2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Valla kuzum biliyorsun hayat şartları şu an pahalı en azından bebeğin ağır pahalı eşyalarını alalım öyle kapatayım dedim ama bilmiyorum ne olacak
Aynen canm hayat şartları zorr bebiş ürünleri desen pahalı artk bi bakın eşinizle duruma ☺
Allâh hepimize kolaylk versin

Merhaba kızlar 16.haftada kasık ağrısı yaşayan var mı
Bende 16 daym cnm ara ara oluyor hep değil

Açlık şekerim yuksek cikinca ben endokrinolojiye gittim canım, açlık tokluk olması gerekenden daha yüksek çıktı, ben hep diyetle ve ölçüm yaparak ilerliyorum başından beri mecburen. Kendi ölçüm aletimle günde birkaç defa olcuyorum.
Hmm anladm canm sen takipli gidiyorsun ne güzel

Kız dayanamadım bn baktrdım ya aynı şeyi bana da dedi fotoğraflara göre 😂😂😂
Nerde baktrdnz tam konuyu bilemesem de ben de insta da daha 12 haftalık resimini atmştm bebeğimin bana kız demişti
Doktor da yüzde 95 kız dedi

Sohbetimiz duruyor daha:)

Eklentiler

• 1000018372.jpg
    1000018372.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 97
Kızlar yardımınıza ihtiyacım var. Bugün 15 haftalık oldum. 2 gündür kusuyorum dün baş ağrım da vardı halsizdim bugün daha iyi gibiyim ama midem hiçbir şeyi almıyor çubuk krakeri bile sürekli kusuyorum. Pazar günü üşümüştüm, midemi üşüttüm hastayım dedim ama bugünde kusmaya devam edince korku başladı artık. Bebeği düşünmeye başladım acaba ona bir şey oldu da o yüzden mi kusuyprum diye ne bileyim. Allah korusun bir şey olsa anlar mıyım bilmiyorum. Ne yapmalıyım sizce?
Yok arkadaşım sıkıntılık bi durum yok bnde senle aynı haftayım hafta başı bende iki gün kus bakalım yeme içme yaşadım tekrar serum taktırdım anca kendime geldim iyi hissetmiyorsan serum taktır bulantı benim bi gidiyor oh çok iyiyim artık diyorum yine geliyor

Kızlar ikinci oğlum olacak şimdi eşim 4 kardeş iki görümcem var onların birer kızı bir elti var onda iki kız bende de iki oğlan olacak ya hüremin tacından alıp takayım diyorum hastanede 🤣
Kaynana olacak ilk oğlumda asagıdan yatağa yeni gelmişim ‘ vay işin zor bagkurlusun demişti’
Şimdi bende ona ne laf atmam lazım sizce
Aradan 9 yıl geçse de unutulmuyor
Geçen gün haberini verdim tel de, sağlıkla gelsin kızım dedi, çok şükür ele verip de üzülecek kızım olmayacak en azından dedim laf çarptım bunlar beni çok üzdü zamanında özellikle lafları ile
Sende deki benim değerimi bil senin soyunu ben sürdürüyorum de 😂😂😂

D vitaminini kullanamıyorum mide bulantılarım son zamanlarda gene artmaya başladı d vitamini kullanınca bulantı daha da artıyor bu yüzden nasıl yapacağımı bilmiyorum
bak ben böyle birşey kullanıyorum dil Altına bir fıs yapıyorum mide bulantısı olmuyor bende . İstersen buna bir bak. O damla olan benim midemi bulandırmıştı doktor bana bunu vermişti

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    110,9 KB · Görüntüleme: 80
Aynen canm hayat şartları zorr bebiş ürünleri desen pahalı artk bi bakın eşinizle duruma ☺

Nerde baktrdnz tam konuyu bilemesem de ben de insta da daha 12 haftalık resimini atmştm bebeğimin bana kız demişti
Hakikaten ha sana kız denmişti demi bak o bilmiş 🤣🤣

Bana da aynı kişi %70 kız dedi teorilere göre instagramda bnde 12 haftalık resim attım hadi bakalım hayırlısı ☺️

Kızlar bu isim işi çok zor ya nasıl yapıcaz bu işi ? Siz nerelere bakıyorsunuz isim için ? Kitap vs mi yoksa netten bakıyorsanız neresi ? Kaynaklar varsa paylaşabilir miyiz ? Erkek isimlerine bakıyorum modern ve zamansız bişi olsun derdindeyim

Yok arkadaşım sıkıntılık bi durum yok bnde senle aynı haftayım hafta başı bende iki gün kus bakalım yeme içme yaşadım tekrar serum taktırdım anca kendime geldim iyi hissetmiyorsan serum taktır bulantı benim bi gidiyor oh çok iyiyim artık diyorum yine geliyor
Benim hiç bulantım yoktu, üşütmüştüm hasta olduğum için oldu sanırım. Ama korktum valla diyorum acaba bir şey oldu bebeğe ondan mı kusuyorum diye, bir şey olunca ilk acaba bebek nasıl diyorum. Pazartesi doktora gideceğim içim rahat etsin diye

Kızlar bu isim işi çok zor ya nasıl yapıcaz bu işi ? Siz nerelere bakıyorsunuz isim için ? Kitap vs mi yoksa netten bakıyorsanız neresi ? Kaynaklar varsa paylaşabilir miyiz ? Erkek isimlerine bakıyorum modern ve zamansız bişi olsun derdindeyim
Biz akın düşünüyoruz kutay da güzel isim bu ikisi arasındayiz şuan

Kızlar bugün kontrolüm vardı. 16 haftalığız tam. 15 cm ve 150 gr olmuş bizim sıpa.🥰 Biraz keyfine düşkün galiba 😂 Bu arada su gibi akıntım olduğunu ve kasık ağrım olduğunu söyledim süründü aldı test için ve fitil verdi kızlar öyle bir durumunuz varsa doktorunuza paylaşın. 20 haftalık olunca perinatolojiye detaylıya yönlendirdi onun raporuyla gel dedi. Bana yine 4 hafta sabır çekmeler 🥲

Eklentiler

• IMG_20240531_162519.jpg
    IMG_20240531_162519.jpg
    108,3 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_20240531_162445.jpg
    IMG_20240531_162445.jpg
    111,5 KB · Görüntüleme: 73
Kızlar bugün kontrolüm vardı. 16 haftalığız tam. 15 cm ve 150 gr olmuş bizim sıpa.🥰 Biraz keyfine düşkün galiba 😂 Bu arada su gibi akıntım olduğunu ve kasık ağrım olduğunu söyledim süründü aldı test için ve fitil verdi kızlar öyle bir durumunuz varsa doktorunuza paylaşın. 20 haftalık olunca perinatolojiye detaylıya yönlendirdi onun raporuyla gel dedi. Bana yine 4 hafta sabır çekmeler 🥲
ayyy inanamıyorum daha 15 cm ama şu surata bak resmen bi suratı var maşallah bin kere. Sağlıkla gelsin inşallah. Böyle renkli ultrason olması için siz mi istediniz acaba? Bende böyle görmek istiyorum bi

Ne ayıp ya benimde iki kaybım var. Sanki bizim elimizde Alalhım kimseye yaşatmasın bu durumu. Bak kızı da varmış onun ne olacağı belli mi sanki. Alalhım herkesin kalbine göre versin gerçekten
Hiç bişey demiyorum allaha havale ettim yarın ele karışınca görür kızı
Umarım sivri diline göre Allahım damat verir 🤲🏻

X