Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    115
Yaaa bende 19 daym ama hala hareket hissedemiyorum

Kızlar istanbuldayım ve yakın tarihe yakınımda randevu bulamıyorum kadın doğumdan. Acaba acilden ağrım var diye gidip görsem mi bebeği ya. 3 hafta oldu ve çok merak ediyorum kendi doktoruma temmuzda gideceğim
Bence ağrım var diyip gitme
Ben bi kere öyle demiştim incik cincik sordular neyin var diye iğne fln yapacaklardı neredeyse
Merak ediyorum diyebilirsn:)

Bence ağrım var diyip gitme
Ben bi kere öyle demiştim incik cincik sordular neyin var diye iğne fln yapacaklardı neredeyse
Merak ediyorum diyebilirsn:)
Ya galiba gaz sancısı ve kabızlık yüzünden bu ağrı 2 temmuzda kendi doktor randevum bekleyeceğim. Ciddi bir şey olsa çok sancım olurdu akıntım olurdu sanki bilemiyorum valla

Ay islahh saglikla alırız kucagimiza rabbim sinamasin bizi bebeklerimizle dikat ediyorum iki lokma tek yiyorum yine firliyor şeker ilaç verecez dediler düzelir islah bende oglumda şeker vardi iğneyle ilacla atlattik kilosu 3.600 du şimdi yine cikti bu hamilelikte yine icim rahatliyor hareketleri hissetikce
Seninki demekki sana rahat yok diyor iş yapinca sesizsiz tam dinlenecen başlıyor yaramaz olacak gibi saglikli olsunlarda herseye raziyiz

Neyseki benim tam sınırdaydı şekerim de ilaçsız hallettim diyetle. Şuanda da sürekli kontrol ediyorum doktor yine olur dedi şimdilik normal tokluk şekerim. Valla sağlıklı olsun yaramazlığı da abisi kızar durur ona kendi bilir isterse olsun herkesi azarlayan bir oğlum var daha 3 olmadı onu alma buraya gitme şunu içme onu dökme

Canmnkorlma şekerin olduğunu bereden biliyorsun hamilelik öncesinde de mi vardı
Bebekler bu haftalar da rutin değil rastgele hareket ediyorlar hep aynı saatlerde hissederiz diye bir şey yok

Kızlar sizinde bebisler ağırlıklı olarak tek tarafta mi duruyo. Benimki özellikle yatınca sağda toplaniyo gibi yumru gibi çıkıntı yapıyor sanki polisi dayamış gibi

Ya galiba gaz sancısı ve kabızlık yüzünden bu ağrı 2 temmuzda kendi doktor randevum bekleyeceğim. Ciddi bir şey olsa çok sancım olurdu akıntım olurdu sanki bilemiyorum valla
Aynen canm bekle bence de ne kaldı temmuz a zatn
Temmuzun kaçı peki

Benim de şeker sorunum var ve ben de hiç kilo almadım, bir de zaten zayıfım ama şeker var işte maalesef. Kaç civarları çıkıyor şekeriniz?

Bu gebeliginizde yok mu yüksek şeker?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…