Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    154
Kızlarm günaydin mübarek cuma günü bende sizden dua istiyorum kuZenim tüp bebek tedavisine başlayacak bgn
İsmi tuğçe, sebepsiz Inferilite var yıllarca olmadı 😢Rabbim hayırlısı ile ona da anne olmayı nasip etsin 🤲
amin çiçeğim mübarek günde inşallah Allahım gönlüne göre verir sağlıkla kucağına alır

Bu sağlık ocakları normalde kaçıncı haftada arıyor canım ? Beni daha arayan soran olmadı da.doktorla konusmadım gerçi ama
20. Haftadan önce gitmiştim canım ben o zaman demişlerdi yapalım diye doktora dedim oda yaptır dedi dün yaptırdım yapılırken ağrı sızı acı yokta gece üstüne yatmamaya dikkat ettim ama bugün ağrısı var biraz

Kızlarm günaydin mübarek cuma günü bende sizden dua istiyorum kuZenim tüp bebek tedavisine başlayacak bgn
İsmi tuğçe, sebepsiz Inferilite var yıllarca olmadı 😢Rabbim hayırlısı ile ona da anne olmayı nasip etsin 🤲
Amin inşallah tez zamanda rabbim kucağını doldursun 🙏

Günaydın canım hayırlı cumalar
Allah inşallah tez vakitte kucağını doldursun önce Allah’a sonra doktoruna teslim olsun inşallah süreç ne kadar çetrefilli olursa olsun imtihandayız naçizane bir kaç tane dua ekleyeceğim buraya evlat sahibi olmak istediğim günden itibaren hep kendim okudum Allahım nasip etti çok şükür
Hz. Zekeriyya duâsıdır
Rabbi la tezerni ferden ve ente hayrul varisin
Rabbimbeni hayatta tek başıma bırakma bana da bir varis ihsan et sen varislerin en hayırlısısın
Rabbi hebli misessalihin
Rabbim Erdemli bir evlat bağışla bana
Rabbi hebli minledunke zürriyetten tayyibeh inneke semiud dua
Rabbim bana katından temiz bir nesil ihsan et bir nesil bahşet şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin
Bir kaçtane de Esma-ül-Hüsna
Ya Halık
Ya vehhab
Ya Zülcelal’i vel ikram
Ya musavvir
Günde ayetleri 7’şer defa
Esma-ül-Hüsna ları 100 er defa
Bol bol sadaka ve tövbe de eşlik etsin inşallah bu dualara haykırış müjdeli haberlerini bekliyoruz 🌸

Bende sorayım doktora madem…Hareket başladı mi sende bebişte ?
Tam bi hareket değil canım hala orda göz seyrimesi gibi bişey patlar gibi hıçkırık gibi elimi koyuyorum ele gelen bişey yok dün dağlık ocağına gittik kalp atışını dinledik 140’larda geldi çok derinlerde oda doktor nasıl erkek çocuğu bu normalde çok hareketli olması gerekiyor falan dedi biraz tedirgin oldum başka özel bir yerde sesi dinledik orda da öyle derinlerde konumu falan iyi aslında ama yavaş benim oğlan 😀

Amin inşallah tez zamanda rabbim kucağını doldursun 🙏

Allah isteyen herkese nasip etsin

Günaydın canım hayırlı cumalar
Allah inşallah tez vakitte kucağını doldursun önce Allah’a sonra doktoruna teslim olsun inşallah süreç ne kadar çetrefilli olursa olsun imtihandayız naçizane bir kaç tane dua ekleyeceğim buraya evlat sahibi olmak istediğim günden itibaren hep kendim okudum Allahım nasip etti çok şükür
Hz. Zekeriyya duâsıdır
Rabbi la tezerni ferden ve ente hayrul varisin
Rabbimbeni hayatta tek başıma bırakma bana da bir varis ihsan et sen varislerin en hayırlısısın
Rabbi hebli misessalihin
Rabbim Erdemli bir evlat bağışla bana
Rabbi hebli minledunke zürriyetten tayyibeh inneke semiud dua
Rabbim bana katından temiz bir nesil ihsan et bir nesil bahşet şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin
Bir kaçtane de Esma-ül-Hüsna
Ya Halık
Ya vehhab
Ya Zülcelal’i vel ikram
Ya musavvir
Günde ayetleri 7’şer defa
Esma-ül-Hüsna ları 100 er defa
Bol bol sadaka ve tövbe de eşlik etsin inşallah bu dualara haykırış müjdeli haberlerini bekliyoruz 🌸
Allah'ım razı olsun canım kızlarr, Rabbim kimseyi evlat hasreti ile sınamasn , hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin
Bizde sağlıkla kavuşalım inşallah 🤲
Paylaştıgn dualar için de Allah razı olsun balım

Tam bi hareket değil canım hala orda göz seyrimesi gibi bişey patlar gibi hıçkırık gibi elimi koyuyorum ele gelen bişey yok dün dağlık ocağına gittik kalp atışını dinledik 140’larda geldi çok derinlerde oda doktor nasıl erkek çocuğu bu normalde çok hareketli olması gerekiyor falan dedi biraz tedirgin oldum başka özel bir yerde sesi dinledik orda da öyle derinlerde konumu falan iyi aslında ama yavaş benim oğlan 😀
Ben de doktoruma sormuştum .Hatta iki ayrı doktora sordum. Benim de erkek ve çok derinlerde hissediyorum diye. Çok normal daha küçük oğlunuz demişti. Büyüdükçe daha net olacak

Kızlar takviye olarak neler kullanıyorsunuz? Ben imom omega ve demir ilaci olarak da ferosem fort kullanıyorum

Biz kış gelince 60 65 de kombi yakıyoruz 21 derecenin üstünü görmüyor evde hiçbir oda.. Üşür mü diye tedirginim açıkçası. Yeni doğan ekstra hassas olur soğuğa diye düşündüm ama terlerse kısa kolludan giderim. Malesef evimiz pek ısınmıyor 😔
Benim evim de böyle me alttan ne sağdan ne soldan ne yukardan ısınıyor yalıtımı yok salonda klima var extra en kötü ona güveniyorum

Benim de her zaman değil ama derinlerde seyirme gibi oluyor bazen akşamları canım

Kızlar takviye olarak neler kullanıyorsunuz? Ben imom omega ve demir ilaci olarak da ferosem fort kullanıyorum
Ben ocean marka b ve d vitamini ( sprey şeklinde ) yine ocean marka demir magnezyum birde methyl balance diye birşey.. ımom marka omega.. nbl probiyotik kullanıyorum . Maşallah yok yokmış bende ☺️

X