2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Devlette gittim resim vermediler ama yüzünü gösterdi eli yüzündeydi zor buldu pozisyonu
Ay canım ben de fakülte hastanesinde gideceğim. Detaylı bir şekilde incelendi mi? Hep özele gittiğim için detaylıda fakültede bakarlar mı şüpheye düştüm. Burada bir tane perinatalog var özelde o da haftaya yokmuş mecbur fakülteye gideceğim

30 dk rahat sürdü herşeyini detaylıca baktı zaten bakması gereken belli başlı noktalar var asistanıyla iletişim içindelerdi kulak kaldı yüzü kaldı vs konuşuyorlardı

Hadi güzel haberlerle gel inşallaaah
Benimde yarın, bu hafta geçmedi resmen beklemekten :)
Yaa sorma kalbim çıkacaktı resmen birde ilk gebelikte mide cebi vs yok falan çok strese sokmuşlardı beni her şeyden korkuyorum resmen o yüzden birazda o zamanların stresi vardı üzerimde neyseki güzel geçti Allah kimseyi zorda bırakmasınlar herkesin güzel geçsin sağlıkla alalım kucaklarımıza

Dönmedide çok ayaklara ellere bakti kalbe bakti safra kesesi dedi idrar torbasi şu dedi beyine şöyle bi bakti bitirdi bu kadardi valla kemiklere bakti bide uzuvlara önceden nifty yaptirdğm için mi bu kdr rahattı bilemedim
Kendi doktorun mu yaptı kuzum detaylıyı

Banada öyle dediler kalp atımı yavaş falan çok şükür bir sıkıntı olmadı şimdi kızım 22 haftalık oldu içini rahat tut yeni yeni atmaya başlıyordur sağlıcakla gelsin miniğin

Cinsiyete kesin ne dediler Canım geçmiş olsun sağlıkla kucağımıza alalım hepimiz inşallah

Benim randevum haftaya canım daha bilgim yok sağlık ocağında vermiştim orda çıktı

Cinsiyete kesin ne dediler Canım geçmiş olsun sağlıkla kucağımıza alalım hepimiz inşallah
Sağol canm inş Aaa onu yazmayı unuttum cinsiyeti erkek stresten son anda sordum zaten bizim yılan hikayesi sonunda son buldu doktor rahat rahat alışveriş yapabilirsin dedi

Kendi doktorun mu yaptı kuzum detaylıyı
Hayır yaa bn büyükşehirde yaşamiyorum iş gereği. O yüzden gümüşhanye gittim maalesef kendi doktorum yapmadi kendi doktorumda yokmuş cihaz özeldi oysa orasi da devlete sevk etti bnde özel bi yer buldum özele gittim

Kızlar aranızda magnezyum kullanan var mı? Kullanan varsa hangi markayı kullanıyorsunuz?
Ya bana dr verdi el uyuşmasi yasiyordm geceleri uykdan uyaniyordm hatta kullandım iki kez falan tadini beğenmedim sodaya yöneldim beypazRi falan içtim geçti duruyor magnezyum evde

Amin amin, her seferinde bunu da bi atlatalım rahatız diyorum kendi kendime şimdi sıra detaylıya kadar geldi Ama artık anlıyorum ki ömür boyu sürecek bu endişelerimiz

babalar böyle değil ya bizim kadar şimdiden düşünmüyorlar ahh analıkkk

Ya bana dr verdi el uyuşmasi yasiyordm geceleri uykdan uyaniyordm hatta kullandım iki kez falan tadini beğenmedim sodaya yöneldim beypazRi falan içtim geçti duruyor magnezyum evde
Canm beypazarı içinde yüksek bor tespit edilmiş diye haberler çıkmıştı bir ara ben o yüzden Kızılay içiyorum çoğunlukla

Bende çok ödem tutuyorum yaa nası atıyorsunuz ödemi bana da söyleseniz keşke
Özeldi evet o sebeple mi kisa sürdü sizce
Sağlıklıysa pozisyonu güzelse kısa sürer önemli olan ne kadar sürdüğü değil sağlıklı olması
Kızlar aranızda magnezyum kullanan var mı? Kullanan varsa hangi markayı kullanıyorsunuz?
Ben osteocare diye bi vitamin kullanıyorum kalsiyum magnezyum d vit var

Ay bitmiyor valla haklısın

Ben magosit kullanıyorum 3 hafta oldu başlayalı canım

Teşekkürler kızlar. Kasılmam varmış. Doktoruma gittim yatış verdi yer yokmuş klinikte. İnternette okuduğum kadarıyla magnezyum iyi geliyormuş o yüzden sordum. Eczacı evernes diye bir marka verdi. Bakalım inşallah iyi gelir.

İnşallah güzel geçecektir bende pztsi girdim hemen bitti kisa sürdü 15 dk falan sürdü
Bende dün girdim benimde çok kısa sürdü 10-15 dk anca. Eşimide ne umutlarla götürmüştüm en az 45 dk 1 saat diye. Raporda bütün organlar için normal görüldü yazıyor. Ama arkadaşlarda diline tırnaklarına felan da bakılmış ben öyle birşey görmedim. Ama artık cinsiyette değişme olmaz diye umuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…