Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Ya bende merak ediyorum mesela 2 hafta sonra rapor alıcam, sonra 37 ye kadar gelcem misal… ama atıyorum kasım 20 sinde maaş alıyorsam ben 10 kasımda izne ayrılcam .Bana kasım ayının maaşı geldiğim kadarı iş yerinden yatmayacak mı ?

Benim sezeryan olacak o yüzden 38 den fazla beklemez doktor diye düşünüyorum bir de bebeğim kilolu 38 de bile 4 kiloya çıkabilirken fazlasını beklemezler
Şu an kaçıncı hafta kaç kilo
Benimkide biraz önden gidiyor dikkat et yediklerine çok kilo aldırma dedi doktor o yüzden merak ettim

Kuzu 40+3 ibareleri neydi sende ? Yani önden anlayabilecek bişey değil mi ? Sezeryan miydi birde
Canm benim bebek kilo olarak gerideydi biraz aslında sezeryan istiyordum ben. Hep de doktorum bekledi bende bekledim en son pamdemi oldu yoksa 42 ye kadar bekleyecektik ben de Dr ne dese onu yapıyordum pandemi olunca sokağa çıkma yasağı birde doktorlar nöbetleşe duruyorlardı kendi doktoruma denk gelmek içim suni sancı ve sıfır sancı ile doğuma girdim normal doğum yaptım

Şu an kaçıncı hafta kaç kilo
Benimkide biraz önden gidiyor dikkat et yediklerine çok kilo aldırma dedi doktor o yüzden merak ettim
32 yeni olmam lazımdı ama acilde 33 küsür çıktı. 2.3 kilo olmuş çarşamba kontrolüm var daha detaylı öğrenirim

Hatta son bir haftadır belimde de inceden bir ağrı oluyor o da geçiyor gün içinde
Erkek çocuğu bele vurur derlermiş doğruymuş
Benim de erkek, benim de özellikle yürüdükçe belime ağrı giriyor bacaklarıma vuruyor sancı. Doktor olabilir dedi. Ben de doğuruyor olamam rahatlığı ile ne kadar tolere edebiliyorum ağrıyı diye kendimi deniyorum. Doğum sancısı daha yoğun oluyordur herhalde. Ben nasıl anlayacağım diyorum ama Herkes kesin anlarsın diyor. Normal olur inşallah doğumum. Hepimiz sağlık sıhhatle ve kolaylıkla evlatlarımıza kavuşuruz inşallah

Tansiyonu sürekli kontrol et o da yükseliyor normalde gebelik zehirlenmesi dedikleri şey aslında Allah uzak etsin canm bir doktora daha gözük istersen
Canım bugün 4 tane doktor baktı niye yükseldiğini bulamadı ben geçen hafta ev taşıdım yoruldum bence değerler ondan yükseldi bugün ast baya düşmüş altta sınırdaydı

Çok geçmiş olsun canım sana da inşallah vaktinde gelir kuzucuklar çok şükür bişey çıkmadı bugün benim yorgunluk beni çok etkiledi ama bugün başka bir şey öğrendim kan değerlerim iyice dibe inmiş ve hapta fayda etmiyormuş doğumdan önce kan takviyesi yapacaklar bize doğumda kan lazım dedi doktor

Anladım canım bizimki daha kanala girmemiş bence yolu arıyor bugün mesela sag tarafımdan böbregime girmeye çalışıyor sürekli orda ve orayı zorluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…