Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Sende bendensin

Hepinizin iyi dilekleri için teşekkür ederim devlete dün gitmiştim şimdi özele gidiyorum inşallah güzel haberlerle aranıza dönerim. sabahı zor ettim bu kandil günü dualarımız kabul olsun
Ahh canm amin inşallah
Aynen güzel haberlerini bekliyoruz bu güzel günün hürmetine Rabbim yar ve yardımcn olsun

Benim de öyle bradikardik embriyo ama bebeğim 7 mm

Ayy hemde nasl güzel oluyorlar
Ben yakınen o sürecin içindeydim canm cok kolay diyemem ama anneciğin yada kvaliden bir süre yanında olmalı
Süreç biraz zor ama onlar için herşeye değer

inşallah alışabilirim tanıdıgım bi kadın doğum doktoru yüzüstü uyumayı şimdiden bırak dedi. ozellikle sol tarafında uyu rahimin dolaşımı için cok daha iyiymiş sol taraf size de fikir olsun
Ay kızz bende hep sağım da yatıyorum sol a alışmakta bana zor

Kızlar çıktım doktordan bebeğimin kalbi atıyor ama çok az. Az da olsa gördüm ekranda yanıp sönüyor. Ses alamıyoruz. 7 mm olmuş normal şartlarda duymam gerekirdi biliyorum ama bu şekildeyim şu an. Bekleyelim diyor başka bir şey demiyor. Dua edin kaybetmeyim bebeğimi inşallah.

Ayyy aklmda sendeydi canm yaa
Bak minnak bedeni yaşama dört elle sarılmış hem de büyümüş annesi
Bende burdaym der gibi
Rabbim bu mübarek günün hürmetine evladını sizlere bağışlasn arkadaşm
Sağlkla güzellikle inşallah
Sonra ki kontrol ne zaman

Ah güzel kalplim aminn aminnnnn inşallah rabbim mübarek günde mübarek ayda yavrumu bağışlasın. Büyümeye de bir şekilde devam ediyor inşallah bir an önce kalbi düzene girer… Doktorum ameliyata girdi haber verecek bana ne yapmam gerektiğiyle alakalı. Pazartesi bir daha gideceğim sanırım.

İnşallah arkadasm inşallah
Sende annesi olacak asla ümidi kaybetme
Rabbim çok büyük olmazları oldurur
Ve Pazartesi daha da güzel haberler alacaksn inşallah

Canım her gebelik kendine has oluyor. İnşallah kalp atışı güçlensinde duyarsın

inşallah bebegin sana sımsıkı tutunacak buna inan. cok şükür atıyormuş inşallah sağlıklı devam edecek cok üzme kendini bebegin hisseder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…