Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
ayy evet ya uyku seti baktım bende cok pahalı o da kalitesi nasıl bilmiyorum. salona şart bence canım sonucta biz mutfaktayken içerideyken bebek yatak odasında olmaz goz onunde olması acısından içeride küçük bir şey güzel olur. sağlıkla doğsunlar inşallah ya

87-134-107 çıktı sınıra yakın ama geçmemiş bir de ben çıkmayan 2. Saat sanıp sevinmiştim meğerse asıl yüksek olan daha düşmemiş enabıza olsun yine çok yüksek değil yine idare eder
Şükür kuzu bende yaptircam ama hiç değerler hakkında hangisi yüksek falan bilmiyorum
Doktora gösterdin mi peki

kızlar ya şeker yüklemesi yapmadım sabah aç karnına kan verdim sonra tok karnına verdim tok 126 çıktı sizce nasıl bu

kızlar selam herkese bişey sorucam 24+4 günlüğüm bebeğim çok hareketli gece beni uykumdan uyandırdı korktumm kıpır kıpır akşamda alt tarafa güm güm çok vurdu sizin nasıl durumunuz hareketleri fln benim ilk gebeliiğimde sakindi bu sürekli vuruyor bana acaba dedim rahat değilmi aklıma kötü şeyler geldii off hiç rahat değilim

ay benimkide çok hareketli ya ama bu çok güzel :))

Benimde aynı oluyor bazı geceler valla uykumdan uyanıyorum

öl
kızlar ya şeker yüklemesi yapmadım sabah aç karnına kan verdim sonra tok karnına verdim tok 126 çıktı sizce nasıl bu
Gayet iyi Aynı şeyi düşündüm benim de ilki kızdı hareketliydi buna göre ama rahatsız etmezdi bu çok sert hareket ediyor cana acıyor bazen dediğin gibi uyuyamıyorum acaba 2. Hamilelik diye karın kasları daha inceldiği için daha mı çok hissediyorum diyordum doktor da hareketler de sıkıntı yok dedi muhtemelen normal bence

Kızlar tetanoz ilk doz aşısını yaptırıp 2. Dozu yaptırmamayı düşünen var mı ben hiç olmak istemiyorum 2. Dozu kesin yaptırmak lazım mı tek doz korumaz mı bir bilginiz var mı bu arada kesin sezeryan olacak doğumum

ilk gebelikte 2 doz olunuyor benim 2.gebelik ve yıl yakın olduğu için tek doz yapıcaz dedi bana ebe . ilk gebelikte 2.yide yaptır bence senin bebeğin sağlıgı için

sanırım 2. diye canım bukadar hissediyoruz bakalım 2.ler neler yapacak bize

Amin yavrucum inşallah
Valla ben bi yer buldum instada kendi dükkkanları fln da var, ordan yaptıracagm sepet beşik için
Park yatağım için de bursadan kendim göre göre aldm:))

Ben de yaptırmayı düşünmüyorum 1 hafta kolumu kullanamadım üstüne yatamadım dönemedim deli oldum zaten sıcakta uyuyamıyorum bir de o ağrı üstüne bindi mahvetti beni

Arkadaşlar merhaba gebeliğimin başlarinda ablam akciğer grafisi babam da diş röntgeni çekinmişti ben de misafirliğe gitmiştim onlara acaba onlardan bebegime Allah korusun radyasyon bulaşmış mıdır nolur bilgisi olan cevap versin

Meslek alanım da olduğu icin cevap vermek istedim. Aklciger grafisi mecbur olursa hamilelere bile çekilebiliyor ki zaten ablaniza çekilmiş radyasyon zarari ablaniza bile çok düşük geçiyor size hiçbir şekilde etki etmez. Babanız için çekilen diş röntgeni de aynı şekilde yüksek radyasyon içermiyor. Sana ve bebeğe hiçbir zararı olmaz. Günlük hayatta zaten bi şekilde hepimiz radyasyona maruz kalıyoruz başta telefon bilgisayar olmak üzere avmlerde kapali alanlarda da radyasyon alıyoruz. Mesela tomografi çekilince onun radyasyonu biraz daha yüksek oluyor. Çekilen kişinin de 1 gün dikkat etmesi gerekiyor ama yine de başkalarına zarar verecek şekilde olduğunu dusunmuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…