Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Canım benim amin inşallah sağlıkla gelsinler. Kordonu olması gerekenden uzunmuş anladığım kadarıyla öyle dolanma durumu yok zaten sürekli pozisyon değiştiriyorlar ama iki kontrolde de kordonu omzunun üstünden boynuna 0 geçer vaziyette gördük kalkarken ve yatarken yavaş hareket et ani dönüş yapmasın dedi. Biraz korktum yalan yok hamilelik planlayınca işten ayrıldım çalışmıyorum ama çalışırken en azından bütün gün masada oturuyordum şimdi evde kendime iş çıkarıyorum sıkıntıdan ve tabi mecburiyetten. Eşim sabah 8 de gidiyor akşam 8 de geliyor. Yemek bende temizlik bende ütü bulaşık alışveriş bende faturalar bende. Yaza denk geldik bir de sıcaktan buharlaşmak üzereyim. Yat dinlen diyorlar da mümkün mü her şeye yetişeyim derken seyit onbaşı oldum. Daha kimsenin 1 bardak çayını çorbasını içmedim lafa gelince herkes akıl veriyor ama yardım eden yok. 2. 3. bebeği olanları düşünemiyorum. Allah yardımcımız olsun.

Bende işe gitmiyorum artık aynı senin hesap herşey bende . Ama yemek mi 1 çeşit olsun. Temizlik mi ne zaman iyi hissedersen o zaman olsun . Herşey dört dörtlük olmaz bu dönemde hiçbirşey bebekten daha kıymetli değil. Çok yüklenme kendine oturup dinlenmesini bilmemiz lazım aslında. Kimseden de medet ummamak lazım herkes lafta buna katılıyorum

Canım sigorta karşıladı mı şeker yüklemesini

Geçmiş olsun cnm

Evet yüksek sanırım değerleri tam bilmiyorum ana bakalm ne diyecek

Oyy maşallah benim kız da 25.hafta da 783 gr:)
Şükür iyiler
Sağlıkla kucağımıza alalım inşallah
Canım sigorta karşıladı mı şeker yüklemesini
Evet yavrum karşıladı para vermedim

Geçmiş olsun cnm
Çok teşekkürler canm benim

Ben istanbul Bahçeşehirde yaşıyorum kendi hastanemde ayrıntılıya 5000 verdim evime yakın zaten ve güzel siye tercih etmiştim. Fakat doğum ücretini yeni sorduk.. 53 bin normal, 56 sezaryen… oha dedim.. ayrıca normal doğumda ameliyat etme kesip biçme yok ama sezaryen fiyatı resmen. Değiştirsem mi diye bile düşündüm hastaneyi ve dolayısıyla doktoru

Sadece doğum parası mı 56 ? Anestezi içinde mi ? Yoksa doktor muayeneleri tetkikler İçinde değilse biraz pahalıymış.Ben paket olarak aldığımda bu ücretti.Siz hangi hastane ile görüştünüz

Şeker yüklemesi yaptıracak anneler

Size tavsiyem artımed'in hazır solüsyonunu alın. Bir gün önce dolaba koyun. Soğukça için. Hem içimi rahat oluyor hem de asitli olduğu için diğer ışıklara göre daha az zorluyor. Bulantı falan olmadı bende içerken. Şu an 1 saatin dolmasını bekliyorum

Arkadaşlar sizdede acaba bişey ters gidicek mi korkusu varmı bugün 23+5 olduk kaşıniyorum acaba bişey mi oldu , idrar rengim değişiyor acaba enfeksiyon mu oldu ,acaba gebelik şekerim mi var Allah'ım kafayı yicem galiba

Allah bağışlasın sizin de yakınmış yaşlar, keyifli olacak diyorsanız sözünüze inanırım tecrübe konuşuyor sonuçta :)

Selam canm bana hastanede verdıler direk
Hem kimine 75 lik kimine 50 lik veriyor doktorlar yani bence kafanıza göre almayn

Ayy ne kadar pahalı canm yaa
Ben Anadolu sigortadan doğum paketi kapsamlı tamamlayıcı yaptrmştm 21 bin e hem 10 muayene hem doğum için de
Medicana hastanesi ne gidiyorum

Muayene süresi uzun olduğu için bende de oluyor yavrum acaba iyi mi nasl diye
Şekeri bende taktm kafama bak sınır da cktıazck rahat olmamz lazm

Lafta tabi yavrum, ha insanın kendi anası başka
Hsonu geldi sağolsun beraber yaptk temizliği ben toz fln aldm yani hafif seyleri yaptm
21 yaşında görümcem var mesela bir kere abla geleyim mi yardıma yapılacak bişey var mı diye sormaz

Bense çalışıyorum eşimle bi pazarımız var zorla adama temizdir yardım ettiriyorum geçen kalabalık misafir geldiler ki hepsi eşimin akrabaları idi evi hiç görmedik diye hamile olduğumu da biliyorlar görümceme dedim işten çıktım gel yardım et diye ben uyuyorum gelemem dedi avukat kendisi çalışmıyor mesleği sevmiyorum diye bir gün sonra bi gittim evlerine heryeri Işıl Işıl parlatmış çok sinir oldum nolacak bana yardım etsen yazık annem beli sakat kadın ben süpürdüm dün o sildi

Selam canm bana hastanede verdıler direk
Hem kimine 75 lik kimine 50 lik veriyor doktorlar yani bence kafanıza göre almayn
Benimkini doktor dedi hastaneden vermiyorlarmış. O yüzden öyle aldım canım. Yoksa tabi doktor hangisini dediyse onu almak lazım. Bana 50lik demişlerdi. Bebek biraz iri olunca 75lik yapalım dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…