Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    112
İyi geceler hanımlar ben 18. Haftaya girdim ne bir hareket ne bir balon patlaması doktor randevusu 13 temmuzda daha merak ediyorum iyi mi değil mi ? aksi bişi olsa belli olur değil mi ? Bir duysam kıpırtı rahatlıycam da. Sizin kendinizi dinleme yönteminiz var mı yoksa daha var mı
Korkmayın dr um 20.Haftada hissedersin ilk gebelikte dedi hatta bazen daha geç çoğu kişii böyle ama erken hissedenler illaki oluyor

Sağol canım bir yerden almaya başlayacaktım nasip bugün senin vesilen ile oldu 🥰hatta bimden küvet aldık iki tane yastık bebek kıyafeti askısı aldık 😀

İyi yapmışsın yavaş yavaş halletmek lazım tabi bende aldım küvet seti ama trendyoldan almıştım ben çok uyguna gelmişti askılardan bende aldım zeka kartlarından da alsaydın bebişine gösterirdin onların da fiyatları çok uygundu

İyi geceler hanımlar ben 18. Haftaya girdim ne bir hareket ne bir balon patlaması doktor randevusu 13 temmuzda daha merak ediyorum iyi mi değil mi ? aksi bişi olsa belli olur değil mi ? Bir duysam kıpırtı rahatlıycam da. Sizin kendinizi dinleme yönteminiz var mı yoksa daha var mı

Çok tedirgin oluyorsan dağlık ocağına git geçen aşı olmaya gittiğimde kalbini dinletti hemşirem o kadar net duyuluyor ki küçücük bir alet her yerde vardır klasik müzik açıp göbeğine bir kaç dakika tuttuğumda hareket ediyor tabiki öyle uzun uzun değil radyasyona maruz kalır anne karnında bebeği hareket ettiren müzik yazdım o çıktı denedim oldu belki de hareket etmesine denk geldi bilmiyorum ama alttaki yorumlarda herkes ilk hareketini böyle hissettim yazmışlar

İyi yapmışsın yavaş yavaş halletmek lazım tabi bende aldım küvet seti ama trendyoldan almıştım ben çok uyguna gelmişti askılardan bende aldım zeka kartlarından da alsaydın bebişine gösterirdin onların da fiyatları çok uygundu
Aldım zeka kartlarınında 0-6 aylık olanlarından iki tane müslin örtü aldım bende dört katlı Trendyoldan bitane bej renginde bitane de bal renginde çarşıda pazarda gördüm arkadaşım emzirirken bile üstüne onu örtüyor du kullanışlı örtüler

kızlar benim göğüslerim inanılmaz büyüdü yani 80B sütyen bedenim büyüdü düşünün, ve bugün fark ettim ki göğüs altlarım da kırmızı çatlak oluşmuş. O kırmızı çatlaklar geçmez dimi….. ve asıl mesela bu göğüsler doğum sonrası kendi haline gelmez sarkar dimi ya.

19+2deyim çok şükür bebeğim sağlıklı karnım baya çıktı ama hiç hareket yok, ne kıpırtı ne mısır patlaması hiçbir şey yok 😄 acele etmiyorum tüm doktorlar normal olduğunu söylüyor

kızlar benim göğüslerim inanılmaz büyüdü yani 80B sütyen bedenim büyüdü düşünün, ve bugün fark ettim ki göğüs altlarım da kırmızı çatlak oluşmuş. O kırmızı çatlaklar geçmez dimi….. ve asıl mesela bu göğüsler doğum sonrası kendi haline gelmez sarkar dimi ya.
Benimde göğüslerim inanılmaz büyüdü hamilelikten önce 75 kullanıyordum ama onun bile en dolgulusunu hiç yoktu şimdi de maşallahı var sütyen alcam ama nasıl bir şeyler alsam bilemedim

Benim ilk gebelikte hiç büyümemişti hamileyken emzirme döneminden sonrada normale dönmüştü (1sene emzirmiştiö ) bu sefer çok büyüdü 75-80 takıyorum normalde suan 85 de anca rahat ediyorum sürekli yağlouprım suan çatlama yok sende sürekli nemlendir yap vs sür işe yarar belki

Günaydın güzler anneler . Ekmekle aranız nasıl bu aralar ? Ben sürekli ekmeğin içine birşeyler atıp yiyesim geliyor 😘
Benim iştahim ilk trimester a göre azaldı cnm pek yemiyorum o yüzden, ilk trimester da herkes kusarken ben sürekli iştahtan yiyordum bu sefer normale döndüm

X