Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Kızlar devletteki doktor ultrasona gönderdi bı saat önce falan girdim bana 1 hafta geriden geliyor bebek dedi şuan 24+1 ama 23 gördü doktor
Ayrıntılı ultrasonda falan ya da normal kontrollerinde hep haftası normaldi bu doktor böyle dedi
Gelişimi falan iyi dedi anlamadım ben ya
Belki cihazla alakalıdır canım gelişim de sıkıntı yok demişler canını sıkma canım

Aynen canım ay ay yatıyormuş e devlette yüklü ziraat hesabın varsa oraya yoksa Ptt ye yarıyormuş aynı rapor gibi düşün bunu da
Canım şimdi sgk 170 birimi aradım sordum😀 aldığın rapora göre değişiyormuş yatma şekli mesela 37. Hafta da aldın raporu doğum 38+5’de oldu 1.5 haftalık yatıyormuş geri kalan doğumdan sonrası için kaç gün rapor aldıysan o şekilde yatıyormuş

Canım instagram sayfası var florije baby olması lazım ordan modellere bak çok tatlı şeyler var yastık işlemeleri falan da var fikir olur. Çok daha uyguna geliyormuş evde yapınca ama yapmayı bilen lazım işte.
Yengem böyle kasnağa işliyor mantıklı geldi bak dur bakayım seçeyim birşeyler ☺️

Bugün gittim şeker testi ysp6tırmak için bebeğe bakmadılar sadece kan vermek için gittim
Ne çıktı acaba üç kere verdiniz değil mi? Benim sırasıyla 76-130-97 çıktı. 130 fazla mi sizce? Ben doktorumla konuşamadim daha randevuma da var maalesef ki

Ne çıktı acaba üç kere verdiniz değil mi? Benim sırasıyla 76-130-97 çıktı. 130 fazla mi sizce? Ben doktorumla konuşamadim daha randevuma da var maalesef ki
87-134-107 çıkmış benim sınıra yakın tokluk şekerim ama sınırı geçmemiş. Ancak enabızda referans değeri böyle verilmiş. İnternetten baktığımdaysa 1.saat 140 2. Saat 120 altı olmalıdır diyor. Henüz doktor sonuçlarımı görmedi 8 ağustosta gideceğim öğrenmeye ama oğluma dayanarak söylüyorum sınıra yakın ama sınırı geçmemiş sınırı az geçtiğimde bile sadece diyet yaptırmıştı doktorum. Şuan sınırı geçmemiş halimle şekeri azalt ekmeği kes falan der heralde anca

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-31-19-55-11-030_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2024-07-31-19-55-11-030_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 51
87-134-107 çıkmış benim sınıra yakın tokluk şekerim ama sınırı geçmemiş. Ancak enabızda referans değeri böyle verilmiş. İnternetten baktığımdaysa 1.saat 140 2. Saat 120 altı olmalıdır diyor. Henüz doktor sonuçlarımı görmedi 8 ağustosta gideceğim öğrenmeye ama oğluma dayanarak söylüyorum sınıra yakın ama sınırı geçmemiş sınırı az geçtiğimde bile sadece diyet yaptırmıştı doktorum. Şuan sınırı geçmemiş halimle şekeri azalt ekmeği kes falan der heralde anca
Neredeyse benzer değerlerimiz tamamdir çok teşekkür ederim bende bundan sonra daha dikkat ederim artık ne olur ne olmaz☺️

Sevgili erkek anası arkadaşlarım bacılarım 😀 hastane cıkış setlerini hangi marka aldınız ya hiç söyle sade ama şık kaliteli güzel bir seye denk gelemedim nette. İstanbulda havuzlu hana gitmiştik annemle kızlarım için yine gidicem bakmaya ama nete de bir bakayım dedim bir sey bulamadım. Ben mi fazla seciciyim ne anlamadım
Hastane çıkıl seti 10 luyu isim yazılı almak istedim instagramda fiyat sordum 3800 dedi vazgeçtim şuanda bende almak için marka arıyorum bulamadım çok gezemiyorum bakamıyorum olduğum yerde de zaten sadece e bebek var birde normal butik tarzında bi mağaza var

Ayyy kızlar maşallah size calisabiliyorsunuz ben evde işimi zor yapıyorum nerdeyse
İyice hantal birşey oldum şu aralar dizlerim çok agiriyor oturup kalkarken merdiven çıkarken evde olduğum için bu kadar agirlastim heralde rabbim çalışan hamilelere yardım etsin ben kendime yetemiyorum 23. Hafta 13 kilo ile rekor bende heralde hayatımda ilk defa bu kadar kilolu oldum diye mi acaba her tarafım agiriyor ayaklar balon gibi dizler tutmuyor mide sürekli yanıyor
Helal olsun diyorum çalışan sizlere takdir ettim vallahi
23 hafta 15 kilo ile rekorunu alıyorum canım 😂 Allahtan bebeğim sağlıklı ne kadar dikkat etsemde kilo alıyorum çünkü sabah akşam evdeyim ne kadar ev işi yapsamda ev işi kilo almayı önlemiyo tempolu hareket etmekle ev işi yapmak çok farklı oluyo. Bir aydır kuyruk kemiği batması zaten var olan bel fıtığımda artış ayaklarımda şişmeler ve ağrılar bunların hepsi ödemden ve aldığım kilolardan kaynaklı ama bebeğim salıklı olsun yeter ben kiloyu çabuk veririm o yüzden korkmuyorum doğumdan sonra gider hepsi

Hastane çıkıl seti 10 luyu isim yazılı almak istedim instagramda fiyat sordum 3800 dedi vazgeçtim şuanda bende almak için marka arıyorum bulamadım çok gezemiyorum bakamıyorum olduğum yerde de zaten sadece e bebek var birde normal butik tarzında bi mağaza var
Bu hesabın fiyatları daha uygun ürünleri de güzel gözüküyor bir de bunu incele canım istersen

Eklentiler

• 7990baef-94c7-4dcf-a561-f2c05f6d91c2.jpeg
    7990baef-94c7-4dcf-a561-f2c05f6d91c2.jpeg
    71 KB · Görüntüleme: 52
23 hafta 15 kilo ile rekorunu alıyorum canım 😂 Allahtan bebeğim sağlıklı ne kadar dikkat etsemde kilo alıyorum çünkü sabah akşam evdeyim ne kadar ev işi yapsamda ev işi kilo almayı önlemiyo tempolu hareket etmekle ev işi yapmak çok farklı oluyo. Bir aydır kuyruk kemiği batması zaten var olan bel fıtığımda artış ayaklarımda şişmeler ve ağrılar bunların hepsi ödemden ve aldığım kilolardan kaynaklı ama bebeğim salıklı olsun yeter ben kiloyu çabuk veririm o yüzden korkmuyorum doğumdan sonra gider hepsi
Ben de 22 hafta 8-9 kilo arasında gidiyorum senden sonra ben geliyor olabilirim😅 ama işte ben ssvd denicem bebek 11-12 gün önden gidiyor gözüküyor ultrasonda. doktor bebek cok kilo alırsa zor olur diye dikkat et diyor hep. Cünkü ablasında totalde 10 kilo almama ragmen 4 kg dogmuştu bu bir de erkek nolcak bilmiyorum cok kilo almasın diye 16. Haftada multivitamini bile kesti. İştahım cok acıktı daha birkaç haftadır dikkat etmeye başladım ama valla cok zor oluyor 😃

X