2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
günaydın kızlar. 18+3 üm bugun. hiç hareket hissrtmedim daha. ilk gebelik. normal mı acaba 14 de bile hisseden olmuş. bu beni cok korkutuyor bir şey olmuş mudur diye

günaydın kızlar. 18+3 üm bugun. hiç hareket hissrtmedim daha. ilk gebelik. normal mı acaba 14 de bile hisseden olmuş. bu beni cok korkutuyor bir şey olmuş mudur diye
Günaydın canım hiç endişe etme ilk gebeliklerde 20. Haftayı buluyor. Ayrıca geçen kontrolüm vardı benimde ilk gebelik. Doktor bana plazentan ön duvara yerleşmiş dedi. Buda bebeğin hareketlerini normale göre çok geç hissedeceksin dedi. Nerdeyse 25. Haftayı bulur dedi. Belki sende de böyle bir durum vardır. Plazentanın konumu da etkiliyor hareket hissetmeyi zaten normaldedir 20 . Haftaya anca ilk gebeliklerde

Gunaydin kizlar benim hicbir gebelik belitleri yok tuhafıma gıttı neden böyle dıye gecen kremp artı karnıma sonra ustune hapşurmam geldi hapşurdum sonra cok fena bı batma hissi yaşadım cok ağrılıydı sonra gectı kaç gündür de sanki hamıle degılım içim boş gıbı gelıyor bana normal midir 14+5 deyım sanki hareketi hissedıyordum şimdi oda yok işalah herşey yolundadır

merhaba
vitaminleri sırasıyla nasıl kullanıyorsunuz?
sabah aç karnına demir içiyorum.kahvaltıdan sonra magnezyum ve omega3 multivitamin içiyorum.
d vitaminini ne zaman içiyorsunuz
D vitamini en iyi yagla emildigi için yaglı birsey yedikten sonra içilmesi emilimi acısından en verimlisi
Dışarıya cikiyorum ama oluyor mu bilemiyorum
D vitaminini günesten saglayabilmek için saat 11-13 arası 20 dk tüm bacak ve kollar acık sekilde güneşlenmek ve arkasından hemen duş almamak gerekiyor o yüzden takviyelere dewamke yazın güneşlenme imkanınız oldugu Günlerde almayabilirsiniz

Ay ben eren ismini cok seviyorum bir de Ali. Oğlum olsa Eren koymak isterdim hem cocuk hem yetişkine uyuyor anlamı da güzel klasik bir isim

Doktorunuza sorup magnezyum kullanmayı deneseniz? Ama devletin odedikleri diilde magnimore plus, ocean extramag gibi özel olanlarından

Battaniye cok lazım olan birsey 2-3 tane zaten oluyor. Heves etmiş boşver kırma kadını hiç o yapsın bir tane sen alırsın sonra 2 tane daha. Benim kayınvaldem de yelekler ördürüyordu bir sürü bazıları zevksiz oluyordu ama bikaç kez de olsa giydiriyordum evin içinde gönlü olsun napiyim. Ama soyle bir sey diyebilirsin istedigin rengi söylersin anne nasıl bir sey diktireceksin atıyorum ben acık renkler seviyorum oyle bir sey olsa olur mu gibi gibi

cok saol canım ben de oylr düşünüyorum ama cevremdeki boşboğazlar bilmişlik yapıyorlar moralimi bozuyorlar. eltim diyor aaaaa nasıl hissetmezsin inanamıyorum hemen doktora git ben kızımı bilmem kaç haftalıkken hissettim bilmem ne. bide benim tüp bebek biraz hassas yorum yapabilir yani. inşallah tez zamanda hissederşx saglıklı oldugunu anlarız

Bende 14+2 eşime bugün diyorum benim karnım küçüldü hiç hamile değilim gibi bugünlerde değişik böyle

İlk gebelikler de 20. Hafta diyor direk doktorlar benim arkadaşım şu an 32 haftalık kız onunda 22. Hafta falan hissetmeye başladı boşver takma diycem de hamilelik annelik bebek mevzusu gerçekten çok hassas bir mesele hele bir de tüp bebek kim bilir yaşadıklarını

Kızlar merhabalar, ben cuma günü okula giderken merdivenlerden düştüm hemen yan döndüm bacağımın üstünden kayayım en azından diye, 6 7 basarak tık tık kayarak indim. O an çok korktum eşim işte kimse de yok napcağımı bilemedim okula gittim. Gün boyu sadece bacağım ağrıdı ve şişti morardı, akşam erken çıktım ve eşimle kadın doğum acile gittik. Çok şükür bebekte hiçbir şey yoktu. Sabah tekrar gelin kontrol edelim dediler sabah tekrar gittik yine çok şükür bebek gayet sağlıklıydı. Cinsiyeti hala öğrenememiştik 17+5 te acildeki doktora sorunca böylelikle öğrenmiş oldum. Kız annesi oluyorummm  Y Ysayy1

2 gündür bacağım şiş ve mor, yavaş oturup kalkıyorum başka bir problem yok size tavsiyem çok yavaş hareket edin, inerken ve çıkarken hatta yürürken bile. Göbek büyümeye başlayınca vücudun dengesi bozuluyor, eski rutini gibi olamıyor.

Merhaba hayırlı olsun öncelikle bende cuma günü 3+4 de 46 değerle öğrendim gebeliğimi bu gün yine kan verdim inşallah artış güzel olur. Keseyi ne zaman gördün tam olarak kaçıncı haftada

Merhaba hayırlı olsun öncelikle bende cuma günü 3+4 de 46 değerle öğrendim gebeliğimi bu gün yine kan verdim inşallah artış güzel olur. Keseyi ne zaman gördün tam olarak kaçıncı haftada
Yaa Allahım tamamına erdirsin inşallah güzel yükselmiştir canım benim 5+1’de keseyi 7+2’de de kalp atışını duyduk canım 2. Yükselişten sonra düzenli artışı gördükten sonra bidaha beta baktırmana gerek yok sonucun gelince yaz yine canım merak ettim biz artık şu an 14+2 olduk inşallah Rabbim dana da bu güzel günleri göstersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…