Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
kızlar bugün kalp atşını duyduk çok şükür :) 6+1 mişiz eski doktorum mesajıma 1 gün sonra dönünce yeni bir doktora gittim bu daha ilgiili geldi sanırım bundan doğum paketi alacağım son adetimden iki gün ilerde gidiyormuş bebiş birde kalp atışları biraz yavaş gibi geldi bana doktorda daha çok küçük büyüydükce hızlanıcak dedi ama normalmidiracabba sizindemi öyleydi? birde benim yine karından bakınca göremedi alttan muayene ettii öyle gördüü

Canım bende 5+6 da alttan muayenede kalp atışını duydum aynı senin gibi az ve derinden yavaştı sanki. 7+4 de gene gittim karından gümbür gümbür geliyordu sesi. Ondan canını sıkma normal yani hatta çok normal

Hamileyken yapılan sigorta var, demir sağlık, iki can hamilelik sigortası
aa evet araştırdım şimdi ama doğum paketininin iki katı fiyatı çıkıyorr ben şimdi doktordan paket almayı düşünüyorum 23 bin tl doğuma kadarki tüm tahliller muayeneler dahil fiyat birde şuanki doğum fiyatı 9 bin tl doğuma ödenicek para yani aşağı yukarı 35 bin tlfelan tutucak tabi dezavantajı bir doktora bağlı kalacağım

kızlar prilami ne zaman ne kadar içiyorsunzu doktorum içebilirsin dedide ne zaman içiyim diye sormayı unuttum gece yatmadan iki tane içebilirsin dedi günde 4 taneye kadar içebilirsin ddi akşam ymekten önce içsemmi bir tnae de?

Çok iyiymiş,ben doktorların öyle paket verdiğini bilmiyordum. O nasıl bişi,tabi her doktor vermiyordur,bir de hastane mi özel muayenehane mi

Çok iyiymiş,ben doktorların öyle paket verdiğini bilmiyordum. O nasıl bişi,tabi her doktor vermiyordur,bir de hastane mi özel muayenehane mi
özel muayenehane canım kendi kiliniğinde yapıcak tüm tahlilleri
Bundan önde gittiğimdede hastane doğum paketi veriyordu oda 35 bin tl demişti doğum ve doğuam kadarki herşey dahil oda bayauygun gelmişti bana ama doktorun mesahlara çok geç dönüş sağladığı için biraz gerildim birde bu (kendi kliniği olan) daha çok bilgi verdi gibigeldi o yüzdn bundan almayı düsünüyorum

Anladım canım,ben de özel muayenehaneye gidiyorum ama seninki iyiymiş,benimkinin klinikte tahlil vs yapılmıyor. o yüzden böyle bi sigorta arayışındaydım ben

Anladım canım,ben de özel muayenehaneye gidiyorum ama seninki iyiymiş,benimkinin klinikte tahlil vs yapılmıyor. o yüzden böyle bi sigorta arayışındaydım ben
başka kliniklerimi araştırsanız acaba sağlık sigortası yanlış bakmadıysam 50-60 bin lira istiyorlar bana baya çok geldi canım hangi şehirdesin?

Neresi orası yaa ben en ucuz doğum 17-18bin dediler ki benim doktorun da 24 bin sadece doğum doğum paletlerini tam araştıramadım ama 58 bin faln demişlerdi

Oyyyy bende ikiz çok istiyordum sağlıkla doğsunlar belki biri kız biri erkek olur öyle ihtimalde var bilmiyorum başka çocuk var mı ama yoksa ikisini de tatmış olursunuz
daha hiç yok allah nasip ederse bunlar ilk olacak şimdi benim de gönlümden bir kız bir erkek geçiyor bakalım sağlıkla güzellikle gelsinler de

başka kliniklerimi araştırsanız acaba sağlık sigortası yanlış bakmadıysam 50-60 bin lira istiyorlar bana baya çok geldi canım hangi şehirdesin?
İstanbul'dayım ama doktor seçmek çok zor, ben bu gittiğim doktor sayesinde hamile kaldım bi de ,
daha önce gittiğim bi kaç doktor hep boş çıktı.
O yüzden, araştırıyorum ama yine de korkuyorum bi doktora bağlı kalmak benim için zor ,
içinde hastane seçenekleri olan iki can sigorta şu an bana sıcak geliyor. Bi doktoru beğenmezsem başka doktor seçebilirim yani.
Kendi doktoruma da giderim arada diyorum da tabi epey pahalıya geliyor öyle
Ay çok karışık anlattım

Canım bende özele gidiyorum doktor benden birçok test istedi bende yaptırdım bana sağlık ocağında yaptır boşuna para ödeme dedi
Evet öyle gerçekten bir de özeldeki doktorum progestan verdi ancak devlet ödemiyor diye devletteki doktora yazdırayım dedim o asla yazmadı nasıl bir şey anlamadım

Evet öyle gerçekten bir de özeldeki doktorum progestan verdi ancak devlet ödemiyor diye devletteki doktora yazdırayım dedim o asla yazmadı nasıl bir şey anlamadım
Sağlık ocağındaki aile hekimi yazıyor canım. Ben çoğu hapımı ona yazdırıp alıyorum .

Maşallah maşallah hep böyle güzel haberler alalım inşallah . İnan herşey çok güzel olacak geçmişteki kötü anıları kenara bırak

haklısın geçmiş geçmişte kaldı. ama ister istemez aklına geliyor insanın. bir de benim 17 ocaktı kürtaj tarihim. yakın tarih.
kaç haftadır önce kimyasal mı sonra yok boş mu dış mı kaygılandım. duyguları, düşünceleri yönetmek çok zor.
TR uçuşunu da iptal ettim. doktor direkt bir etkisi yok aslında uçabilirsin dedi ama daha önceki kaybınızı düşünürsek psikolojiniz için gitmeseniz daha iyi dedi. şuan önceliğim gebelik dönemini sakin huzurlu geçirmek, bu bayram da gitmeyeceğim ne yapalım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…