2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    159
Kız denilip erkeğe dönen çok gördüm duydum
Sağlıkla gelsin İnş
Bende erkek içime doğuyordu bir ihtimal kız mı diyordum erkek duyunca şok oldum

Bu kadar sık kontrole giden bi benim sanıyordum neyse ki yalnız değilmişim şimdi 2 hafta sonra bidaha gidicem belki 10 günlük kontrol süresinde giderim doktoruma sorup

Bu kadar sık kontrole giden bi benim sanıyordum neyse ki yalnız değilmişim şimdi 2 hafta sonra bidaha gidicem belki 10 günlük kontrol süresinde giderim doktoruma sorup
Doktor kendisi 12. Haftaya kadar 2 haftada bir cağırdı 12den sonra 3 haftaya cıkardı. Ben aslında aralarda giderim diyodum 2 haftada uzun geliyodu ama baktımki her kontrolde stres olup tansiyonum cıkıyo en iyisi otur evinde gününü bekle dedim

Benim iki oğlumun arası 2 yıl 8 ay ama Allah kolaylığını verdi. Büyük oğlum doğduğundan beri uykuyu sevmez küçüğü uyku konusunda daha iyidi. Bakalım 3. Oğlum nasıl olcak. İki abisi evde kavga ederken ben nereye düştüm diyecek ki

Valla diğer 2 oğlumda da erkenden erkek olduğu soylendi, bunda şimdi ultrasona göre 15+4 ken kız demesi aşırı kafamı karıştırdı ama ultrason cihazı kötüydü falan diyorum, ya kız olsun erkek olsun sağlıklı olsun da hiç farketmez ama biraz interneti kurcalayinca korktum ya cinsiyet anomalisi vs gibi şeyler okuyunca, eşim de ben her baktığımda kanser çıkıyorum interneti boşver diyo

Benim ogullarimin arasında 3 yaş var. Yaşlar yakınsa ilk yıllar çok zor oluyor açıkçası, yani ben ilk başlarda 1 çocuk tek şeyse 2 çocuk 4 falan demiştim ama büyüdükce çok kolaylaştı, şimdi ikisi birlikte oynuyor, tek olsa daha zor olurdu diyorum.

AA benim ki kalp atımını duydu bundan sonra 4 haftada bir dedi ama hiç 4 hafta beklemedim ben de 2 haftada bir gittim

Ben de 3. Yu bekliyorum. 2 oğlum var bu da erkek gibi. Gönül kızdan yanaydı ama biliyorum ki cinsiyet fark etmiyor canımdan çok seveceğim.
Hiç birimiz farklı cinsiyeti tutturamamisiz Benim de 2 oğlum var 3. de oglanmis ve ben çok alıştım bu fikre, evladın her türlüsü nimet, şükürler olsun onları yaradana

Kontrollerim hiç 2 haftayı geçmedi, ilk başlarda çok daha sıktı, bi yerden sonra bana biseyler oluyo zaten, hareketlerini hissedene kadar böyle gider

Benim oğlum da uyku konusunda sıkıntılı zorla uyuyor kıyamet koparıyor umarım uykuyu seven bir kardeşi olur

Bende başından beri kız hissediyordum hatta kocama meraklanmaya gerek yok canım bebeğimiz kesin kız demişliğim var oda kız çıkınca çok şaşırdı nasıl bu kadar emindin diye hatta ben haftada bir kalbini duymayınca tedirgin oluyordum arada devlet hastanesine gidiyordum her seferinde cinsiyet sormayı unutuyordum kalbi atınca aklımdaki herşey uçuyordu sen devlet hastanesinde öğrendin kız olduğunu bana söylemedin kesin diyor hahah

Benim belli canm Öykü aa taşınma aşaması tabi maddi olarak zorlar insanı canm
Olsun evşar bereketinle gelir aileler de yardm eder halleriz inşallah eksikleri
Öyküü yegenimin adı cok guzelZerya düşünüyorum ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…