Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Ben de hep yüz üstü uyurum çok zorlanıyorum yastık koyuyorum bacağıma sola yatmaya alıştırmaya çalışıyorum kendimi ama bazen gece uyanıyorum yine yüz üstüne dönmüşüm

Hayırlı olsun canım dediğin hafta ile uyumlu ama yurt dışında nasıl oluyor işler bilmiyorum. Normalde keseyi görmen lazım gidince
Isalahhh bugun belki olacak benimde bakalim
Hadii hayırlısı ile duy pıt pıtları güzelim
Ay islahh ya haber ederım buraya randevu saatimi beklıyorm sabırsızlıkla
Aynı şey bendede var bende yazmiştım gecen hafta buraya yüz ustu olmadan uykum gelmiyor halada dıkat etmeye çalişiyorum şimdide yan yatıp bacaklarımı birşeyın ustune atmam lazım uyumam için yorganın yada yastıkTan destek lazım bize işalah bişey olmuyordur

güzel haberlerle gel inşallah <3

Ay bize de doktor genelde bir kız bir erkek oluyor çift yumurtalar dedi, sağlıkla, güzellikle gelsinler de inşallah öyle olur gözümde büyüyor biraz hiç ikiz görmedim etrafımda o yüzden bilinmezlikle dolu bir heyecan var içimde

maşallahh canım hayırlı uğurlu olsunnn heralde çift yumurta da çift kese mi oluyor?

Kötü düşünme hala içinde az da olsa atıyor kalbi . Arayı kapatır ufaklık. Sen kendine dikkat et üzme yıpratma dinlen uzan . Bebekler hisseder ona her gün seni sabırsızlıkla bekliyorum de. Bugün Kadir gecesi bol bol dua et canım

Bebeğim malesef ki uzun bir süre yüz üstü uyuyamayacağız
Alışmaya çalış
inşallah alışabilirim tanıdıgım bi kadın doğum doktoru yüzüstü uyumayı şimdiden bırak dedi. ozellikle sol tarafında uyu rahimin dolaşımı için cok daha iyiymiş sol taraf size de fikir olsun

Kızlar günaydınnn . Yukarda okudum öncelikle hayırlı haberler bekleyen arkadaşlarıma bol bol dua gönderiyorum . İkinci olarak ta uyku ile ilgili bu haftalarda uyuma şeklimiz bebeğe zarar verir mi. Yani ben gece seksen tane pozisyon değiştiriyorum yüzüstü sırtüstü yan sağ sol baya uyuyorum yani. Bazen karnımın üzerine yatmış oluyorum. Ay hiç bilmiyorum dikkatte etmiyorum

tanıdıgım bi kadın doğum doktoru yüzüstünü bırak genellikle sol tarafına uyumaya calış drdi rahımın dolaşımı için en iyisi sol tarafmış ona alıştırmaya calısıyorum kendimi

Bana doktorum yan, sırt üstü, yüz üstü farketmez istediğin pozisyonda yatabilirsin şu dönemlerde diyor o yüzden ben de rahat rahat yatıyorum valla, zaten uykuda istesem de kontrol edemiyorum pozisyonları tam bir deli gibiyim yatarken

İnşallah miniğin kendini toparlar canım

tanıdıgım bi kadın doğum doktoru yüzüstünü bırak genellikle sol tarafına uyumaya calış drdi rahımın dolaşımı için en iyisi sol tarafmış ona alıştırmaya calısıyorum kendimi
Evet sola dönük yatınca daha iyi kan gidip daha iyi besleniyormus, ben de genelde sola yatmaya çalışıyorum ama uyurken degisiyo tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…