Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Hım 6 kilo, sen yine de diyete uy cnm hızlı kilo alımından da şüphe ediyorlar şekerden
Oğlum 9 yaşında o zaman bende de şeker sınırda çıktı diyetle yürüyüşle dengelemiştim kiloyu
Bu oğlumda da 22 deyim 61 ile hamile kaldım 15 haziranda 63 idim bakalım ctesi günü kaç kg oldum 🙈doktor yürü dedi listede verdi ama uyuyormuyum yok ☺️bogazım da açıldı 2.5 ay kustum 2 kilo vermiştim onu hızla aldım mesela 😂
Seninde sınırdadır cnm ondan öyle dedi şeker bebeğe de sakıncalı
Ayyyy hiç almamışsın yaa 😀😀😀ben engel olamıyorum aç olduğum için değil yani yeme isteği var

27 sinde balımm
Bende cok kilo aldm diye korkuyorum yoksa ailede falan yok şeker ama bakalım
Allah büyük
bir şey çıkmaz inşallahh yavrum . benim babam şeker hastası onun için doktor önermişti .
Tek gitme yanında mutlaka biri olsunn ben baya kötü oldum beklerken

İyi akşamlar hanımlar, 19 içindeyim , karnım burnuma geldi ama hala hareket hissetme anlamında tık yok.Geçen gördüm hareket ediyor içerde, yeni görmesem endişe etmeye devam edicem ama…Bu geç hissetme fizyolojik olarak neden kaynaklanıyor bileniniz var mı ?
Rahat ol 22. Haftayım hala hissedemiyorum doktor 25 e kadar hissedemezsin plesantan öne yerleşmiş dedi. Göbek bölgen yağlı yapıdaysa yada plesantan konumu önceyse vb çok faktör var kafaya takılacak şey değil canım benim

Kızlar selam 👋🏻 ben de de plesenta previa çıktı. Detaylı ultrason da rahim ağzına Yakın drun takip etsin dedi ondan sonraki muayene de rahim ağzını tamamen kapatmış dedi devlette ki Dr. 28 haftaya kadar yukarı çıkar genelde dedi. Geçen hafta da özeldeki doktorum endişelenme 36. Haftaya kadar çıkma ihtimali var dedi. Durum böyle.
Kendine çok dikkat et bu konu hakkında pek fikrim yok ama hareketlerine dikkat et falan yazıyordu internette. Umarım çıkar yukarıya en kısa zamanda sağlıkla doğsun miniğin 🥰🥰

bir şey çıkmaz inşallahh yavrum . benim babam şeker hastası onun için doktor önermişti .
Tek gitme yanında mutlaka biri olsunn ben baya kötü oldum beklerken
Tmm canm eşimle gideceğim:))
Teşekkürler
Rahat ol 22. Haftayım hala hissedemiyorum doktor 25 e kadar hissedemezsin plesantan öne yerleşmiş dedi. Göbek bölgen yağlı yapıdaysa yada plesantan konumu önceyse vb çok faktör var kafaya takılacak şey değil canım benim
He yaa bende 22 deyim bende hissedemiyorum mesela biz seninle aynıyız☺☺

Ayyyy hiç almamışsın yaa 😀😀😀ben engel olamıyorum aç olduğum için değil yani yeme isteği var
Bende senin gibiyim canm
Kilo aldığım için üzülüyorum ama diyette yapamıyorum
Bebek olaylarına girdiğimden beri 20 kilo aldm
Başta klomenler snra aşılamalar derken
Snra onlar negatif oldu bende diyete baslarm diyordum hoppp kızım süpriz yaptı geldi🤲🤲
Bende kilo üstüne kilo almaya devam 😒

Merhaba herkese,

bende cumartesi inşallah detaylı ultrasona gireceğim, çok heyecanlıyım inşallah güzel haberler alırım. şeker yüklemesi sanırım yaptıracağım ailemde yaygın şekilde var. kendim kilo almadım 51,5 ile hamile kalmıştım, bulantılar yüzünden 48 e düştüm. şimdi 20+4 olduk son 1 aydır bulantım çok daha az 52,5 olduk yeni. minyon bir yapım var zaten hayatım boyunca da 53 den yukarı hiç çıkmadım. hep iştahsız biriydim hala da çok iştahlı sayılmam sırf bebeğe fayda etsin diye faydalı şeyleri zorluyorum. şükür bebeğin gelişimi kilosu boyu iyi dedi doktor.
ben 17+2 de ilkkez hissettim hareketlerini. ama doktor demişti yağ dokun çok az erken hissedersin diye.

hepimiz güzel haberler alalım inşallah.

tetanos da 1 doz vurulmam yeterliymiş detaylı ultrason sonrası gidip vurulacağım sanırım.

Ayyy
Ayyyy bebeim çok sevindim çook hadi hayırlısı olsun inşallah
Rabbim bu yolda harcadığınız emeklerin karşılığını almayı nasip etsin sağlıkla
Hamişlik güZel gidiyor şükür büyüyoruz tombicik oldum🤣🤣
Amiiiiiiin aşkım aminnnn inşallah ya heyecanlıyım pozitifim böyle bakalım nasıl olacak inşallah kolaylıkla olur 😍😍😍 yarıladınız hepiniz yolu bebişler iyi olsun tadını çıkartın bol bol 😍😍😍😍

Günaydın kızlar. Sizdede karnın belli bölgesinde böyle damar kopuyormuş gibi bir his oluyor mu ağrı acı yokta bağ mı geriliyor anlamadım. Gün geçmiyor ki yeni birşey çıkmasın 🙄
Selam canm bende olmuyor 🙄

Merhaba herkese,

bende cumartesi inşallah detaylı ultrasona gireceğim, çok heyecanlıyım inşallah güzel haberler alırım. şeker yüklemesi sanırım yaptıracağım ailemde yaygın şekilde var. kendim kilo almadım 51,5 ile hamile kalmıştım, bulantılar yüzünden 48 e düştüm. şimdi 20+4 olduk son 1 aydır bulantım çok daha az 52,5 olduk yeni. minyon bir yapım var zaten hayatım boyunca da 53 den yukarı hiç çıkmadım. hep iştahsız biriydim hala da çok iştahlı sayılmam sırf bebeğe fayda etsin diye faydalı şeyleri zorluyorum. şükür bebeğin gelişimi kilosu boyu iyi dedi doktor.
ben 17+2 de ilkkez hissettim hareketlerini. ama doktor demişti yağ dokun çok az erken hissedersin diye.

hepimiz güzel haberler alalım inşallah.

tetanos da 1 doz vurulmam yeterliymiş detaylı ultrason sonrası gidip vurulacağım sanırım.

Ayy maşallah canm bak sen zayıfsn hareket hissetmeye başlamşsn
Ben tombicik oldum hala hissedemiyorum
İnşallah sonuclarn da güzel çıkar endişe etme

Amiiiiiiin aşkım aminnnn inşallah ya heyecanlıyım pozitifim böyle bakalım nasıl olacak inşallah kolaylıkla olur 😍😍😍 yarıladınız hepiniz yolu bebişler iyi olsun tadını çıkartın bol bol 😍😍😍😍
Hepp böyle pozitif ol yavrucum inan herşey kafa da bitiyor

Tabiki de kader arkadaşım benim 😘
Canımmmm🥰💋💋💋💋

İkiz gebeliği bilmem ama doktorundan memnunsan boşver çevreyi. Arkadaşımla aynı doktora gidiyoruz onu 1 ayda bir çağırıyor beni 2 haftada bir. Tamamen bebeğin annenin durumuna bağlı bende sıkıntı gördü ki 2 haftaya aldı randevuyu daha yeni 3 hafta yaptı . O yüzden doktorun bir sıkıntı görse süreyi o kadar uzun tutmaz canım
Doktorumdan çok memnunum canım. Başından atmak için uğraşan tiplerden değil tam tersi seninle muayene öncesinde ve sonrasında oturup konuşuyor. Detaylı bebeklere bakıyor. Herseyi sana anlatıyor ondan değiştirmek istemiyorum. Kafamız uyuştu. Şimdi detaylıyıda onda yaptircam. Detaylı için farklı bir yerden randevu almıştım ama iptal ettirdim. Doktorumla devam etcem inşallah

Doktorun bi risk görmediyse çağırmaz dediğin gibi. İçin rahat edecekse git yine başka bi doktora. Ben de 2 doktora gidiyorum bi ay banada çok fazla geliyor merak ediyorum geçmiyor zaman. diğerinede gidiyorum 1 ay olmadan aralarda.
Şuan için tek doktorla devam etme kararı aldım canım. Her kontrolde strese girenlerdenim ben çünkü. Boşuna bebiklerime stres yaşatmak istemiyorum. Sağlıkları yerinde olsunda geç göreyim sorun değil

Selam canm bende olmuyor 🙄

Ayy maşallah canm bak sen zayıfsn hareket hissetmeye başlamşsn
Ben tombicik oldum hala hissedemiyorum
İnşallah sonuclarn da güzel çıkar endişe etme

Hepp böyle pozitif ol yavrucum inan herşey kafa da bitiyor

Canımmmm🥰💋💋💋💋
Bendede bir kaç gündür başladı canım inşallah geçici birşeydir 🤷

Bende senin gibiyim canm
Kilo aldığım için üzülüyorum ama diyette a 🥰yapamıyorum
Bebek olaylarına girdiğimden beri 20 kilo aldm
Başta klomenler snra aşılamalar derken
Snra onlar negatif oldu bende diyete baslarm diyordum hoppp kızım süpriz yaptı geldi🤲🤲
Bende kilo üstüne kilo almaya devam 😒
Benim de biraz öyle oldu zayıflayayım fit anne olayım derken Oğluşum bana sürpriz yaptı iyi ki yaptılar ama verilir kilo yaa 🥰

😀Canım 15 haziranda öyleydim ctesi gideceğim yani tam bir ay sonrası olacak bakalım son durumu yazarım aldım gibi hissediyorum yürüyüş yap dedi yapmıyorum da açıkçası
Boy da 1.62 bu arada kilo 63 idi sanırsam
Bakalım kaç oldum 🙈

Canım 24 te yaparız belki demişti. Ama 23 de yaptırıcam sanırım tatile gidecek olduğum için. Yarın detaylı usg var biraz da onun kararına göre hareket edeceğim sana ne zaman yapılacak demişti canım
Benim 10 Ağustos ta yapacaklar canım daha var, suan 19 içindeyim.

X