Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Canım hangi modeli acaba? Ben de kraft kenyayı çok beğendim ama internet araştırmalarım sonucu. Mağazada gidip bakmadan almayacağım
Kraft Palma canım eve gelince baktım modeli bu sürüşü çok rahat kapanışı da çoğu kişi pusetsiz olmaz dese de ben gerek duymadım çok hafif bu da ilk 6 ay Puset kullanılıyor ama sonrası yok bizim bebelerde kış bebesi bebek arabası da kullanılır

Ay maşallah ya ben tam 20yim bugün hala hamile oldyğumu belli etcek bir göbeğim yok
Benimde öyle üzülüyorum aslında yana yana gitti benim ama hamile gibi değil de sanki simit bölgesinden kilo almışım gibi bende göbüşüm olsun istiyorum ya

Benimde öyle üzülüyorum aslında yana yana gitti benim ama hamile gibi değil de sanki simit bölgesinden kilo almışım gibi bende göbüşüm olsun istiyorum ya
Ya aynı aynı benimde böyle alt karnımda sadece simit gibi oldu annemde dedi hatta bugün heralde senin top gibi bir göbek olmucak böyle yaygın olcak diye bende isterdim hep top gibi göbeğim olsun

Ya aynı aynı benimde böyle alt karnımda sadece simit gibi oldu annemde dedi hatta bugün heralde senin top gibi bir göbek olmucak böyle yaygın olcak diye bende isterdim hep top gibi göbeğim olsun
Benim ilk oğlumda öyleydi yan bölge yaygındı etli etli ama bu oğlumda sanki sivri yanlar öyle pek yok yada daha çıkacak 22. Haftadayım

Bende işten çıktıktan sonra 7 kilo almıştım zaten boyumda uzun değil tam rejim yapıcam hoop oğlum süpriz yaptı (iyi ki) ilk 4 ay mide bulantısı derken mide bulantısı geçti çok hızlı kilo aldım troid rahatsızlığıda eklenince toplamda17 kilo aldım gebeliğin başından beri 10 kilo aldım. Aslında öyle sürekli hapur hupur yiyen biri değilim ama çok hareketsizim kpss çalışıyorum sabahtan akşama kadar oturuyorum şimdi pazar günü sınava girdikten sonra yürüyüşlere ve platese başlicam kilo veremesem bile en azından artık almayayım ya. tek korkum ailede şeker öyküsü var ve ben hızlı kilo aldım umarım gebelik şekeri çıkmaz

Günaydın kızlar. Sizdede karnın belli bölgesinde böyle damar kopuyormuş gibi bir his oluyor mu ağrı acı yokta bağ mı geriliyor anlamadım. Gün geçmiyor ki yeni birşey çıkmasın
Sol alt kısımda oluyo canım benim özellikle biraz fazla ve kontrolsüz hareket edersem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…