Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Ya artık günün her saati midem yanıyor, su içsem bile rahatsız ediyor. Gavisconu da artık kafama dikiyorum. Benim gibi mide yanması yaşayıpta şu çok işe yaradı diyeceğiniz bir tavsiyeniz var mı?
Doktor gaviskon double action verdi bana çok iyi geldi yemeklerden önce ve sonra pastil gibi olanı günde üc defa pastili denediniz mi bu şekilde? Double action önermeleri hem yanmaya hem de reflüye iyi gelmesiymiş

geçmiş olsun canım sonuçtan haberdar et bizi

Doktor gaviskon double action verdi bana çok iyi geldi yemeklerden önce ve sonra pastil gibi olanı günde üc defa pastili denediniz mi bu şekilde? Double action önermeleri hem yanmaya hem de reflüye iyi gelmesiymiş
Bunu denemedim, sadece şurup versiyonunu kullandım o da yanında taşınmıyor, bahsettiğiniz pastil formu bu açıdan da iyi. Bir deneyim, teşekkürler

benim detaylı ultrasonda rahim damarlarımda tepki fazla diye gebelik tansiyonun var demişlerdi yavrum. sürekli ölç takip et demişti Doktor yüksek çıkarsa gel demişti

Ben bugün bunu doktora sordum bana aklına geldikçe ayağını uzat ayak bileğini kendine doğru çek bırak dedi bak görsel atacağım. Birde gece mutlaka eşin masaj yapsın öyle uyu. Bilekten dize doğru masaj yapsın kan yukarı gitsin faydasını görürsün dedi sende dene bakalım

Eklentiler

• IMG_9345.jpeg
    57,9 KB · Görüntüleme: 7
Ben rennie kullandım çokta iyi geldi çok dip yanmalarda aldim ama yine cok sık almamamaya çaliştim denedim tahini dha cok yakti bnde aa bide sakız naneli sakızlar varya 360 onlar çok iyi geliyordu
Demekki kişiden kişiye değişiyor bak beni de bir çay kaşığı tahin aşırı rahatlatıyor allahtan öyle aşırı sık sık mide yanmam olmuyor şükür

Bende doktordan geldim ilk nst bağlandı normal çıktı. Bebiş dönmüş attık ters değil. Erken doğum belirtim yokmuş . Doktor normalde olsa sezeryanda olsa 39/40 haftaya kadar bekleriz dedi. 2 haftaya bir daha çağırdı çatı muayenesi yapacağım dedi yine nst olacak dedi. Hayırlısıyla analık izninde ayrıldım Aldık raporu. 32+2 Şuan 44 cm 1835 gr. Yine uzun ama zayıf bir oğlun olacak çok kilolu olmayacak gibi dedi. Hiç takılmıyorum ama bu hafta karın çevresi az gerilemiş ben 2 haftadır sürekli kusuyorum tam beslenmiyorum bence ondan . Kendimde hiç kilo almamışım 2 hafta önceki kilo ile aynıyım . Böyle giderse hamile kaldığım kiloya ulaşmadan doğurcam

tamam canım cok sağol

Kızlar ben şehir hastanesi takipliyim her gittiğimde bebeğe bakışıyor ama mesela kan testi falan istenmiyor yani değerlerde sorun varsa nerden bilicez ki yani illa özele mi gitmek gerek.
Canım bende özele gidiyorum doğum paketim var fakat öyle her ay almıyor doktor kan
Sağlık ocağı da 1.5 ay olmuştur kan alalı
Şu ara bende düşünüyordum aslında sağlık ocağında kan değerlerime baktırsam diye
33+3 üm bugün

Kızlar kasık agrısı yaşayanınız varmı ? Geçenlerde ve bugün sadece sag tarafta kasık agırısıyla uyandım sonradan geçiyor ama normalmi acaba kanama vs yok..

Vallahi daha çok ağırlaşmadan çoğu şeyi halletmek gerekiyor

Kızlar kasık agrısı yaşayanınız varmı ? Geçenlerde ve bugün sadece sag tarafta kasık agırısıyla uyandım sonradan geçiyor ama normalmi acaba kanama vs yok..
Geçiyorsa sıkıntı yok bence benimde oluyor her hafta 2-3 kez en az adet olacakmış gibi sancılar yaşıyorum bel kasık ağrısı bebiş büyüyor normal artık sonlara doğru geliyoruz, kanama veya çok şiddetli ağrı olmadığı sürece korkmaya gerek yok

Hatta son bir haftadır belimde de inceden bir ağrı oluyor o da geçiyor gün içinde
Erkek çocuğu bele vurur derlermiş doğruymuş

Canım benimde sol da oluyor ara ara
1-2 saat oluyor geçiyor sonra

Hatta son bir haftadır belimde de inceden bir ağrı oluyor o da geçiyor gün içinde
Erkek çocuğu bele vurur derlermiş doğruymuş

Teşekkür ederim kızlar bu ikidir oluyor ama geçiyor,
Doguruyomuyum diye korktum ilk sefer geri uyudum
Bugün yine aynı taraf aynı agrı bi sag salim kucagımıza alsaydık bebişleri

Kızlar merhaba hastane çantanızı hazırladınız mı ben 31. haftaya girdim yavaştan hazırlasam mı diyorum içine neler koydunuz ve hastane çıkışı için nasıl bir set aldınız çok marka var hangisini seçeceğimi bilemedim 0-3 ay çok almayacağım bebiş kilolu doğarsa pek giyemez dediler bu yüzden 3-6 ay almayı düşünüyorum genelde kıyafetlerini

Teşekkür ederim kızlar bu ikidir oluyor ama geçiyor,
Doguruyomuyum diye korktum ilk sefer geri uyudum
Bugün yine aynı taraf aynı agrı bi sag salim kucagımıza alsaydık bebişleri
Bence normal cnm o ağrılar vücut ne yapsın teptili şaştı bebek büyüyor kıpırdıyor içte bunlara veriyorum sebebi güzel düşünelim güzel olsun İnş hepimiz sağlıkla alalım
Mümkün olduğunca dinlen derim

Kızlar bnm oğlan on gün önden gidiyor demişti doktor iki hafta önceki muayene de
Şimdi öyle olursa da daha öncesinde 38. Haftada alırım diyordu buna göre Ekim son haftası 38. Haftam yani bir ayım kaldı 5 hafta diyim
Islak mendil alsam kurur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…