Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Ayy deli mi ne yaa
Boşver canm bence de sevdiğin doktorla ilerle

Ayy deli mi ne yaa
Boşver canm bence de sevdiğin doktorla ilerle
Ay bir moralim bozuldu ilk başta anlatamam ya eşimde bilmiyo bu ben bu doktora bi daha getirmem seni dedi ya zaten deli mi dürttüde geldim devlete bilmiyorum neyse kan sonucuna bi bakayımda sinirim ve endişem anca o zaman geçicek galiba ister istemez şuan kaygı problemi endişe yaşıyorum ya

Ben de devlet için randevu aldım detaylı ultrason oluyor bazı testler özelde daha maliyetli oluyor diye daha gidemedim çok kalabalık oluyor gerçekten baştan savıyorlar o yüzden
Ya bende hem farklı doktor olsun hemde kan testleri için gelmiştim kedilerim var 2 tane onların testleri pahalı oluyo diye hem o testleri yapmadı hemde baştan savma konuştu dinlemedi bile kafasına göre konuştu acayip endişe doldurdu içime

Suan dr dan geldim sata gore 6 bucuk haftaligim ama ultrasonda 5 bucuk gosteriyo gecen hafta keseyi gormustuk bu hafta yolk saci olusumu gorduk cok sukur bos gebelik degil ama resmen bir hafta geriden geliyor ve buna aciklama hicbiyerde bulamiyorum dr da gec dollenmedir takilma diyo ama iliski tarihi belli baska iliski olmadiki gec dollenme nasil olsun aklim bi turlu almiyor hersey yolunda ama bir hafta geriden gelme disinda

Kalp atışı yok duyamadık, geçen hafta gördüğüm gibi de zıplamıyordu görüntüde. Haftaya salı bir daha çağırdı. Sanırım kalbi durmuş bebeğimin…
Hemen oyle dusunme bence bir iki dakikalik ultrasonda belki oyle denk gelmistir onemli olan gelisimi buyumemismi kese bebek

Hemen oyle dusunme bence bir iki dakikalik ultrasonda belki oyle denk gelmistir onemli olan gelisimi buyumemismi kese bebek
Bilmiyorum ultrason kağında kesem de küçük gözüküyor. İçimdeki ses durdu bebek diyor artık. Görmedim çünkü gram belirti yok

Boşver takılma yaa son zamanlarda doktorlarda yoğunluktan mı ne ilgi sıfır oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…