Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Kızlar kendinize doğumdan sonra giymek için gecelik falan aldınız mı ben bakıyorum ama kapalı bir kadın olarak öyle çok bişey bulamıyorum
Bir sezaryen bir normal dogum yapmış biri olarak diyebilirim ki gecelik cok da lüzumlu bir sey değil ben de tesettürlüyüm 2. Dogumum sezaryendi 2 cift pijama ve önceki dogumumdan kalma sabahlıgı götürmüştüm gecelik almamıştım hiç de sıkıntı olmadı dikişli olmama ragmen. Pijama daha kullanışlı geldi bana

Günaydın canım gelmiş geçmiş olsun .şükğr birşey olmamasına sevindim . Ay çeşmeden su içmem zaten de yemeğe çaya herşeye arıtıcıdan koyarım . Ama ayakları sıcak tut pencere açık yatmaaaa anaa ege sıcağında bunları yapsam sıcaktan hasta olurum kız ☺️ klima ile uyucam bana kalsa 🤪
Çok teşekkür ederim. Aynen öyle bu havalarda o şekilde uyumak mümkün değil ama artik gündüz çorapla falan ayakları mecbur sıcak tutucaz😅

galiba gaz sancısıydı cünkü gece baya gazım vardı yürüdüm hafif hafif rahatladım bugun yok agrım. cok teşekkür ederim. benim ilk gebelik sormasam gece acildeydim heralde😅🌸
Geçmiş olsun bende kızımda hele gaz ve kabızlıktan dolayı çok çektim 😂
Geçmiş olsun tekrardan 🌸

Kızlar merhaba dün kadın doğum acilindeydim. 2 gündür hareketler çok azalmıştı ve karnım gün içinde 10 dan fazla sertleşiyor kaskatı oluyodu. İdrarda yada bebekte bir sıkıntı yok çok şükür ama doktor şu ara salgın var lütfen dikkat edin kendinize dedi. Çeşmeden su içmeyin, ayaklarınızı sıcak tutun, çok açık yatmayın yada pencere açık şeklinde yatmayın dedi. Biz üşütürsek bebiş de etkilenebiliyormuş🥲
Geçmiş olsun benimde boğazım dolmuş biraz akşam hemen Tarhana yapım de geçsin😂
Yaa benim de 2-3 gündür çok az hareket ediyoruz ama dün bayağı aktifti gece suan da da arar ara ediyor bende hep tedirgin oluyorum ama normal bu durum her saniye oynadılar hissedelim istiyoruz ama bebişler ortalama 16 saat uyuyor şu evrede

Geçmiş olsun benimde boğazım dolmuş biraz akşam hemen Tarhana yapım de geçsin😂
Yaa benim de 2-3 gündür çok az hareket ediyoruz ama dün bayağı aktifti gece suan da da arar ara ediyor bende hep tedirgin oluyorum ama normal bu durum her saniye oynadılar hissedelim istiyoruz ama bebişler ortalama 16 saat uyuyor şu evrede
Çok sağolun, aynen öyle bu kadar tedirgin olmaya gerek yok. Doktor, annesi hareket ediyor gayet ama sen hissedemiyorsun zaten her an hissetme ihtimalimiz yok şu evrede ileriki haftalarda iyice oturucak hareketleri çok daha iyi anlayabilicez. Anne olmak şimdiden yorucu ama çok güzel bir evre🙏☺️

Çok sağolun, aynen öyle bu kadar tedirgin olmaya gerek yok. Doktor, annesi hareket ediyor gayet ama sen hissedemiyorsun zaten her an hissetme ihtimalimiz yok şu evrede ileriki haftalarda iyice oturucak hareketleri çok daha iyi anlayabilicez. Anne olmak şimdiden yorucu ama çok güzel bir evre🙏☺️
Ben sabırsızlanıyorum hayırlısıyla zamanında doğsunlar inş şu hamilelik evresi bana çok zor geliyor

Kızlar çatlaklar ve sıcaktan dolayı da olabilir kaşıntı
Allah korusun gebelik zehirlenmesi de olabilir ihmal etmeyin baktırın özelllikle karaciğer değerlerine
Valla ben sıcaktan uyuyamıyorum bir de o tetenoz yaptırdım iki gün insan soluna yatamaz mı soluma döndüğüm an uyanıyorum kalktım gece ağladım eşimi de uyandırdım ben artık uyumak istiyorum yoruldum diye napim diyor oda sende uyuma dedim ikimiz gece üçe kadar film izledik ben izlerken uyumuş kalmışım 😀

Valla ben sıcaktan uyuyamıyorum bir de o tetenoz yaptırdım iki gün insan soluna yatamaz mı soluma döndüğüm an uyanıyorum kalktım gece ağladım eşimi de uyandırdım ben artık uyumak istiyorum yoruldum diye napim diyor oda sende uyuma dedim ikimiz gece üçe kadar film izledik ben izlerken uyumuş kalmışım 😀
Bende etkileniyorum teyemozdam hayta hafif ateş bile yapıyor 3 gün çektim ya a ne güzel canm hangi filmi izlediniz iyi yapmışsınız

Kızlar çatlaklar ve sıcaktan dolayı da olabilir kaşıntı
Allah korusun gebelik zehirlenmesi de olabilir ihmal etmeyin baktırın özelllikle karaciğer değerlerine
Doktorumu aradım senin haftanda olmaz o sorun dedi 30 lu haftalardan sonra zaten testini yapicaz onun dedi senin sıcaktan yada hormonlardandir dedi zaten 4 gün önce idrar verdim kan verdim bir sorun yoktu

kızlar yengem yeni doğum yaptı göğüs ucu yara oldu emziremiyor göğüsler şişti bu pompayı aldık harika bir şey cok kullanışlı. siz de manuel bir şey düşünüyorsanız fikir olsun fiyatı da uygun 250 tl idi. ben de alacagım

Eklentiler

• IMG_0133.jpeg
    IMG_0133.jpeg
    118,2 KB · Görüntüleme: 61
X