Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Kızlar akşam lavaboya gittim ki ne göreyim kan geliyor hemen acile gittik doktor alttan ultrasonla baktı kese ve embriyoyu gördü son adet tarihime göre 6+2 yim doktor kalp atışını duyamayız göre görebilirdim kalbi durmuş olabilir dedi çok moralim bozuk
6+2 bunun söylenmesi için çok erken bir süre. Acildeki doktorlarda henüz tecrübe kazanmaya çalıştıkları için yanlış bilgi verebiliyorlar. Ben çok kez yaşadım. Şimdi korkumdan acile gidemiyorum herhangi bir durumda

Yaa merhabaa 2023 kasım ayı transfer grubundan hatırlıyorum seni. Grubun ilk transferiydin diye hatırlıyorum. Aklımda kalmışsın. Çok ama çok sevindim gebeliğine. İnşallah sağlıkla kucağına alırsınnn ❤️❤️❤️❤️
merhabaa😍ben de isminizi anımsadım hafızam kötüdür.aynenn en erken ben olmuştum hatta ilk pozitif diye cok sevinmiştik daha sonra kimyasal olmuştu.aminnn cok cok teşekkür ederim canım benim senin adına da cok sevindim hayırlısı ile kucagına alırsın inşallah🥰🥰🥰🙏🏻🙏🏻

6+2 bunun söylenmesi için çok erken bir süre. Acildeki doktorlarda henüz tecrübe kazanmaya çalıştıkları için yanlış bilgi verebiliyorlar. Ben çok kez yaşadım. Şimdi korkumdan acile gidemiyorum herhangi bir durumda
bence erken hem devlette cıhazlar cok yetersiz ben 9 haftalıgım dün muayene oldum kalp atışı oldugı halde ne doğru düzgün görünüyor ne dinleyebildik.kendini hazırla yine de ama olmayadabilir biraz daha bekle veya özele git. hakkında hayırlısı olsun inşallah bebeğin sağlıklıdır🙏🏻

Ya arkadaş alıntılamış mesajı yukarıda yoksa görmemiştim 😍 evet ilki tüp bebek bu da sürpriz bebek 🫢😅
olabilir canım tahmin etmiştim.ay cok güzel duygudur eminim ki tüp bebekten sonra kendiliğinden hamile kalabilmek.etrafımda boyle ornekler cok verilirdi de ilk kez karşılaştım. cok sevindim adınıza bebeginiz sağlıkla gelsin🌸

kızlar bu arada ben yüz üstü uyumadan asla uyuyamam biraz once uyandım yüzüstü uyuyordum bir bacagımı da katlamıştım bacgımı uzatırken kasıgıma öyle bi agrı girdi ki anlatamam cok korktum şuan cok uykum var yan uyumaya calısıyorum asla uyuyamıyorum.bu şekilde uyuyan var mı 9+0 bu arada🤲🏻

bence erken hem devlette cıhazlar cok yetersiz ben 9 haftalıgım dün muayene oldum kalp atışı oldugı halde ne doğru düzgün görünüyor ne dinleyebildik.kendini hazırla yine de ama olmayadabilir biraz daha bekle veya özele git. hakkında hayırlısı olsun inşallah bebeğin sağlıklıdır🙏🏻
Evet hastaneye göre cihazlarda değişiyor doğru. Rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin 🤲

Bugün bi grupta mide bulantısı sağlıklı hamileliğin göstergesi yazmışlar canım sıkıldı. Herkes kusarak mı doğuruyor 🙄 Benim belirgin rahatsız edici bulantılarım yok öyle
Elbette ki öyle değil canm
Herkes bir olmuyor benim kuzenim de hiç bulantı olmadı pamuk gibi güzel oğlu oldu
Her söylenene takılma:))

Kızlar akşam lavaboya gittim ki ne göreyim kan geliyor hemen acile gittik doktor alttan ultrasonla baktı kese ve embriyoyu gördü son adet tarihime göre 6+2 yim doktor kalp atışını duyamayız göre görebilirdim kalbi durmuş olabilir dedi çok moralim bozuk
E Peki sonra ne dedi yani ne zamn gideceksin tekrar canm
Sonuçta net konuşmamış
Bak kese embriyo var çok şükür

kızlar bu arada ben yüz üstü uyumadan asla uyuyamam biraz once uyandım yüzüstü uyuyordum bir bacagımı da katlamıştım bacgımı uzatırken kasıgıma öyle bi agrı girdi ki anlatamam cok korktum şuan cok uykum var yan uyumaya calısıyorum asla uyuyamıyorum.bu şekilde uyuyan var mı 9+0 bu arada🤲🏻
Bebeğim malesef ki uzun bir süre yüz üstü uyuyamayacağız
Alışmaya çalış 🥰

Göbek çıkmaya başlayınca bebek izin vermiyor merak etme. Ben de öyle uyurum ilk gebelikte de o izin verene kadar uyumuştum. Eğer huzursuz oluyorsan bacaklarının arasına yastık koyarak uyu dönmüyorsun o zaman 🥴

Doğru anladıysam birincisi de daha sık gittiniz doktora öyle mi, eğer öyleyse Bence sabredebilmeniz çok güzel, şahsen sabırlı olup 8. Haftaya kadar hiç doktora gitmemeyi isterdim☺️
Bi virgül koyamamıştır 😅 anlaşılmaz olmuş… evet ilkinde iki kan tahlili kese kalp kalp yapmışım 7+4 e kadar 5kez dr a gitmişim 🤣

Günaydın kızlar doktora gidiyorum… Bugün her şey netleşecek. Dün gece felaket şekilde kasık ağrısı, mide bulantısı, bel ağrısı yaşadım. Bebek öldü mü karnımda bilmiyorum kalbi atmakla atmamak arasındaydı biliyorsunuz 😔 İnşallah bir umut hayattadır dua edin

Günaydın kızlar doktora gidiyorum… Bugün her şey netleşecek. Dün gece felaket şekilde kasık ağrısı, mide bulantısı, bel ağrısı yaşadım. Bebek öldü mü karnımda bilmiyorum kalbi atmakla atmamak arasındaydı biliyorsunuz 😔 İnşallah bir umut hayattadır dua edin
İnş canm güzel haberlerle gelin🙏🏻

Ayy normal değil mi ebende 8+4 5 kez doktora gittim yine de aaa iyi diyordum çok gitmiyorum😁
Ahahaha yani ilkinde ben de öyleydim 🙈 şimdi kaset testle kalp atışına kadar bekledim bugün ilk kez gidicem 🫠 sonra fetal DNA’dan sonra giderim sonra doppler sonra şeker yüklemesi diye düşündüm 🫣 sonra da doğururum zaten 🤣🤣🤣

Ahahaha yani ilkinde ben de öyleydim 🙈 şimdi kaset testle kalp atışına kadar bekledim bugün ilk kez gidicem 🫠 sonra fetal DNA’dan sonra giderim sonra doppler sonra şeker yüklemesi diye düşündüm 🫣 sonra da doğururum zaten 🤣🤣🤣
Kız benim de 2. İlkinde her gün hastaneye gittiğimden sanırım bu az geldi😂😂

ah canımm Rabbim yardımcın olsunnn inş bebişin sağlıcakla duruyordur yerinde tüm temennim seninle:KK36:

X