Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    115
Hanımlar selam seyahat edeceklere tavsiyemdir uzun süre yolculuk ve gezme iyi gelmiyor.vucudumda 3 kilo ödem oldu bir günde.Balkanlar’a gittik 4 günde bu hale geldim fazla gezince ayaklarım şişti umarım geçer, tavsiyeleriniz varsa alırım

Eklentiler

• A1E899FD-80EC-4C08-9DED-1AFCB85F23F7.jpeg
    A1E899FD-80EC-4C08-9DED-1AFCB85F23F7.jpeg
    110,6 KB · Görüntüleme: 88
Hanımlar selam seyahat edeceklere tavsiyemdir uzun süre yolculuk ve gezme iyi gelmiyor.vucudumda 3 kilo ödem oldu bir günde.Balkanlar’a gittik 4 günde bu hale geldim fazla gezince ayaklarım şişti umarım geçer, tavsiyeleriniz varsa alırım
4 temmuzda ben de gidicem gözüm korktu :KK43:

4 temmuzda ben de gidicem gözüm korktu :KK43:
Kuzum korkmasın ama iki ülke gezdik hızlıca toplamda 4 gün boyunca 4 er - 2 şer saat gibi zamanlarla ayağımı uzatarak yolculuk ettim,
hergün 10 bin adım attım ama sıcak çoktu birde wc imkanı çok olmayınca suyu da yeteri kadar içemedim haftaya işe başlıycam o zamana kadar iner herhalde güneş kremini sürekli sür saat başı çok yakıyor

çok geçmiş olsunnnnn, bol bol su iç yavrum, ayaklarını yüksekte tut yat. iyi gelir inşallah

Kızlar az önce ayağa kalktıpımda su gibi akıntı geldi fazlaydı idrar kaçırıyo gibi rengüde su karıştırılmış süt gibiydi anlamadım neden olduğunu amniyon sıvısı olmasından korkuyorum sizce doktora gitmeli miyim başına böyle bir şey gelen var mı 18 haftalığım

Kızlar az önce ayağa kalktıpımda su gibi akıntı geldi fazlaydı idrar kaçırıyo gibi rengüde su karıştırılmış süt gibiydi anlamadım neden olduğunu amniyon sıvısı olmasından korkuyorum sizce doktora gitmeli miyim başına böyle bir şey gelen var mı 18 haftalığım
Gitmende fayda var canım turnusollu ped koyuyorlar su olup olmadığını anlamak için. Su olduğunu çok sanmıyorum rengi beyaz olmuyormuş suyun şeffaf kokusuz bildiğimiz su gibi oluyormuş. Ama senin için rahatlar. Böyle zamanlar için evde turnusol kağıdı alıp bulundurabilirsin

Kuzum korkmasın ama iki ülke gezdik hızlıca toplamda 4 gün boyunca 4 er - 2 şer saat gibi zamanlarla ayağımı uzatarak yolculuk ettim,
hergün 10 bin adım attım ama sıcak çoktu birde wc imkanı çok olmayınca suyu da yeteri kadar içemedim haftaya işe başlıycam o zamana kadar iner herhalde güneş kremini sürekli sür saat başı çok yakıyor
Hadi ya cok mu sıcak :KK43: keten kıyafet koyayım bol bol. wc durumundan ben de korkuyorum çünkü çok sık tuvalete gidiyorum. güneş kremi olmazsa olmaz ama gün içinde tekrarlarım dediğin gibi. keyifli geçti mi peki her şeye rağmen canım :)

merhabalar, yurtdisinda yaşıyorum bu ay sonu Türkiyeye aile ziyaretine gideceğiz. Tabii anane ve babaanneyi bebeğe bir seyler alalım telaşı aldı. Sorum daha önceden anne olmuş hamilelere. Özellikle önerdiğiniz bebek giyim mağazaları var mi? Güzel pamuklu kaliteli ürünleri olan? Acikcasi yabancı markalar burada daha uygun o yüzden özellikle Türk marka önerilerinizi bekliyorum :) teşekkürler

ay çok gecmis olsun, ayaklarını uzat altına birkac yastık koy, hafif ayak bileğini hareket ettirmek de faydalı diye okumuştum( en azından dairesel hareketler, su pilateste yapılan flex Point gibi hareketler) bir de bol su içip bol idrara çıkmak tabii ki. çok gecmis olsun tekrardan

Kızlar gebe kalmadan bi ay önce merdivenlerden popomun üzerine düşmüştüm sıcağıyla pek anlamadım ama yine de bir süre kuyruk sokumun ağrımıştı mr çekildi dr sorun yok dedi ama ağrım bi süre devam etti şimdiyse 20 haftalığız ve inanılmaz derecede hayatımı zorlaştırmaya başladı düştüğüm yer aşırı ağrı yapıyor biraz masaj rahatlatıyor ama yürüyüş yapmak falan çok ağrı yapıyor ne yapabilirim sizce

Kız benim göğüslerde büyümedi süt olur dimi bizi yarı yolda bırakmazlar 😅 uykular bendede gidiyor gibi rahat pozisyon bulamıyorum 🥴 diş içinde geçmiş olsun canım maden suyu kalsiyum felan almaya çalış
Ay inşalalh olur benimde kafamda tek o soru millet yazmış büyüyor diye kimisinin rengi koyulaşmış halkası genişlemiş falan benimki aksine söndü gitti küçüldü 😂😂😂 şey dermişim önemli olan işlev küçülse de bol bol sütümüz olur inşalalh 😄

Hahahhah doğru önemli olan işlev, var olduklarına göre zamanı gelince dolarlar heralde 🤣 benimde hiç ne halkalarda genişleme ne koyulaşma ne büyüme, aynı takılıyorlar 😅

Hadi ya cok mu sıcak :KK43: keten kıyafet koyayım bol bol. wc durumundan ben de korkuyorum çünkü çok sık tuvalete gidiyorum. güneş kremi olmazsa olmaz ama gün içinde tekrarlarım dediğin gibi. keyifli geçti mi peki her şeye rağmen canım :)
Biz Karadağ bide Bosna’ya gittik 38-39 dereceydi ama ileriki haftalarda kaç olur bir bak Balkanlar’a gidecekseniz.saat başı güneş kremi sürdüm o konuda sıkıntı olmadı ama tuvalet imkanı her an olmayacak diye 3-4 lt su içemedim . Tek sıkıntım ödem oldu onun dışında güzeldi iyiki gitmişiz diyorum ayağıma ve 3 kg ya rağmen :)

e yabrucum gezmeyince hep oturunca da şişiyor ayaklar
Bana da yürümek iyi geliyor mesela
Ama belki yolculuklarda şişmiştir

Ay inşalalh olur benimde kafamda tek o soru millet yazmış büyüyor diye kimisinin rengi koyulaşmış halkası genişlemiş falan benimki aksine söndü gitti küçüldü 😂😂😂 şey dermişim önemli olan işlev küçülse de bol bol sütümüz olur inşalalh 😄
Ahahaaa inşallah inşallah:))

Biz Karadağ bide Bosna’ya gittik 38-39 dereceydi ama ileriki haftalarda kaç olur bir bak Balkanlar’a gidecekseniz.saat başı güneş kremi sürdüm o konuda sıkıntı olmadı ama tuvalet imkanı her an olmayacak diye 3-4 lt su içemedim . Tek sıkıntım ödem oldu onun dışında güzeldi iyiki gitmişiz diyorum ayağıma ve 3 kg ya rağmen :)
çok geçiş olsun inşallah toparlanırsın hızlıca canım.

X