Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Bugün şeker yüklemesi yaptırdım ilk şeker glukometrede 99 çıktı maalesef yüksek doktorumda suyun fazla dedi. Şimdi ilk bir saat kanını vereceğim sonra 2. Saat kanını inşallah düşük çıkar Allâh ım bu verdikleri sıvıyı içtim tadında bi sorun yoktu şekerli içecekleri severim zaten ama mideme indikten sonra yaktı ve baya bulandı

Hadi inşallah düşük çıkar. Oğluşuna da maşallah büyüsün sıpalarımız

Peki kızlar bebek ilk doğduğunda doktor kontrolü ve topuk kanı alımı oluyor ya hemen o ayrı mı ücret onu nasıl yapacağız bilginiz var mı kızımda hastane bizden para almamıştı bunun için 5 sene önce şimdi nasıl acaba gelecek ay ki kontrolümde soracağım zaten ama m ettim

fiyat aldınızmı ne kadar dediler size :)
Gecen ay zam sonrası arkadaşım da sisli memorialda dogum yaptı. Doktoru dışarıdan toplam 75 bin vermiş normal doguma. Benim doktorum da bahcelievler memorial ya da bakırköy acıbademde yaptırıyor dogumu valla fiyat sormaya korkuyorum

Hastanenin dogum paketi oluyor. Ben de 5 yıl once dogum yaptım ilk kontrol ve topuk kanı dogum paketi içindeydi biz de ücret ödememiştik. Şimdi hastanenin dogum paketine neler dahil ona bakmak lazım ama değişmemiştir diye düşünüyorum aynı hastaneyse

Fiyatlar çok yüksek yaa normal doğuma bile Allah yardımcımız olsun inşallah bizde en iyi özel de normal 25 sezeryan 30 içinde ilk 6 ay bebek kontrolü dahil

Fiyatlar çok yüksek yaa normal doğuma bile Allah yardımcımız olsun inşallah bizde en iyi özel de normal 25 sezeryan 30 içinde ilk 6 ay bebek kontrolü dahil
İstanbulda biraz kalburüstü hastanelerin maalesef bu civarda fiyatları anladıgım kadarıyla. Amin allah hepimizin yarrımcısı olsun

Değil mi bence de dahildir yenidoğan için bir çok şey özel hastaneler için de ücretsiz ama sormayı unuttum paketi sordum bende foto çekimi ufak oda süslemesi falan var dedi ama bebiş ile ilgili bir şey demedi inş dahildir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…