Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Benim bebek de suyuda normaldi sadece biraz önceydi ve yüklemede şeker çıkmıştı ister istemez gerilemesinden korkuyorum Şuan kızım da da 41. Haftada 2700 şerde doğurmuştum korkuyorum zayıf kalır diye yine oğlum

Yani pirinç pilavı beyaz ekmek falan asla yemiyoruz eşim de diyette olduğu için ekstra dikkat ediyoruz ama tabiki en fazla haftada bir kase mantı vs yediğim oluyor. Sizce bunlar da fazla geliyor mudur ki
Bence değil yüklemede de çıkmadıysa normal o şekilde bazen de genetik bebeğin boyu kilosu

Bende de yeni başladı. Biraz tedirgin de oldum açıkcası. Doktorumda tatilde pazartesi kontrole gidicem. 3 haftadır göremediğim için yavrumu da tedirginliğim arttı sanırım.
Benim 20 gündür öyle ama göbeğim baya büyüdü ondan diye düşünüyorum ister istemez ağrılarda oluyor artık bu haftalarda

Protein ağırlıklı yedikten sonra bence sorun olmaz, kendini aç bırakmıyorsun ki sonuçta

Puset örtüsü aldınız mı kızlar ? Güzel geldi dediğiniz Önereceğiniz yerler var mı ? Birde kalın müslinim yok hepsi ince bendekilerin ne tarz ve kaç müslin aldınız ?
ben atölye eda diye trendyoldan aldım puset örtüsünü 3 parça böyle çarşafı minderi ve örtüsü var örtüde böyle güzel bir kumaş hoşuma gitti. Kalın müslin 1 tane aldım malum kış zaten battaniyeler falan var. Geri kalanda 3 tane ince müslin.

Şeker testi yaptırmış mıydın? Benim de 28.haftada 1290 gr civarında bir şey dedi ve bebeğin iri olduğunu söyledi. Zaten aynı randevuda şeker testi yapmıştık onun da sonucu kötü çıktı. Yediklerime dikkat ediyorum şimdi 1 ay sonra bakalım ne diyecek karbonhidrat içeriği yüksek şekerli şeyler yapıyor galiba böyle. Aaa azıcık bişi yiyorum diyorsun ama içinde dünyanın şekeri varmış Bir de ara öğün yapmaya çalış ara öğün yapmak çok önemli benim en büyük hatam oymuş. Üşendiğim için ana öğünlerde büyük porsiyonlar tüketiyordum

Kızlar şeker yüklemesinden önceki gece yeme içmenizle ilgili doktor bir şey dedi mi? Şeker tüketmeyin falan gibi

[/QUOTE] Tamam bebeim teşekkürler ☺

Benim bugün 29+3 . Bilmiyorum ki senin bebek depar mı Attı. Benimkisi anası kılıklı kilo alırım diye korkuyor. Doktor bile uzun zayıf oğlun olacak gibi dedi
Bizimde 29+1 bugün bizimkide haftasına göre biraz ilerde dedi ama çok değil ay anası zayıf bebek anasına göre kilolu bizde de

Ya evet çok evham yaptım. Ailem de sürekli arayıp soruyor beni daha fazla geriyorlar. Normalde yatmayıp hareketli olduğum için hissetmeyip şimdi bedenimi dinliyor olabilirim. Bi de çok evet arayan olunca ağladım o zaman top gibi olması daha fazla oldu. Bebeğe en büyük zararı stresle ben veriyorum sakin olucam

Yanlış mı kullanıyoruz çocuk mu çekiyor bizden anlamadım ya haftaya doktor kontrolü var bi sorayım yine
Ben bi hafta kullaanamadim tatile gitmiştik kalkip uyanamadim geceleri ondan olmuştur belki düşme kendimi biliyorum ama bazı durumlarda doktor günde 2 kez öneriyomuş yeterli gelmeyince böyle bişi duymuştum

Merhabalar gününüz nasıl geçti? 16 ağustosta gitmiştim en son doktora. Bebis 33 cm di kilosu da 810 gramdi.
25+3tu gittiğim vakit
Su an 28+0 ve daha muayeneme 15 gün var yaklaşık. Sizde de deli gibi doktora gitme arzusu oluyor mu

Ben bi hafta kullaanamadim tatile gitmiştik kalkip uyanamadim geceleri ondan olmuştur belki düşme kendimi biliyorum ama bazı durumlarda doktor günde 2 kez öneriyomuş yeterli gelmeyince böyle bişi duymuştum
Ben en baştan beri günde 2 tane kullaniyorum ve kadın doğum doktoruma göre degerlerim normal. hamilelikte normal insanlara göre düşük olurmuş ama dahiliye doktoruma gore değerlerim düşük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…