur😊 siz ne kullaniyosunuz demir ilaci

Bugün yeni doktoruma gittim sağolsun bizimle aşırı derecede ilgilendi kendisinden çok memnun kaldık oğlumuzun herseyini gösterdi bize eşim uzun zamandır göremiyordu iyi oldu ona da Paşam dönmemiş ama 😀eliyle yüzünü kapatmış çok az çekti göstedi kendini 28. Hafta 1100 gram 35 cm miş dönmezse önemli değil sezeryanla da alırız dönerse normali deneriz dedi 32. Haftada 1 ay sonra görüşürüz dedi çöl iyi geldi doktor bize

Dostlar konuya hakim arkadaşlar şeker yüklemem ile ilgili yorum yapabilir mi sizce nasıl? Doktorum henüz dönüş yapmadı bekliyorum (120 dk olan kanı 2. Kandan yarım saat sonra vermek zorunda kaldım öğle molasına giriyordu hastane vermesem süre daha fazla olacaktı aldılar kanı)

Eklentiler

• IMG_2896.jpeg
    IMG_2896.jpeg
    56,4 KB · Görüntüleme: 47
Bugün yeni doktoruma gittim sağolsun bizimle aşırı derecede ilgilendi kendisinden çok memnun kaldık oğlumuzun herseyini gösterdi bize eşim uzun zamandır göremiyordu iyi oldu ona da Paşam dönmemiş ama 😀eliyle yüzünü kapatmış çok az çekti göstedi kendini 28. Hafta 1100 gram 35 cm miş dönmezse önemli değil sezeryanla da alırız dönerse normali deneriz dedi 32. Haftada 1 ay sonra görüşürüz dedi çöl iyi geldi doktor bize
Ay şükür çok sevindim senin adına. Memnun kalmanız ne güzel. Doktorla konuşsaydın doğumu sizinle yapabiliyor muyuz falan diye. En önemlisi içine sinmesi. Maşallah oğluşuna 🧿🧿

Oyyy cok sevindim canm doktoru da sevmen ısınman güzel
Maşallah paşamıza da☺

Merhaba anneler. Ben 26. Haftamdayım bebeğin suyu fazlaydı bugun alttan muayene oldum rahim ağzı 24mm ye düşmüş. Endol fitil verildi. Bu fitili kullanan ya da başına böyle birşey gelen oldu mu😕 şekerim normalmiş bebekte yapısal sorun da yokmuş çok şükür. İnşallah vaktinde gelir bebiş. Beni biraz korkuttu bu durum. Birisi daha böyle bişey yaşamıştı sanırım süreç nasıl ilerliyor merak ediyorum.
Merhaba canım benim 30 çıkmıştı ve 1 haftaa istirahat edip kontrole gittiğim de 35 e yükselmişti. O günden bu yana dinlenme halindeyim. Ağır işler ve uzun süre ayakta kalmamaya dikkat ediyorum, gezme işini de bıraktım 🙄 ve ise gitmiyorum hafta da belki 4-8 saat gidip yine dinlenme modundayim. Progestan fitili 200 lükken 100 e düşürdü doktorum hemde bu olaydan sonra . En iyisini o bilir diye sorgulamadim 🙈

Dostlar konuya hakim arkadaşlar şeker yüklemem ile ilgili yorum yapabilir mi sizce nasıl? Doktorum henüz dönüş yapmadı bekliyorum (120 dk olan kanı 2. Kandan yarım saat sonra vermek zorunda kaldım öğle molasına giriyordu hastane vermesem süre daha fazla olacaktı aldılar kanı)
Sonucun gayet güzel canm

Walla bizimkide hiç ilgilenmiyor bu gittiğimizde hiçç görmedik bile ölçtü geçti yani ama bu saatten sonra değiştirme stresine gitmek istemiyorum ilk doğumumda onda oldu yine aynıydı napayım sorunsuz gidiyorum diye bende ses etmiyorum ana ne güzel memnun kalmışsın önemli olan o canım için rahat etsin bundan sonrs

Kızlar iyi akşamlar 30+5 im
Saat 6 dan beri sağ kasıkta bi ağrı var geçer gibi oluyor tekrar baskınlasıyor
Bebeğin hareketleri normal
Gündüz 3-5 arası uyudum sonra büyük oğlumla dışarı çıktık başladı 6 da yürümedim de araba ile gidip geldik
Normal mi bu ağrı ya ama sadece sağ taraf kasıgımda
Asagı mı döndü nedir anlamadım

Ay çok sevindim senin adına kuzu inşallah hep böyle gider 😍 rabbim sağlıklı bir sekilde kucağına almayı nasip etsin
32. Haftada nts de istedi mi

Ay şükür çok sevindim senin adına. Memnun kalmanız ne güzel. Doktorla konuşsaydın doğumu sizinle yapabiliyor muyuz falan diye. En önemlisi içine sinmesi. Maşallah oğluşuna 🧿🧿
Konuştuk canım denemezse dünyanın sonu değil sezeryan olursun kalkarsın aynı gün dedi bi sıkıntınız da yok dedi 32. Hafta da görüşelim tekrar dedi

X