2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Bence anneler hisseder ama bilmiyorum artık bende kaç kere doktora sorduk tüyo bile vermedi ama erkek olanlara erkek diyormuş direk

Kızlar şu Instagramdaki teorilere göre cinsiyet söyleyenler hakkında ne düşünüyorsunuz ?denk geldiniz mi hiç

Kızlar şu Instagramdaki teorilere göre cinsiyet söyleyenler hakkında ne düşünüyorsunuz ?denk geldiniz mi hiç
Adım adım annelik emel e yorum yaptırdım usg yi bana kız dedi o hafta doktora gittik erkek dediben tabi o kadar güveniyordum ki emele bir kaç gün öyle gezdim hatta kız bebek kıyafeti baktım sonra Dr erkek diyince fos diye indim garip oldum sonra toparlandım şok geçirdim herhalde o an

Cinsiyet tahminci abla mı öyle bir sayfa vardı da ona da bizim arkadaş atmış oda kız demiş 15 gün sonra erkek olduğunu öğrendi ama genelde başka arkadaşları bildi diyor dedim senin oğlan demek kendini bildirmek istememiş

Bu arada bu 2’li tarama kaç günde çıkıyor kızlar bugün erkenden uyandım sürekli rüyalar görüyorum inşallah kötü bir şey çıkmaz

AA benim ki kalp atımını duydu bundan sonra 4 haftada bir dedi ama hiç 4 hafta beklemedim ben de 2 haftada bir gittim
Ya çevremde çok kişiyle aynı doktora gidiyoruz onlara seninki gibi yapmış ama benim önceden kayıplarım vardı heralde beni ondan sık çağırdı

devamlı karşıma çıkıyor.Merak etmeye de başlamıştım hani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…