2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Kızlar içinizde pusetsiz bebek arabası alan var mı aldıysanız nasıl bir şey aldınız alacaksanız ne alacaksınız yada
Canım biz cybex eezy s twist 2 aldık. Pusetsiz aldık istersek puset ayrıca alıp takabiliyoruz ama kışın doğacağı için 6 aylık olana kadar çok ihtiyaç hissetmeyiz diye almayı düşünmüyoruz

Canım biz cybex eezy s twist 2 aldık. Pusetsiz aldık istersek puset ayrıca alıp takabiliyoruz ama kışın doğacağı için 6 aylık olana kadar çok ihtiyaç hissetmeyiz diye almayı düşünmüyoruz
Tam bende bu mantıkla bakıyorum o yüzden pusetsiz istedim tamam canım bu modele bakacağım yarın gideceğim de almaya teşekkür ederim

Hangi belirtiler var kuzum sizde
Tam adamına sordun canım cinsiyeti 19. Hafta ben öğrenemedim daha cinsiyetini kız desem belirtiler oraya da gidiyor erkek desem de ama başından beri kız hissediyorum ekşiye aş erdim cildim sivilcelendi karnım geniş büyüdü kolu hassasiyeti mide bulantısı vardı ama çok değil baş ağrısı yoktu hiç olmadı sürekli uyku hali vardı bir de

Kızlar içinizde pusetsiz bebek arabası alan var mı aldıysanız nasıl bir şey aldınız alacaksanız ne alacaksınız yada
Bagi neo2 aldım çok güzel cybexin nerdeyse aynısı ama yarı fiyatı ikisini de inceledim.. onun haricinde chicco nun da bebek arabaları tek tuşla daha güzel kapanıyodı ama tipi çok çirkindi ondan almadım

Benim 3.çocuğum bu rabbim biliyor kuldan saklayamam iki oğlum var kız çocuğu düşünerek nasip dedik istedik ben çok istedim eşimde istedi bn kadar kız olmasını istedi mi bilemiyorum ama 17. Hafta öğrendik erkek olacağını beraber eşim hayırlısı böyleymiş dedi mağazaya girdik hastane çıkışında çocuklar eşim bn eşim kız bebek kıyafeti alıp eğer olsaydı bunu hiç düşünmezdim alırdım dedi belli etmedim ama çok içime işledi iki gün o işteyken saatlerce ağladım çoğu kişi kız çocuk merakımı biliyordu hatta kız olacağını bilsem şimdi durmam yaparım falan diye milletle şakalaşırdım eşim işten geldi iyimisin dedi iyiyim dedim sistem dışı ağladım oda sebebini sordu bişey yok dedim geçiştirdim ama Ogün çok takmış kafaya eve gelip tekrar sordu en sonunda söyledim ya bu muydu sorun başka bişey var dye beynimi yedim diyecek ohh çekti rabbim bize hayırlı olanı verdi hayırlı olan bize oglumuzmuş sen öyle güçlüsün ki 3erkek evladı annesi olacaksın kimseyi takma sakın üzülme dedi bn sandım ki o çok istedi üzüldü.öyle değilmiş hatta annesine ilk diyen o oldu beni duymadı sandı ama duydum tühh dedi kvalıde telefonda ona cevap olarak kimse 3erkek doğuramaz dedi beni mutlu olsun diye şimdide çok şükür rabbime suan çok rahatım eşim ve ben rabbimden gelene razıyız ve çok rahatız bir damla yok artık asla bin şükür her nefesimize…ama bu acımasız çevre dili torba değil büzesin hala kesin kız karnın şöyle basenin şöyle tühh erkekmi yandın çok acımasız hepsine de cevabım rabbim hayırlı olan bu rabbim bizlere hayırlı sağlıklı evlatlar versin arkadaşlarım size içimi bi dökmek geldi

Çok saçma düşünceler tüp bebek kısmına bakın çocuğu olmayan senelerce acı çeken insanlara dolu insan biraz şükredecek herkes farklılık ister ama illa olsun illa olsun emin ol 3 ü kız olsa daha kötü yorumlar gelirdi. Çok şükür sağlıklı olsun ne güzel 3 gelin oo kız da erkekte bir sürü torunun olur Allah ın izni ile bence çok güzel bir duygu çoğu insan yerinde olmak ister canım

Kızlar tuvaletten sonra bir miktar su gelir gibi oldu, çok endişelendim ve gerildim, var mı böyle bişey yaşayan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…