2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Ahh benim yaram o🤣
Bütün gece burnum tıkalı
Sabahları da hapşırmak tan burun akıntısından bir hal oldum
Ama doktora gitmedim
Kendi doktorum deniz suyu burun spreyi verdi
Birde daha yeni hava nemlendirme makinesi aldk birde onu denicem
Hava nemlendirme gece nefes konusunda baya faydası oluyor canım bizde aldık. Aynı bende hapşırma sürekli tıkanıklık burun göz her yer akıyor 😅 zaten az bi harekette nefes nefese kalıyorum burun tıkanınca daha fena yaptı

Kızlar lütfen bana akıl verir misiniz 13.haftada dr kıza benziyor dedi 15.haftada dün dr baya göremedi çok salladı sonra gördüm kız dedi hocam kesin mi alışveriş yapacağız dedik alışveriş için beklenmesi kesinleşmesi lazım dedi sizce ne yapayım

Benimki çok zor gösterdi hatta dr kız deyince kesin mi dedim sustu eşim ona göre alışverişe başlayacağız dedi hoca da netleşsin sonra alın dedi şimdiden almayın dedi anlamadım ben kızdır diye düşünüyorum ama neden öyle dedi anlamadım
Canım ben 11. Ve 13. Hafta da gittim cinsiyet için doktorum bitane bile yorum yapmadı net olarak bacak arasını da gördük bu arada ama emin olmadan bir şey demem dedi kız olunca en son 16. Hafta da net söylüyorlar bence

Kızlar lütfen bana akıl verir misiniz 13.haftada dr kıza benziyor dedi 15.haftada dün dr baya göremedi çok salladı sonra gördüm kız dedi hocam kesin mi alışveriş yapacağız dedik alışveriş için beklenmesi kesinleşmesi lazım dedi sizce ne yapayım
Ben detaylıyı bekliyorum alışveriş için daha bi tırnak makası bile almadım 😀

canım bana 12 de kıza benziuır dedi 14 de kız dedi. 17 de devlette tam goremedi ama kıza benzetti şuan 19 haftalıgım daha hiçbir şey almadım acelesi yok bence benim de ilk bebek hevesleniyorum ama yinede beklersem bir şey kaybetmem biraz daha bekleyebilirsin bence

Yani bağırsak hareketlerinden farklı gibi canım, zaten daha çok kasık bölgesinde oluyor göbek kısmında değilde. Zaten doktor ultrasonla bakarken inceledim hareket hissettiğim yerde bakıyor bebeğe. İlk olarak bendede sağ olarak başladı iki gündür sol ve ortada hissettim ☺️
Benim göbek deliğinin az altı sağ taraf ayy ben ultrason a bakınca unutuyorum her şeyi bebeğe bakmaktan😂 ayy vallahi ben ayırt edemiyorum böyle bazen de kramp giriyor sanki karnıma saniyelik

Hava nemlendirme gece nefes konusunda baya faydası oluyor canım bizde aldık. Aynı bende hapşırma sürekli tıkanıklık burun göz her yer akıyor 😅 zaten az bi harekette nefes nefese kalıyorum burun tıkanınca daha fena yaptı
Yaaa inşallah bana da fayda eder canm hava nemlendirme
Hee kızz alerji baya zorluyor

Aynen böyleyim tam olarak güzelde uyuyorum aslında ama hep dayak yemiş gibi kalkıyorum. 10 dk da kendine geliyorsan iyi bence ☺️
demir eksikliği sebep olabilir.yakında tahlil yaptırdınız mı?Benim başta demir eksikliği vs yoktu.Şimdi çarpıntım var diyince tahlil yapıldı.Demir eksikliği varmış.Halsizlik felan da ondan olurmuş.

Ben emin olmamakla birlikte arada bir syeler hissediyorum bebektir diye düşünüyorum benim genelde sağda aynı yer oluyor
aynı bende emin değilim hep aynı yerde olması biraz garip geldi bana, ama şu anda bile oluyor bunu yazarken aslkd ay bebek mi acabaaa meraktan delircem :KK70:

yaaa eminim cok güzel bir histir🥹🥹🥹darısı bana ben kendimi dinliyorum sürekli ama hissetmedm hiç
Evet farklı biraz 🥹 doktor bana 20-21. Haftaya kadar yolu var demişti canım. Zaten şimdi küçük oldukları için sırt üstü yattığımda felan genelde hissetme oluyor ☺️

Benim göbek deliğinin az altı sağ taraf ayy ben ultrason a bakınca unutuyorum her şeyi bebeğe bakmaktan😂 ayy vallahi ben ayırt edemiyorum böyle bazen de kramp giriyor sanki karnıma saniyelik
Bende soruları unutup çıkıyorum. Alerjiden ölüyorum dün doktora onu sormaya gittim ultrasona girince unutup çıkmışım 😅 ultrasona tuttuğu yeride aramızda bi muhabbet olmuştu oradan biliyorum 😅

demir eksikliği sebep olabilir.yakında tahlil yaptırdınız mı?Benim başta demir eksikliği vs yoktu.Şimdi çarpıntım var diyince tahlil yapıldı.Demir eksikliği varmış.Halsizlik felan da ondan olurmuş.
Evet yaptırdım canım baya düşük çıktı demir, çarpıntı bendede var özellikle yemekten sonra ondan dolayı mı oluyormuş

aynı bende emin değilim hep aynı yerde olması biraz garip geldi bana, ama şu anda bile oluyor bunu yazarken aslkd ay bebek mi acabaaa meraktan delircem :KK70:
Bence bebektir ama daha çok güçlü olmadığıniçin emin olamıyoruz ayy kanı mı kaynadı bana cevap yazarken 😁😉

X