Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Canım öyle oluyor telaş yapma geçen biliyorsun bende telaslandim sonra hep hissettim hatta bazen bir gün hissedip ertesi gün hissetmedigim.oluyor bugün mesela kafasiyla ittirtigini hissediyorum sadece geriyor sol tarafimi

İşte bende öyle düşündüm dün gece 2 tane alırım büyük beden dedim oh mis çünkü biliyorum ben hayatta elbise tarzı falan gecelik giymem bide kısa gelecek çok üşüyen bir insanım usurum ben kesin 🤣🤣
Bu oğlan beni delirtiyor 😀😀😀

Bende giyemem elbise tarzı bir de kış benim her yanım donar valla 😀😀😀pentiden aldım ben 2 tane geniş pijama takımı tüylü bitane terlik bitane de alırsam lohusa tacı alacağım 🤣🤣🤣

Bu oğlan beni delirtiyor 😀😀😀

Bende giyemem elbise tarzı bir de kış benim her yanım donar valla 😀😀😀pentiden aldım ben 2 tane geniş pijama takımı tüylü bitane terlik bitane de alırsam lohusa tacı alacağım 🤣🤣🤣
Kiz hareketli değil senin ki benimki tam tersi geçen ayrıntılı ultrasonda durmadı bir türlü doktor diyor bu oğlan jimnastikci olacak diye 😍🤣 ama merak etme bir iki haftaya senin ogluşda çok güzel hareketlenir bende öyle oldu bazen diyorum dur artık diye çünkü hareket ederken çok geriyor

Ay valla bende donarım 🤣bende netten alam demiştim ama iyice bir araştırın kesin karar veremem 🤣

Aynen insan hevesleniyor bide son zamanlar almak ne kadar mantıklı bilemiyorum normal olursa ne zaman doğacağı belli değil mesela o yüzden herseyim hazır olsun istiyorum lohusa degilde galiba pijama takımı alıp bedenini büyük alacam öyle düşünüyorum 🥰
Bende öyle düşünüyorum kızımda 32. Haftada hazırlanmıştım 41 de doğum oldu 😁
Bakalım şimdi 35 de hazırlayacağım sonra zaman geçmiyor

Amin şimdi bile heyecanlıyım zaman geçsin istiyorum hemen 😁
Sağlıkla zamanında allım kucaklarımıza inş her birimiz 🙏🏻
Amin canım inan bende zaman geçsin böyle kucağıma alıyım kokusunu içime cekiyim diyorum 🥰❤️💙
Bide bu sıcaklarda çok zorlanıyorum nem sıcak derken hayat iyice zorlaştı bana 🥵

Ayy sorma canm valla bu yaz çok sıcak
Ay o hayat hepimize zorlaştı birde daha bu haftalarda .. ilerleyen haftalarda yandık biz yandık 🤪🤪
Bide doğumu bu aylarda yapsaydik napardik düşünmek bile istemiyorum kızlar
Benim bir arkadaşta 37 haftalık hamile napacam ben diye düşünüp duruyor valla Allah yardımcımiz olsun 🥵🥰

kızlar kasık agrısı yaşayan var mı. 24 haftalıgım ayaga kalkamıyorum ilk kez boyle oldu otururken uzanırken hafif ama ayaga kalkınca keskin agrı oluyor neden acaba normal mi🥹

kızlar kasık agrısı yaşayan var mı. 24 haftalıgım ayaga kalkamıyorum ilk kez boyle oldu otururken uzanırken hafif ama ayaga kalkınca keskin agrı oluyor neden acaba normal mi🥹
Gaz sancın olabilir mi
Elin oğlan çocukları deli gibi hareketli bizimkiler maşallah içerde dinleniyorlar çıkınca günümüzü gösterecekler 😀😀😀😀
Canları sağolsun da ben 2. Olduğu için başıma geleceği biliyorum zaten 😂

Geçenlerde benimde olmuştu doktor bebeğin ayaklarinin ve poposunun orda olduğunu soylemisti oraya baskı yaptığından 1 2 gün öyle ağrım vardı canım belki seninde ondandır

Kızlar merhaba dün kadın doğum acilindeydim. 2 gündür hareketler çok azalmıştı ve karnım gün içinde 10 dan fazla sertleşiyor kaskatı oluyodu. İdrarda yada bebekte bir sıkıntı yok çok şükür ama doktor şu ara salgın var lütfen dikkat edin kendinize dedi. Çeşmeden su içmeyin, ayaklarınızı sıcak tutun, çok açık yatmayın yada pencere açık şeklinde yatmayın dedi. Biz üşütürsek bebiş de etkilenebiliyormuş🥲

Kızlar merhaba dün kadın doğum acilindeydim. 2 gündür hareketler çok azalmıştı ve karnım gün içinde 10 dan fazla sertleşiyor kaskatı oluyodu. İdrarda yada bebekte bir sıkıntı yok çok şükür ama doktor şu ara salgın var lütfen dikkat edin kendinize dedi. Çeşmeden su içmeyin, ayaklarınızı sıcak tutun, çok açık yatmayın yada pencere açık şeklinde yatmayın dedi. Biz üşütürsek bebiş de etkilenebiliyormuş🥲
Günaydın canım gelmiş geçmiş olsun .şükğr birşey olmamasına sevindim . Ay çeşmeden su içmem zaten de yemeğe çaya herşeye arıtıcıdan koyarım . Ama ayakları sıcak tut pencere açık yatmaaaa anaa ege sıcağında bunları yapsam sıcaktan hasta olurum kız ☺️ klima ile uyucam bana kalsa 🤪

Gaz sancın olabilir mi
Canları sağolsun da ben 2. Olduğu için başıma geleceği biliyorum zaten 😂
galiba gaz sancısıydı cünkü gece baya gazım vardı yürüdüm hafif hafif rahatladım bugun yok agrım. cok teşekkür ederim. benim ilk gebelik sormasam gece acildeydim heralde😅🌸

Geçenlerde benimde olmuştu doktor bebeğin ayaklarinin ve poposunun orda olduğunu soylemisti oraya baskı yaptığından 1 2 gün öyle ağrım vardı canım belki seninde ondandır
evet büyüyorlar bir de ondan galiba baskı artıyor artık

X