2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Gunaydin kizlar benim hicbir gebelik belitleri yok tuhafıma gıttı neden böyle dıye gecen kremp artı karnıma sonra ustune hapşurmam geldi hapşurdum sonra cok fena bı batma hissi yaşadım cok ağrılıydı sonra gectı kaç gündür de sanki hamıle degılım içim boş gıbı gelıyor bana normal midir 14+5 deyım sanki hareketi hissedıyordum şimdi oda yok işalah herşey yolundadır
Aklına kötü şey getirme zaten hareketi hissetmen eğer ilk gebelikse mümkün değil. Ben her hapşırığımda hatta bazen gece dönerken bile biranda batma hissiyatı oluyor. Bıçak girip çıkıyor sanki öyle bir acı. Ayrıca Alalhım korusun ama bebek kaybı olsa büyük haftalardayız belirti olmadan öyle içinde durmaz zehirlenirsin sen idrar rengin değişir tem rengi tırnak dudak rengi . Diş etin kanar . Kanama olur. Allah korusun anlarsın yani. Hiç korkma Allah’a emanetler aklına da kalbine de kötü şeyler getirme

Kizlar bende 15+3 şuan hiç hamile ceğilmişim gibi hissediyorum karın şişliğim indi gibi kımıldama falan da hissedemiyorm dha kontrolüm cumartesi günü 4 hafta olmş olcak tam ctsi bişi yoktur dmi

Bende 14+2 eşime bugün diyorum benim karnım küçüldü hiç hamile değilim gibi bugünlerde değişik böyle
Bnde bugün sabah dedm eşime doktor ctsi gel dedi bn ypk dedm pztsi gidicem yarın dur diyo eşim ne sabirszsn biz böyle nasıl geçiricez bu dönemleri bilmiyorum 1 ay çok uzun geliyo bana ben 3 haftaya düşüreyim kendimi de iyi hissetmiyorum bu kdr ara giirnce bu defaliğina 1 ay dolmuş olucal ama sonrakileri beklemem 1 ay

cok saol canım ben de oylr düşünüyorum ama cevremdeki boşboğazlar bilmişlik yapıyorlar moralimi bozuyorlar. eltim diyor aaaaa nasıl hissetmezsin inanamıyorum hemen doktora git ben kızımı bilmem kaç haftalıkken hissettim bilmem ne. bide benim tüp bebek biraz hassas yorum yapabilir yani. inşallah tez zamanda hissederşx saglıklı oldugunu anlarız🥰
Ya eminim erkenden hissetmiştir ya bilimsel olarak bile şu şu hafta diyorlar ama millet erkenden hissediyor. Heeeee en anne sizsiniz diyesim geliyor onlara 🤣 hiç takılma bende 2 kayıp yaşadım çevrem aman 8 ay olsun öyle al birşeyler diyor. Hassaslığa bak heran kaydedebilirsin … o yüzden çevre hele elti dursun kenarda kendi Kızına baksın he he de geç 😀😀

Kızlar merhabalar, ben cuma günü okula giderken merdivenlerden düştüm hemen yan döndüm bacağımın üstünden kayayım en azından diye, 6 7 basarak tık tık kayarak indim. O an çok korktum eşim işte kimse de yok napcağımı bilemedim okula gittim. Gün boyu sadece bacağım ağrıdı ve şişti morardı, akşam erken çıktım ve eşimle kadın doğum acile gittik. Çok şükür bebekte hiçbir şey yoktu. Sabah tekrar gelin kontrol edelim dediler sabah tekrar gittik yine çok şükür bebek gayet sağlıklıydı. Cinsiyeti hala öğrenememiştik 17+5 te acildeki doktora sorunca böylelikle öğrenmiş oldum. Kız annesi oluyorummm  @Ysayy1

2 gündür bacağım şiş ve mor, yavaş oturup kalkıyorum başka bir problem yok size tavsiyem çok yavaş hareket edin, inerken ve çıkarken hatta yürürken bile. Göbek büyümeye başlayınca vücudun dengesi bozuluyor, eski rutini gibi olamıyor.
Evet ya bende şu son bşr haftadır farkettim dengesiz yürüyorum ama farkında olmadan . Dengelerimiz şaştı galiba o yüzden dikkat etmek lazım. Sana da gelmiş geçmiş olsun bir daha da yaşama şükğr bebekte sağlıklıymış. Dikkat et kendine bacağın incinmiş baya baksana morardıgına göre

Ben kızımın hareketlerini son bir haftadır iyice net hissetmeye başladım hatta dün eşime de gösterdim dokundu çok şükür hep bu günleri hayal etmiştim. Sağlıkla elimize alalım hepimiz bana zaman geçmiyor, bir de sansımıza yaz çok sıcak geçecek gibi nasıl dayanıcaz bakalım 😩

Yaa Allahım tamamına erdirsin inşallah güzel yükselmiştir canım benim 5+1’de keseyi 7+2’de de kalp atışını duyduk canım 2. Yükselişten sonra düzenli artışı gördükten sonra bidaha beta baktırmana gerek yok sonucun gelince yaz yine canım merak ettim biz artık şu an 14+2 olduk inşallah Rabbim dana da bu güzel günleri göstersin 🥹
Amin inşallah canım 🤲 Allah razı olsun güzel duaların için Rabbim seninde sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin hayırlı evlat olsun inşallah 🤲🤲 sonucum çıktı 207 çıkmış yarın gidicem doktoruma inşallah sağlıklı ilerler herşey. Uygulamada 3+5 olarak gözüküyor şuan tahmini haftaya pazartesi falan gözükür inşallah kese

Bnde bugün sabah dedm eşime doktor ctsi gel dedi bn ypk dedm pztsi gidicem yarın dur diyo eşim ne sabirszsn biz böyle nasıl geçiricez bu dönemleri bilmiyorum 1 ay çok uzun geliyo bana ben 3 haftaya düşüreyim kendimi de iyi hissetmiyorum bu kdr ara giirnce bu defaliğina 1 ay dolmuş olucal ama sonrakileri beklemem 1 ay
Ayyy ilk heyecanlarımız olduğu için mi bilmiyorum ama bende dayanamıyorum annelik bana yüklendi sana babalık yüklenmedi diyorum gülüyor bana 😂😂😂ben hep 3 haftaya gidiyorum 1 ay olsa eşi çenemden atılır gider benim 😂😂😂

Amin inşallah canım 🤲 Allah razı olsun güzel duaların için Rabbim seninde sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin hayırlı evlat olsun inşallah 🤲🤲 sonucum çıktı 207 çıkmış yarın gidicem doktoruma inşallah sağlıklı ilerler herşey. Uygulamada 3+5 olarak gözüküyor şuan tahmini haftaya pazartesi falan gözükür inşallah kese
Yaaa çok sevindim Allah seninde kucağına almayı nasip etsin inşallah hiç stres yapma canım yarın doktora gitsen de o sana haftaya pazartesi gel der değerin de çok güzel ilerlemiş 🥰

Canımm sen hamilesin 😍😍 ay çok sevindim sağlıkla kucağına al 🧿 çok şükür kaybından sonra hemen olmuş bebeğin bekletmemiş seni 😍 ben de aralık annelerindeyim 🙏
Amin canım benim çok teşekkür ederim, kaybimdan 6 ay kadar sonra yeniden denedik çok şükür Allah nasip etti, ben de senin için çok ama çok sevindim, takipteydim zaten seni❤️ İnşallah isteyen diğer kızlar da hamile kalır ve insallah hepimiz sağlıkla alırız kucaklarimiza ❤️

Ya eminim erkenden hissetmiştir ya bilimsel olarak bile şu şu hafta diyorlar ama millet erkenden hissediyor. Heeeee en anne sizsiniz diyesim geliyor onlara 🤣 hiç takılma bende 2 kayıp yaşadım çevrem aman 8 ay olsun öyle al birşeyler diyor. Hassaslığa bak heran kaydedebilirsin … o yüzden çevre hele elti dursun kenarda kendi Kızına baksın he he de geç 😀😀
yaa hiç deme diyorum sen cok erken hissetmişsindir yok kız senin tüp bebek sen doktorw git nolur nolmaz. dediğin gibi en anne onlar. ayy sinirlerim bozuldu😂😂😂😂😂

Evet canım geçen hafta cumartesi verdim Salı çıkar demiş doktor aradıkta bugün 13. Hafta da verdim kanı ense burun çok güzel dedi ama bana direk nipt testini önerdi bende biraz korktum o yüzden tedirgin oldum bakalım inşallah ikili de bi sıkıntı çıkmaz
İnşallah canım çıktı mı sonuç

Benimki çoktan dikti kendi üç tane iki tane örmüş bende Erken bunlar için hem bana sorsaydın keşke dedim ayy sen beğenmezsen beğenme dedi herkes çok beğendi dedi şu anda bütün yeğenlerinin gelecekte doğacak bebeklerine dikiyor ben ne kadar kırmadan desem de o beni kırarak kabul ettiriyor
Ayyy o ne demek ya sen beğenmezsen torununa kullandırmazsın en önemli beğenmesi gereken kişi sen değil misin nasıl bir kafa yaşıyor bunlar

Beğendiğin modeli at ayy anne ben bunu çok beğendim yaptıracağım her türlü içimde kalmasın madem yapacam diyorsun bunu yap bende başka bir şey alım de boşa masraf olmasın
Falan de istediğin modeli yaptır
Belki memlekete gelirsek bende beğenirim beraber seçeriz dedim uzaktalar telefon kullanmayı bilmiyor

Ç
Evet ya bende şu son bşr haftadır farkettim dengesiz yürüyorum ama farkında olmadan . Dengelerimiz şaştı galiba o yüzden dikkat etmek lazım. Sana da gelmiş geçmiş olsun bir daha da yaşama şükğr bebekte sağlıklıymış. Dikkat et kendine bacağın incinmiş baya baksana morardıgına göre
Ok teşekkür ederim

Bende 14+2 eşime bugün diyorum benim karnım küçüldü hiç hamile değilim gibi bugünlerde değişik böyle
Benımde öyle oluyor belirtide kaybolunca korktum gerçekten nıye böyle diye heralde doğana kadar böyle geçecek
Aklına kötü şey getirme zaten hareketi hissetmen eğer ilk gebelikse mümkün değil. Ben her hapşırığımda hatta bazen gece dönerken bile biranda batma hissiyatı oluyor. Bıçak girip çıkıyor sanki öyle bir acı. Ayrıca Alalhım korusun ama bebek kaybı olsa büyük haftalardayız belirti olmadan öyle içinde durmaz zehirlenirsin sen idrar rengin değişir tem rengi tırnak dudak rengi . Diş etin kanar . Kanama olur. Allah korusun anlarsın yani. Hiç korkma Allah’a emanetler aklına da kalbine de kötü şeyler getirme
Ay evet belli olurdu ne yapalim telaş yapıyorum işte rabbim korusun hepimizi işalah sağlıkla doğsun bebişlerimiz
Ben kızımın hareketlerini son bir haftadır iyice net hissetmeye başladım hatta dün eşime de gösterdim dokundu çok şükür hep bu günleri hayal etmiştim. Sağlıkla elimize alalım hepimiz bana zaman geçmiyor, bir de sansımıza yaz çok sıcak geçecek gibi nasıl dayanıcaz bakalım 😩
Kaç haftalıksınız

X